Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 JovanaღCinderella is in the Hot Seats!

Ići dole 
+6
Rose ♥
dreamer.
Harry Potter <3
Cinderella ♥
**Laurita
Maitita*
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 6:59 pm

Ja obožavam sve Sparksove knjige, i sve fimove rađene po nejgovim knjigama. "Poslednja pesma" "Šetnja za pamćenje" "Beležnica" su mi najomiljenije, a sad jedva čekam da izađe "Srećnik" i nadam se da će snimiti film po knjizi "Spasavanje" - oduševljena sam knjigom. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
"Dete zvano TO" - plakala sam, literally. Fantastična je knjiga-pročitala sam je za jedan dan, u dahu-nisam ni jela dok nisam završila. I jeste teška knjiga, al' meni se mnogo sviđa i moram sad da kupim i drugi i treći deo.
Kradljivica - samo ću reći da sam posle te knjige prestala da imam predrasude i promenila sam dosta svojih stavova. Možda čak i moja omiljena knjiga. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957

Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 7:45 pm

Uradjen je i film Poruka u boci, isto po Sparksovoj knjizi JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
Ja sam pročitala prvi i drugi deo. Treći nisam mogla da nadjem. sve u svemu, prva dva dele su fenomenalna. Odmah drugačije gedaš na svoj život, i uslove koje imaš.
Sad je u Laguni poveliki popust, pa ako nadjem nešto dobro, obavezno kupujem.
Kradljivica knjiga je Lagunino izdanje. Planirala sam da je uzmem nekad.
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 18, 2012 8:12 pm

Da, da, gledala sam i "Poruka u boci" Smile Inače - "Poslednja pesma" - knjiga je mnogo bolja od filma. Nije zato što ne volim Majli, ali stvarno mi se ne sviđa kako je odigrala Roni.
Definitivno - "Dete zvano TO" je onako, baš potresna knjiga. "Mali" Dejv je za mene heroj. <3 Jesi čitala "3096 dana"? Ja moram tu da uzmem da čitam, rekla mi drugarica da je fantastična - isto rađena po istinitom događaju.
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 1:40 am

Ni meni se ne sviđa kako je Miley odigrala Ronnie. Mada je priča dobra. I onaj ma,li je bio fantastičan. Smile

Nisam čitala tu knjigu JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957

PS. Gledam TVD prvu epizodu. Javljam utiske JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 3:53 am

Priča je predivna - al' više me pogodila knjiga. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957 Valjda sam od filma više očekivala - ne znam.

Hmm - sad ćeš voleti Stefana, nećeš Dejmona. I know.. Plašim se tvojih utisaka posle PRVE epizode, al' JEDVA ČEKAM DA ČUJEEEM! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 255584
Btw, kasnije postaje sve bolje i bolje! Druga sezona - dušu sam ispustila plakajući zbog Dejmona, a treća sezona je bukvalno pojela prve dve koliko je dobra!!
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 5:43 pm

Odgledala sam jedva 15 minuta serije, jer je na onom sajtu toliko kočilo da sam pukla. Na svake dve sekunde se učitavalo. Gde ti gledaš? Onaj milver sajt gde sam pokušala da gledam je užasno spor, a ubila sam se tražeći nešto bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 5:53 pm

Ajooj. Ja skidam sve epizode. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
A gledaj na vojvodina.net Tamo je super kvalitet i isto secka, al' pritisni pauzu, nek ti se učita nekih 15 minuta i onda će ići super. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:03 pm

Odakle skidaš?
Našla sam malopre nešto. Bila sam na tom sajtu sinoš - nije htelo da radi, nešto menjaju ne znam ni ja. Snašla sam se za sad :D
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:13 pm

Ok then. :D Javi utiske. Pokušavam da se setim prve epizode - hmm da znam je napamet! xD
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 3x01-Hello-Brother-the-vampire-diaries-tv-show-25365377-500-281
Ja sam tad volela Stefana...obožavala! I "mrzela" Dejmona. Crying or Very sad Hmm, da,jesam: shame on me! -.-
Gde mi je bila pamet?! xD


A, skidam sa piratebay.se - kvalitet je fantastičan! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 9:19 pm

Ne znam, ali Damon ima to nešto. Ne mogu da kažem neko mišljenje o likovima, jer sam tek na početku. Zanimljivo je, kompleksno. Malo sam čitala i na wikipediju o seriji. Definitivno mi se više sviđa od Sumraka.
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 9:27 pm

A, Sumrak je NULA, ogromna nula naspram TVD-a. Još je na početku TVD i lošiji, kasnije postaje sve bolji, i bolji, i bolji..ono, ja sam se zaludela. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957
Dejmon definitivno ima ONO NEŠTO od samog početka. Ja sam ga zvanično zavolela u trećoj epizodi [you'll see]! *-* A, u drugoj i trećoj sezoni je najsavršenije stvorenje na svetu. ღ
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 10:54 pm

Imaš osećaj kao da je sve jednostavno na početku, a nije. Uopšte nije.
Moram ti reći da mi se sviđa serija. I samo još jedna stvar- Dejmonove oči.
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 1:08 am

VOLIM TE!! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 639527
Aaah, Dejmonove oči..njegov pogled.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Ian-somerhalder-ian-somerhalder-9438633-600-338
Ja umirem kad je on tužan. Miljo, tek ćeš da vidiš koliko Ian savršeno glumi. Ja osećam SVE što Dejmon oseća. Umirem sa njim. I znam da zvuči ludo, al' ako ću zbog nekoga biti luda, onda ću biti zbog njega.
Preplačem noć zbog njega [nakon 14te epizode treće sezone ja nisam mogla da spavam-ali stvarno. Nikad nisam saosećala sa nekim likom koliko saosećam sa njim].
Voliš Stefana? Elenu? Sad se sećam kako nisam volela Kerolajn na početku serije...a sad mi je maltene omiljeni ženski lik. Smile
Serija je stvarno fantastična. <3 Jesi samo prvu ep gledala??
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 1:23 am

Nekako znam osećaj. Odgledala sam 2 epizode do sad. Videću da odgledam i treću, mada moram rano da ustanem sutra.
Nemam neko definisano mišljenje o likovima još uvek.
Elena mi je zanimljiva. Mislim da Nina Dobrev fantastično igra Elenu.
Sam početak epizode je čudan, i uverljiv. I ono sa naracijom. I drago mi je da je stavila malo dnevnik po strani, mada mi nije mnogo lepa ideja da Stefan i ona budu zajedno.
Kerolajn je brbljivica malo, i vidi se da joj je Dejmon zapao za oko, i živo me interesuje šta cilja Dejmon sa njom.
I kao što rekoh, još su mi likovi nedorađeni. Malo su dve epizode, zaista, da steknem celokupan utisak.
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 5:30 pm

I know.. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 629957 Mnogo volim što gledaaaš *-* Javljaj mi se posle svake epizode. haha
Treća - the moment when I started to LOVE Damon. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 639527

Citat :
I drago mi je da je stavila malo dnevnik po strani, mada mi nije mnogo lepa ideja da Stefan i ona budu zajedno.
Hmm da - videćeš kasnije. Imaju stvarno DIVNE scene, ali ja jednostavno ne volim te "parove" koji se smuvaju u trećoj epizodi, spavaju u desetoj i onda je to kao epik ljubav..Baš. xD
Dejmon i Kerolajn JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 799998 Oni imaju dobre scene.
Caroline: Are you going to kill me?
Damon: Mhm...

ali skroz onako opušteno. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 494866
Ja sam isto obožavala to dok su pisali dnevnike - al' ne sećam se kad su poslednji put. Crying or Very sad Ustvari, Stefan je pisao u prošloj epizodi nešto malo..zapostavili su taj deo. :/

I da - Nina Dobrev je fantastična glumica!! JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 84331
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 22, 2012 2:08 am

Šta misliš o Ianovoj i Nininoj vezi? :D
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 9:30 pm

Šta misliti? xD
Meni su oni pre svega, PRELEPI zajedno. I svaki put kad ih vidim, zrače nekom svetlošću, ljubavlju, ne znam ni sama..predivni su mi.
Al' ono - on je 11 godina stariji od nje. To nije baš zanemarljivo.
No, ako su oni srećni - super. Ako njima ne smeta, ne smeta ni meni.
Ja im želim da budu srećni i ispunjeni do kraja života. JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 368876
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: JovanaღCinderella is in the Hot Seats!   JovanaღCinderella is in the Hot Seats! - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» JovanaღCinderella is in the Hot Seats!
» ღAlice is in the Hot Seats!
» Hot seats
» Any in hot seats
» *~Dulce~* is in the hot seats! :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: R.T.B Info :: R.T.B. Članovi :: Hot Seats-
Skoči na: