Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 JovanaღCinderella is in the Hot Seats!

Ići dole 
+6
Rose ♥
dreamer.
Harry Potter <3
Cinderella ♥
**Laurita
Maitita*
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 21, 2011 11:07 pm

Hmmmm od kad ja nisam bila ovde?
26. januar. Divota. Smile


Za Montevideo 9+. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957
Nazad na vrh Ići dole
Harry Potter <3
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Harry Potter <3


Ženski
Broj poruka : 6073
Godina : 30
Location : With I. !
Fan sam: : Harry Potter <3
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 2iapjdw

Romione <3
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 288y0qw

'I heard it. A voice. Your voice, Hermione. You said my name. Just my name... And I knew the ball of light was going to take me where I needed to go'

Tvoje ime : Sanja
Datum upisa : 16.08.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 6:00 pm

Dobrodošla nazad. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459

Omiljeni sok?
Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 6:17 pm

Jel bi volela da se vratiš u prošlost?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 11:22 pm

Harry Potter <3 ::
Dobrodošla nazad. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459

Hmm hvala JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459



Sok - ceđena pomorandža! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 84331



Majo, ne bih volela da se vratim bukvalno, ali bih volela da neke događaje koji su se desili u prošlosti mmogu da pogledam ponovo - tj. da se vratim kao neutralni posmatrač. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957
Nazad na vrh Ići dole
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimePet Avg 26, 2011 10:09 pm

Citat :

Za Montevideo 9+.


zasto ne 10?
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 30, 2011 12:17 am

Inače - obožavam taj film, i jedan od omiljenih mi je.
ALI, nije da mu fali nešto, predivan je, ali ne znam ni sama.
Zaslužuje od 10, ali...eto, ne mogu da pređem preko mog omiljenog filma Smile
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 30, 2011 2:23 pm

Nazad na vrh Ići dole
Harry Potter <3
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Harry Potter <3


Ženski
Broj poruka : 6073
Godina : 30
Location : With I. !
Fan sam: : Harry Potter <3
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 2iapjdw

Romione <3
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 288y0qw

'I heard it. A voice. Your voice, Hermione. You said my name. Just my name... And I knew the ball of light was going to take me where I needed to go'

Tvoje ime : Sanja
Datum upisa : 16.08.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 30, 2011 10:36 pm

Omiljene žvake? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 07, 2011 6:14 pm

Nina, JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876 Nedostaješ. ):
Mogle bismo da se vidimo jedan dan. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957


Sanja, definitivno orbit professional extra fresh. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimePet Sep 09, 2011 12:20 am

Cinderella ♥ ::
Nina, JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876 Nedostaješ. ):
Mogle bismo da se vidimo jedan dan. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957
I miss you too!
Mogle bi da se vidimo, uskoro, dok u skoli jos nisu krenuli punom parom (msm na kontrolne, pismene, odgovaranja...) iako ja vec imam zakazane kontrolne i polako sam pocela sa odgovaranjima. -.-
U svakom slucaju, mozemo da se cujemo i sa Tamarom. Nisam je videla od aprila, cini mi se.
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 1:26 pm

Hmm ja se i ne sećam kad sam videla Tamaru. Prošle godine u februaru, i to slučajno u Knezu?!
Hmmm da... -.-
A, sa tobom od Serbia Open-a. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 741505

Slažem se. Moramo da se dogovorimo.
Ja sledeći vikend ne mogu - DC je, po ceo dan sam u Areni. Možda onaj tamo? Smile
Kad idete na ekskurziju?
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 1:29 pm

Jel jos uvek pratis "Slatke Male Lazljivice"?
Nazad na vrh Ići dole
Harry Potter <3
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Harry Potter <3


Ženski
Broj poruka : 6073
Godina : 30
Location : With I. !
Fan sam: : Harry Potter <3
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 2iapjdw

Romione <3
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 288y0qw

'I heard it. A voice. Your voice, Hermione. You said my name. Just my name... And I knew the ball of light was going to take me where I needed to go'

Tvoje ime : Sanja
Datum upisa : 16.08.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 2:10 pm

Kako u školi? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 11, 2011 10:17 am

Cinderella ♥ ::
Hmm ja se i ne sećam kad sam videla Tamaru. Prošle godine u februaru, i to slučajno u Knezu?!
Hmmm da... -.-
A, sa tobom od Serbia Open-a. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 741505

Slažem se. Moramo da se dogovorimo.
Ja sledeći vikend ne mogu - DC je, po ceo dan sam u Areni. Možda onaj tamo? Smile
Kad idete na ekskurziju?
Na ekskurziju idemo tek na prolece. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Nisam sigurna da cu moci onaj tamo vikend jer mama hoce da idemo negde (u Sremske Karlovce, cini mi se).
A recimo da se vidimo prvog vikenda u oktobru? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459

Inace, kako si podnela sinocni mec? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 10:12 pm

Emma, da još uvek pratim PLL! Smile Za mesec dana izlaze nove epizode i jedva čekam da saznam ko je A iako sam prilično sigurna da znam odgovor. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459



Sanja, u školi je trenutno teško, jer sam zapustila već sve zbog Davis Cupa i ništa ne stižem. :/


Nina, može prva nedelja oktobra, što se mene tiče. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Samo da se čujemo i izdogovaramo sve na vreme.
A sinoćnji meč, u tom trenutku kad si pisala..hmm verujem da se odnosi na polufinale USOpena protiv Federera. Paa, taj dan sam išla da dočekam Argentince, jer je njihov ataše bio bolestan, i onda sam ih ja dočekivala JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459 i onda smo zajendo gledali meč u kontinentalu...i niodkuda pojavila se i moja prfesorka srpskog. ALI - to me nije sprečilo da skačem i navijam kao da sam tamo.
Iiii znam da zvuči patetično,alli na onim meč loptama za Federera sam stvarno verovala da će se izvući, verovala sam da će se ponoviti prošlogodišnje polufinale. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459

JEDAN JE NOVAK! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 19, 2011 11:05 pm

Cinderella ♥ ::
Nina, može prva nedelja oktobra, što se mene tiče. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Samo da se čujemo i izdogovaramo sve na vreme.
Cujemo se onda sledece nedelje.
Inace, drago mi je da i dalje izlazis sa nama, obicnim smrtnicima, obzirom da si sada veoma poznata licnost. Samo te vidjam po TV-u i novinama. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Fazon, otvaram BLIC i u sekundi se derem po celom stanu: "Mama, mama vidi. Ovo je moja drugarica, ona sto obozava tenis. Znas na koga mislim, pricala sam ti o njoj." Haos.

Gledas Prvi glas Srbije? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 21, 2011 9:07 pm

[quote="Cinderella ♥"]Emma, da još uvek pratim PLL! Smile Za mesec dana izlaze nove epizode i jedva čekam da saznam ko je A iako sam prilično sigurna da znam odgovor. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459


Za noc vestica izlazi specijalna epizoda,a treceg januara se nastavlja sezona. Ja jedva cekam!
Meni su mnogi sumnjivi...Sta ti mislis, ko je A? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 7:30 pm

Samantha Jones ::
Cinderella ♥ ::
Nina, može prva nedelja oktobra, što se mene tiče. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Samo da se čujemo i izdogovaramo sve na vreme.
Cujemo se onda sledece nedelje.
Inace, drago mi je da i dalje izlazis sa nama, obicnim smrtnicima, obzirom da si sada veoma poznata licnost. Samo te vidjam po TV-u i novinama. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459
Fazon, otvaram BLIC i u sekundi se derem po celom stanu: "Mama, mama vidi. Ovo je moja drugarica, ona sto obozava tenis. Znas na koga mislim, pricala sam ti o njoj." Haos.

Gledas Prvi glas Srbije? JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 799998 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 799998 JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 799998 Lepo si me nasmejala sad (s obrzirom na to da sam ceo dan smorena i umirem od bolova jer sam dobila) ! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 799998 Volim te! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876
Iiiii, iskreno, MNOGO mi nedostajete! Sva ta ekipa sa foruma....bila su lepa vremena kad nam je najveći problem bio hoće Dulce i Ucker biti zajedno u ovoj ili onoj noveli..pa kad smo plakali kad je Sanja ubila Robertu u La tormenti.. Ahhh... Sad
Nedostajete mi. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 368876
Čujemo se preko poruke sled. nedelje. Sled. vikend moramo da se vidimo. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459


Iii, gledam PGS. Sviđa mi se mnogo. Lepo sam se ismejala..
I, ima mnooogo kvalitetnih takmičara - posebno Novosađanki. Smile

Btw,večeras počinju Zvezde Granda..i jeste da nisam gledala prođle sezone nikako (ne znam ni ko je pobedio), večeras ću gledati jer učestvuje jedan dečko iz Pazove. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459 Želim da pobedi.

Citat :


Za noc vestica izlazi specijalna epizoda,a treceg januara se nastavlja sezona. Ja jedva cekam!
Meni su mnogi sumnjivi...Sta ti mislis, ko je A?

Da, da, videla sam za tu specijalnu epizodu. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 494866
i jedva čekam i ja.
Ali, moram da priznam da počinju da me nerviraju. Previše je nerealno.
A, mislim da je A Alison. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957
Nema ko drugi biti.
Jedino Jenna i Garrent, ali...previše je očigledno, tako da ne verujem.
Ubeđena sam da prava Alison sve to kontroliše. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 629957
Ti?
Sviđa mi se tvoj potpis. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 494866
Koji je to font?


Poslednji izmenio Cinderella ♥ dana Sub Sep 24, 2011 7:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 7:53 pm

Mislim da Jenna i Garret nisu A. Da jesu, bilo bas ocigledno.
Vrlo je moguce da je A Alison, ali ponekad pomislim da A nije samo jedna osoba... Ma, nemam pojma, sve je totalno zbunjujuce :D Sad se pojavio i ovaj Jason... Ma,jedva cekam da se sve otkrije! ^^

Sta mislis o Jasonu? Mislis da je pozitivac ili negativac?

Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 8:00 pm

Jaoooo, ne znaaam. On je meni sa arijom TOLIKO DIVAN da se prosto i ja, koja OBOŽAVAM EZRU, zaljubim na trenutak u njega. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 639527
I koliko mi god Aria i Ezra bili savršen par, Jason i Aria su mi preslatki. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 494866
Sad, msm da je inače dobar, da ga Aria menja, ali....ima nešto u njegovom životu, u toj odvratnoj porodici DiLaurentis koja nikome ne da mira. -.-

Jenna i Garrent su mi ODVRATNI. Ne podnosim ni jedno ni drugo.
I da, jedva čekam da se SVE otkrije...muka mi je od ovolikog zavlačenja i uvlačenja u priču.
Još ne znam ni zašto su menjali onaj br. onu adresu u 3. epizodi...NIŠTA.

Sviđa mi se tvoj potpis.
Koji je to font?


Btw, je l' gledaš The Lying Game?
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 8:19 pm

Hvala,ali promenila sam ga XD Bio je Impact.

Ja nesto ne gotivim Jasona sa Ariom, nekako mi je onda zao Ezre :D Ali ovako mi je OK.
I meni su Jenna i Garret grozni! Njih najvise mrzim! Pa cak ni Monu ne mrzim koliko i njih :D
Nzm, kad god se nesto razresi, odmah im se prepreci nesto drugo i to me nerrrvira!

Aria ti je omiljena? Smile

Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 8:35 pm

Pa, da - to i mene nervira. Taman se nešto razreši, i oni se sete neke gluposti iz prošlosti, za koju je potpuno neogično da su zaboravili, ili neki deseti lik pogleda u prazno sumnjičavo i izgubljeno i odmah postane sumnjiv...a neko ko je bio sumnjiv tokom cele serije postane najfinije stvorenje na svetu. xD

Da, Aria mi je omiljena! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 494866
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 8:46 pm

Pa to! :D
Jel ti je ona oduvek bila omiljena? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 8:54 pm

Hmm paa, prvo mi je bila Hanna, ali Aria je uvek bila tu pri vrhu.
U početku sam najviše volela Spencer (Crying or Very sad) posle već neke druge epizode, pala je na poslednje mesto. xD
Ali, Aria mi je uvek bila nekao najdraža...ne znam.
Kasnije, sve ono sa Ezrom..prosto je obožavam! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 306459

Tebi?
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 24, 2011 9:03 pm

Prvo je bila Aria, pa Emily i sada je Hanna. Smile Nju obozavam. Pogotovo njen sarkasticni smisao za humor. :D
Spencer uopste nisam volela, prezirala sam je, ali sada pocinjem da je gotivim. Mada mi je i dalje poslednja.

Volis Tobya? Smile Meni je on prava dusica ^^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
» ღAlice is in the Hot Seats!
» Hot seats
» Any in hot seats
» *~Dulce~* is in the hot seats! :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: R.T.B Info :: R.T.B. Članovi :: Hot Seats-
Skoči na: