Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 JovanaღCinderella is in the Hot Seats!

Ići dole 
+6
Rose ♥
dreamer.
Harry Potter <3
Cinderella ♥
**Laurita
Maitita*
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 02, 2011 10:15 pm

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 608220 Definitivno smajli koji najbolje opisuje trenutnu situaciju.
Jesi pratila finale EP u odbojci? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Ja sada placem kao kisna godina. Tako sam ponosna na sve nase sportiste!!! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 608220
Kako si? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 02, 2011 10:52 pm

Leeloo ::
long time, no hear :D
kako karijera? Smile vidim da si postala poznata, u svim novinama te ima :D

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998
Karijeru sad zapostavljam do februara sledeće godine. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 33135
Inače - fališ. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 368876

Citat :

Omiljeni lik iz Prijatelja?

Ajaaaooo. Čendler! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
I Džoi, naravno...A i Ros! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Ne znam bre. Sve ih obožavam. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998


Samantha Jones ::
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 608220 Definitivno smajli koji najbolje opisuje trenutnu situaciju.
Jesi pratila finale EP u odbojci? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Ja sada placem kao kisna godina. Tako sam ponosna na sve nase sportiste!!! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 608220
Kako si? Smile

DAAAAAAAAAAAAAA JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 255584 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 255584
I PRESREĆNA! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 608220
Išle su mi suze kad je Joca Brakočević uzimala nagradu za MVP-a, i kad je Maja plakala (i juče i danas)...i onda, naravno, kad su sve, kao JEDNA pevale himnu! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 368876 Bile su JEDNA tokom celog prvenstva. Predivne, zaista.
Stvarno ne znam kojim rečima bih opisala koliko sam srećna što sam rođena u Srbiji, jer ove trenutke radosti koje nam donose naši sportisti ne bih menjala ni za čim. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459

Aaa, bolje sam. Pala mi je temperatura, ali kašalj i kijavica mi i dalje ne daju da spavam.
Sutra idem da proveravam krvnu sliku - jer sam opet anemična i opet sam počela da se onesvešćujem po školi.
Alii, bolje sam. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 368876
Vidimo se sledeći vikend? Mislim da ću skroz ozdraviti do tad. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimePon Okt 03, 2011 12:10 pm

Ne pominji mi anemiju, molim te. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 741505 Znaci kroz sta sve prolazim zbog toga.
Pre neki mesec sam morala da idem na kompletne analize jer sam uzaaaaaaaaaasno anemicna i mama zamalo da mi se onesvesti kada je dobila racun od 13000 za analize.
Elem, mislim da cu moci u sledecu subotu. Mami mi je rodjendan u petak, a nedelja mi je dan za ucenje, pa bi mi subota savrseno odgovarala. Naravno, prvo ti lepo ozdravi. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimePon Okt 03, 2011 12:42 pm

Hmm da.
I ja sam non-stop na nekim analizama. I jutros su mi nekih 15 minuta vadili krv.
ALI, bolje mi je. Jeste da sam malaksala, i da doktor ne dozvoljava da idem u školu sledeće nedelje, iću, jer imam važne kontrolne i odgovaranja.
Za tri nedelje je i ekskurzija i odmah posle tromesečje.
Dakle: moram da podobijam ocene sad.
Btw, već sam zeznula matu i srpski...i još nisam počela da učim.
A, moram.

Čućemo se još u toku ove nedelje, ali računaj da se u subotu vidimo. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimePon Okt 03, 2011 11:05 pm

Takodje <3
Gde idete na ekskurziju?
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 11:17 am

Lalalalala. Tako sam dobro raspolozena. Nemam pojma zasto, ali bas mi je nesto lepo. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Ne pricaj mi nista o skoli. Prva ocena: 3 iz engleskog. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 741505 Ali sam zato dobila 5 iz fizickog (to je inace u mojoj skoli ogroman uspeh, fizicko nam je jedan od najtezih predmeta). JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Navukla sam se na ovu pesmu. https://www.youtube.com/watch?v=ZKvhxapM5zo&feature=related Zarazna je. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 164898
Juce sam nesto otisla u zavrsene web novele i pogledom preletela preko "Por un sueno". JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527
I tako. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459 Sta ima kod tebe? Gde cete na ekskurziju?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 3:35 pm

Na eskurziju idemo: Prag, Drezden, Beč i Budimpeštaaaaaa JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527
Idemo 22. oktobra, ostajemo do 28. Iiiiii jedva, ali JEDVA čekam!
Inače, u Budimpešti (u kojoj ostajemo samo jedan dan Sad ) treba da se vidim sa svojim divniiim Mađarima - kad je bilo Juniorsko Evropsko prvenstvo u plivanju, ja sam bila njihov ataše i sad jedva čekam da ih vidim ponovooo ^^
I stvarno, nikad više nisam čekala ekskurziju kao ovu. Samo da odem iz Srbije na svež vazduh, na planinu...ne znam ni ja. Aliii, JEDVA ČEKAM! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459

Inače, i ja sam danas raspoložena. Sad sam se vratila iz škole gde sam dobila 5 iz informatike (ne znam ni ja kako. Iz čista mira mi žena na sred časa upisa 5 u dnevnik, a ovo je prva godina da nam predaje JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459 ), zatim: dobila sam 3 iz mate - očekivala sam 1, tako da je i to super JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Iiiiii na kraju, uvek zanimljivo u našoj lepoj lasti. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 599411 To mi je definitivno najbolji deo ovog školovanja: autobus. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Nina, boli te uvo. Ja iz fizičkog večno imam 4 - jer ne radim često, msm, mnooogo više ne radim nego što radim - ali to je sve zbog anemičnosti, i il' sam bolesna, il' sam dobila..bla,bla...xD
Ali, ne interesuje me.
Hmm, sviđa mi se pesma. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459

Jaooooo, "Por un sueno" JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527 Jeste da nije kvalitetna, ali volim tu novelu. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459

A, sad...joooooj topim se! Jon Bon Jovi na FoxLife-u u seriji koju ne volim, ali gledam samo zbog njega...tako je savršen!
Ne mogu da opišem koliko želim da idem na njegov koncert, koliko želim da ga slušam uživo, da ga vidim....
Nekad se zapitam i da li je moja ljubav prema njemu prerasla ono što osećam prema Novaku.
Prosto ga OBOŽAVAM! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527
Čak sam sastavila spisak "šta moram da uradim čim napunim 18". Na prvom mestu je, naravno 1.Otići na koncert Bon Jovija - pa, makar bilo u Bangladešu. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 639527
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 04, 2011 9:48 pm

Tralala. 5 iz matisa kod definitivno jednog od 5 najstrozijih profesora u skoli. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 733513 Fazon, nas je 30 u odeljenju, a na tom kontrolnom imamo samo dve petice i 18 jedinica.
Bas lepo. I mi bi to trebalo da obidjemo na exkurziji, ali tek u maju.
Prerasta ono sto osecas prema Novaku? Hmmm. To je tesko tj. skoro nemoguce.
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 12:04 pm

Jovana, sećaš se svojih komentara na novelama hehe :D Dobra, stara vremena.
Mi idemo u Grčku u ponedeljak cheers
Inače, nedosatajete mi svi puno <3
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimePet Okt 07, 2011 9:05 pm

Nina, ne prerasta baš. Preterala sam. Volim obojicu na poseban način. :-)
Ali, znam da kad bih mogla da biram: koncert Bon Jovija ili večera sa Novakom (xD) izabrala bih koncert Bon Jovija. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459


Miljana...da li se sećam te opsednutosti? Ooo da. hahahaha
Ne bih smela da čitam ponovo neke komentare na web novele koji su davno zaljučani. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998
Jeste da smo malo preterivali u svemu tome, ali ja se ne kajem. Bilo je to lepo i zanimljivo. Smile
Lepo se provedi - moja najbolja drugarica se sutra vraća iz Grčke. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Verujem da će ti biti super.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 368876
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 10:26 pm

Gledas Prvi glas Srbije? :D
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 10:30 pm

Gledaaam. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 10:54 pm

Hahaha ja se kidam JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866

Omiljeni clan zirija? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 10:59 pm

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998 Ima ih koji pevaju gore od mene.xD

Aa, Vladooo definitivno!! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 08, 2011 11:11 pm

Hahaha :D
Ma Vlado je car definitivno! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866

Slusas Taylor Swift? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 2:45 pm

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 799998 ALI, ima stvarno talentovanih ljudi sa fantastičnim glasovima. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 629957

I uvek se lepo ismejem kad gledam!! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866 Vlado kralj. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866

A, Taylor-gotivim njen stil. Volim tu njenu "country" muziku. Ima divan glas i dobre pesme. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 629957
Ali, nisam njen veliki fan. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 629957
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 3:00 pm

Ma, svaka cast izuzecima, stvarno. Ali neki su bas jadni. ((: Ne razumem sto se uopste prijavljuju, samo da se izblamiraju pred celom Srbijom JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866 I da nas nasmeju do suza JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 306459

Sta najvise slusas? Kakvu muziku?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 09, 2011 7:45 pm

Šta ja znam - možda samo žele avanturu, boli ih uvo za sve, pa eto..da mogu da pričaju kako su bili na tv-u.
Ali, bar nas lepo nasmeju. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866

Aaa, u poslednje vreme sam ponovo počela da slušam RBD. I mogu ti reći da mi prija. Onako, kad se umorim od učenja, ili dok radim matu, opušta me. Smile
Aaaa, neprevaziđeni: Bon Jovi, Richard Marx, Whitesnake, RHCP.
Od domaćih: Bajaga, Parnji Valjak, Divlje jagode, Crvena jabuka, Dino Merlin, i obožavam Georgijeva i Joksimovića. Smile
U svakom slučaju, svašta mogu da slušam, čak i neke diznijevce, ali ne podnosim našu "popularnu" muziku uz koju se "provode" po klubovima. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 629957
To za mene nisu pesme, već "Idemo da se napijemo, pa ćemo znati svaku."
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 1:43 am

Da osvežim malo :D
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 4:58 pm

Hmm ne sećam se kad sam ušla ovde. xD
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 5:31 pm

Pa, sad xD
ja sam se inače, tek sad setila da stvarno počnem da učim nešto. Ne znam kakva je kod tebe situacija, ali ja sam boga propustila u drugom polugođu. Biće dobro ako ne dobijem nijednu trojku. U prvom sam imala posla samo sa četvorkama i peticama. Evo, opet blebećem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 5:39 pm

Mislim u ovu temu. :P A,ulazim redovno da tračaram sa Anđelom o TVD! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 494866
Hmm, ja sam lepo sve naučla na ovom "raspustu" tako da ne brinem još uvek o drugom polugodištu. Iskreno - dosadilo mi je da blejim kod kuće i jedva čekam u školu! [prvi put u životu] xD
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 5:47 pm

Isto, pošto sam u internatu u Nišu, kad god dodjem iz škole oko mene gomila ljudi, pa mi zanimljvo. Ovako kad sam kod kuće, jedva izlazim iz kuće. A tek što nisam ni pola odradila što sam planirala za školu. xD
I škola mi nedostaje, volim kad sam u žurbi, prija mi.

Moram da odgledam makar epizodu te serije. xD
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 6:07 pm

Ovaj raspust od dve nedelje kao da traje dva meseca. -.- Smorila sam se. Najviše vremena sam provela čitajuću [o, da pročitala sam 2 puta "Na Drini ćuprija" i još 4 knjige (Sparks-"Spasavanje" i "Beležnjica"; "Dete zvano to" i "Kradljivica knjiga")], gledajući filmove i ipčekivajući nove epizode TVD-a. xD
I da, moraš da odgeldaš seriju jer je fantastična. Isplakala sam se zbog nje kao ni zbog jedni serije ikada, al' ne žalim. Ne mogu da ti opišem koliko volim likove u toj seriji [Dejmona i Elajdžu pogotovo, i Klausa - koji je najveći negativac,al' ne možeš biti da ga ne voliš xD]. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 368876
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 6:18 pm

Ja sam bila lenja što se čitanja tiče. Pročitala sam relativno skoro Beležnicu od Sparksa na engleskom, ( i Šetnju za pamćenje) - slučajno sma ih našla u Američkom centru. Knjiga je mnogo lepa, kao i film. Bolju glumicu od Rachel McAdams nisu mogli da nadju.
Dete zvano To je takodje odlična knjiga, kupila sam je skoro. Najviše utoska na mene ostavilo je to što je priča istinita. Svaka čaqst čoveku što je ostao dobar.
Kradljivicu knjig asma jednom davno počela da čitam, ali je nisam završila, ne znam zašto. Definitivno treba da je pročitam od kraja jer mi se svidelo ono što sam pročitala.

Naći ću negde epizode, pa ću odgledati. Čim naučim istoriju. I likovno. I još neke domaće odradim. xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
» ღAlice is in the Hot Seats!
» Hot seats
» Any in hot seats
» *~Dulce~* is in the hot seats! :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: R.T.B Info :: R.T.B. Članovi :: Hot Seats-
Skoči na: