Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 JovanaღCinderella is in the Hot Seats!

Ići dole 
+6
Rose ♥
dreamer.
Harry Potter <3
Cinderella ♥
**Laurita
Maitita*
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:21 pm

Ja ne znam zašto, ali verovatno sam zbog knjige volela Spenser. Ne znam...u svkaom slučjau, gotivna mi je sad, ali ne mogu da je volim kao ostale. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Čak mi i Emily ide na živce.

A, daaa..volim Tobija. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459 Prava je mukica i duša. I drago mi je što je u njegovom slučaju sve drugačije nego u knjizi.... ^^
Ii, više ga volim sa Emily nego sa Spencer, ali..svejedno.
I da, i ja mnogo volim Hanin smisao za humor. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 799998
Ona mi je odmah uz Ariju. Uvek je tu za sve i uvek je spremna da pomogne. Mislim da je najbolja drugarica od svih njih. Smile
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:26 pm

Ma Hanna je prava dusa. Obozavam je!
Meni su Hanna i Emily nekako sladak par XD Ne znam zasto ali jesu :D

Volis Caleba? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:29 pm

haha meni su njih dve divne, jer je Hanna uvek tu za Emily i uvek je Hanna bila ta koja je prva podržavala oko cele te gej stvari i oko svega uopšte. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957

A, da, volim i Kejleba. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 84331
mnogo su mi slatki on i Hana.
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:35 pm

Da, a i sad njih dve zive zajedno XD

Jel su ti interesantnije knjige ili serija?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:40 pm

Hmm knjiga - zato što je ne komplikuju kao seriju.
I u knjizi lepo zakomlikkuju jednom i onda iznenada otkomplikuju i sve reše.
I pojavi se prava Alison...što je fantastično.

U seriji je izgleda Alison od početka A što smara. -.- I samo komplikuju, komplikuju, komplikuju...valjda da bi što duže trajali. I ne znam...već sam pola stvari iz serije zaboravila. POla toga mi nije povezano.

Knjiga, defitnivino. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:41 pm

Slazem se! Mada, ja sam procitala samo prve tri knjige. Nzm koliko je delova prevedeno na srpski...

Koliko si ti procitala?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:49 pm

Četiri su prevedene na srpski, i sve četiri sam pročitala. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957 Sad, u oktobru, na sajmu knjiga bi trebalo da izađe peti deo. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957


Inače, ta 4. je, baš kao i naslov knjige: NEVEROVATNA!! Ja sam je ptočitala za dan - nisam mogla da je ispustim iz ruku.
Tu se saznaje ko je A, toliko toga se dešava..sva je dinamična, strašna. Navodi te na nešto i odvede te na nešto potuno deseto.
Umirala sam dok sam čitala deo kad su Arija i Jenna same u mraku...osećala sam se kao da sam ja tamo i da ću umreti zajendo sa Arijom.
Savršena je. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957


Iiii, JEDVA, ali jedva, ČEKAM taj peti deo!
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:52 pm

WOW definitivno moram da nadjem taj cetvrti deo!
Pretpostavljam da je u knjizi A Mona?
Ako se vec u cetvrtom sazna ko je A, sta li je u petom delu? :D
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:53 pm

Hmm da li si sigurna da hoćeš da ti ispričam? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Ako hoćeš, mogu sve daa ti objasnim. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:58 pm

Mislim da hocu JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 494866
Zanima me bas, a i mislim da je u seriji skroz drugacije...tako da moze. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 10:13 pm

Hmm, dakle:

Kada se Maja doselila u kuću DiLaurentisovih, sećaš se da je ispred kuće izbacila sve one stae Alisonine stvari? Tad je i Emily došla kod nje i našla one njene stare sveske, medalju..bla,bla.. E, u to neko vreme, kad je Em bila gore, kod Maje u sobu, Mona je prolazila tuda i bacila pogled, i naišla na ALISONIN DNEVNIK. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Tu je pročitala SVE tajne od ove četri i sve što im se uopšte dešavalo u životima i tako je počela da ih prati i maltretira. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957

Sad, devojke će u četvrtoj knjizi to saznati, tj. Hanna će se setiti da joj je Mona poslala poruku (pošto će imati kratak gubitak pamćenja posle one nesreće), ali tad će Spenser biti u kolima sa Monom, javiće joj porukom, Mona će provaliti da je saznala..i pokušaće da je ubije.
ALI, Spencer uspeva da se spase i Mona pada niz liticu i gine.

Mona inače govori da je u dnevniku pročitala nešto u fazonu da se Alison plaši da će je Ian ubiti i policija hapsi Ijana. Na kraju četvrte knjige proglašavaju ga krivim.
Devojke, Aria, Hana, Spenser i Emili izlae iz sudnice, zahvaljuju Bogu što je noćna mora sa A završena, grle se. I Emili pogleda ka ulici.
Eee sad sam se naježila kad sam čitala. Prekucaću ti taj deo:
"Krajičkom oka Emili je videla da je sevnuo blic. Već je mogla da zamisli naslov u novinama: Alisonine drugarice van sebe, ali u miru. U tom trenutku za oko joj je zapao crni linkoln koji je stajao u blizini ivičnjaka. Šofer je sedeo na suvozačevom mestu i čekao. Zatamnjeni zadnji šrozor bio je vrlo malo odškrinut i Emili je videle kako nečije oči gledaju pravo u nju. Zinula je. Samo jednom u životu je videla takve plave oči.
"Narode", prošaputala je udarajući jako Spenser po ramenu.
Ostale su prestale da se grle. "Šta je?" Spenser je pitala zabrinuto.
Emili je pokazala sedana. Zadnji prozor je sada bio zatvoren, a bozač je ubacivao u brzinu. "Kunem se da sam upravo videla...", zamuckivala je, a onda zaćutala. Pomisliće da je poludela - da je to što fantazira kako je Ali živa bio samo još jedan način da se izbori sa njenom smrću. (.....)
Ali, Emili je ostala na mestu gde je bila, srce joj je udaralo dok se sedan udaljavao od ivičnjaka. Gledala je kako plovi ulicom, skreće desno na semaforu i nestaje. Krov joj se sledila. Ne može biti da je ona, rekla je sebi.
Može li?"


Eee, sad - TO JESTE ALISON. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Ona nije mrtva. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Ako hoćeš da ti objasnim kako - mogu i to - ali to će biti isto kao u seriji, jer je to poenta priče ustvari. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 6:23 pm

WOW! O.O
Jedva cekam da vidim u seriji sta ce da bude!

Jel si cula onu pesmicu od Lucy Hale? ^^


Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 7:19 pm

Hmm ne znam na koju misliš. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957

Hoćeš da znaš koja je poenta u priči sa Alison? Msm - to - kako je živa, a našli su njeno telo?! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 7:59 pm

https://www.youtube.com/watch?v=53nQUNR1WGk

^Ova Smile

Narafski! :D
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 8:18 pm

Aaa jesam - gledala sam i film. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
I s obzirom na to da je treća verzija filma: "The Cinderella Story", nije loš. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 799998



Hmm ovako:
Alison i Jason imaju još jednu sestru - to je ustvai bliznakinja od Alison. Njih dve su identične, i prepoznavali su ih samo po nekoj narukcici. Ali, ta njihova sestra, Kortni, je bila psihički obolela..i niko nije hteo da se za nju zna, pa ju je cela porodica vešto skrivala. Onda su odlučili da Kortni mora da ide u ludnicu i ve je bilo odlučeno i isplanirano. E, veče pre odlaska u ludnicu, Kortni je zamenila narukvice i ujutru su, umesto Kortni, u ludnicu odveli Alison (zbog narukvica). I onda je Kortni pisala Alisonin dnevnik i bukvalno vodila njen život. SVI su mislili da je Alison.
Posle par godina, prava Alison je pobegla iz ludnice i to veče, kada su one bile u ambaru i kada je kao Alison nestala, prava Alison je ustvari ubila Kortni i pobegla.
Sad...Kortni je mrtva, i to je ta devojka s kojom su se sve družile i koja je bila sa Ijanom, i ona je mrtva. Ali, ALISON nije - ona je i te kako živa.
I kad Mona pogine, Alison postaje A - i to još godi A od Mone. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957

Ovo sam ja pročitala iz spojlera ne netu - i to je kako sam ja shvatila. xD
Sad...jedva čekam ostatak knjiga da pročitam i konačno sve lepo saznam. xD
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 9:47 pm

Aaaaaa kolk'o dobro :D Jedva cekam seriju!

Jel ti se svidja kako Lucy peva?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 9:20 pm

Hmm, da, sviđa mi se. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Samo što nema neke dobre pesme, ali acapella peva predivno. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 368876
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 5:48 pm

^mhm slazem se ;-)

Koju jos seriju pratis sem PLL?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 10:35 pm

Hmm sad skoro uopšte ne palim tv, ali kad gledam, gledam FoxLife i onda sve serije koje se tamo emituju. Dakle, "Yes, dear", "Will and Grace", "Joy", "House", "How I met your mother", "Dirt", "Ghost Whisperer", "Everybody Loves Raymond", "According to Jim", "Happy Endings"...

Sad, nije da ja to sve redovno pratim, nego kad mi je dosadno, kad sam premorena, volim da legnem, upalim FoxLife i gledam nešto od ovoga. Tako se lako opuštam. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459

I pored PLL, skidam "The Lying Game" i gledam i to. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 629957
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 3:56 pm

Eee ja nemam Fox Life, a znam da tu prikazuju dobre serije...

Volis fudbal? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 7:05 pm

Hmm, volim da gledam zanimljiv fudbal, a šta je meni zanimljivo - to je već komplikovano. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 01, 2011 1:11 pm

Hehe :D

Gledas Prijatelje? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 02, 2011 2:59 pm

Ee, da i njih gledam JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
I "Dva i po čoveka" na b92. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 306459
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 02, 2011 7:14 pm

long time, no hear :D
kako karijera? Smile vidim da si postala poznata, u svim novinama te ima :D
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 02, 2011 9:24 pm

Omiljeni lik iz Prijatelja? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 494866
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
» ღAlice is in the Hot Seats!
» Any in hot seats
» Hot seats
» KStew is in the hot seats

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: R.T.B Info :: R.T.B. Članovi :: Hot Seats-
Skoči na: