Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nekoliko videa

Ići dole 
+18
~AnNy_#8~
Heroinita <3
Anahi Princess 4ever
~Mi Delirio~
Srecko Sojic♥
alexandra-rbd
Alex Russo.
*Rejected*
~MiaColucciPrincess~
*Funky Angel*
♥Poncho
~WE WANT PEACE~
Viva
!Y soy ReBeLdE!
Vesper Lynd
Will's Princess<3
*~Dulce~*
~Chad&Michael~
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Nekoliko videa - Page 4 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:57 pm

Ma ona treba da ide u krevetich
zove te maama ajde poz moronu!
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 4 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 3:02 pm

´ko woli rbd nikada ih nece zaborawiti..
te 4 godine su za mene bila najbolje..
JA SAM PONOSNA STO SAM BILA GENERACIJA NAJBOLJEG POP FENOMENA NA CELOM SWETU
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 3:04 pm

anni ::
´ko woli rbd nikada ih nece zaborawiti..
te 4 godine su za mene bila najbolje..
JA SAM PONOSNA STO SAM BILA GENERACIJA NAJBOLJEG POP FENOMENA NA CELOM SWETU
NARAVNOOOOO!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Nekoliko videa - Page 4 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 4:07 pm

OFC!!
Nazad na vrh Ići dole
~AnNy_#8~
Member
Member
~AnNy_#8~


Ženski
Broj poruka : 199
Godina : 28
Location : ~In My Special World~
Fan sam: : ██████████████] 99% looda...=)


Tvoje ime : JuLiJa
Datum upisa : 19.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 5:07 pm

Agree...naj su na celom svetu...wowim RBD!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://swe-swashta.7forum.net
Anahi Princess 4ever
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Anahi Princess 4ever


Ženski
Broj poruka : 834
Godina : 27
Location : Eno me tamo....Hey!!!
Fan sam: : Shta god da kazem bice ne potrebno,i znaci ce jedno
I am crazy girl....
Tvoje ime : Mina,Minica,Minchi,Mici...Ili kako god hocete....XD
Datum upisa : 23.12.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 5:10 pm

*~Dulce~* ::
anni ::
´ko woli rbd nikada ih nece zaborawiti..
te 4 godine su za mene bila najbolje..
JA SAM PONOSNA STO SAM BILA GENERACIJA NAJBOLJEG POP FENOMENA NA CELOM SWETU
NARAVNOOOOO!!!!!!!
narawno,a oni koji nemaju sta da kazu neka se pokriju ushima i CUTE lol!
Nazad na vrh Ići dole
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 5:56 pm

Ja sam isto ponosna sto sam bila deo kada je najveci muzicki pop fenomen harao,i kao solisti oni ce uvek biti u mom srcu kao da su jos uvek zajedno...RBD za mene nikada nece prestati da postoji i ja cu uvek slusati njihove pesme gledati njihove koncerte i spotove,jer za mene te pesme nikada nece zastareti...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 4 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:02 pm

Uh,koji docek.....=) E,owako....=) Moram da kazem da sam owu temu otworila da bi PAMTILI RBD,a ne da bi se SWADJALI oko RBD-a....I sad...Belezila sam neke komentare,da ih ja malo prokomentarisem....


***Annie***


Citat :


Pa neces sigurno plakati i tugovati za raspadom RBD-a kad budes imala 30 godina...?!



Pa widis,NECU,zato sto cu plakati oko WAZNIJIH stwari,ali ce mi RBD UWEK ostati u lepom secanju....I da,P.S.Mene moja mama tera da joj na YOUTUBE pustam pesme iz njene mladosti,tako da je to ziwi dokaz da ce nam RBD ZAUWEK ostati u secanju....


Citat :


Jesu RBD umrli??????



Jebote,narawno da nisu umrli,ali  DA LI COWEK MOZE DA BUDE TUZAN ILI UTUCEN!?Hwala!


Citat :


Ja sam rekla da ne mislte to a vi to skontali kao da sam ja rekla da je to decija glupost...Naravno da nije,RBD NISU DECIJA GLUPOST!!!Ma vi ste prsli!  



Ako smo wec kod toga ko je prso' a ko nije,msm da si draga moja to TI,a ne MI.Ali bolesna deca ponekad izmisljaju stwari..XD


Miljana Sucur


Citat :
Da ,ovo je nesto zasta ja mislim da necu preboleti ...
Ja znam i swi oko mene znaju da postoji waznijih stwari od RBD -a ,ali ja mislim da ja RBD wolim wise nego swoje roditelje nzm .zasto?
Ali RBD nihove pesmo koje su realne ,slike klipovi swaka njihova rec je za mene bila zakon..
Bili su samnom i u dobru i u zlu ( i ako oni to neznaju) i kada sam cula da ono sto najwise wolim i za ono zasta zivim nestaje i moj san sa njihovim se rastura tog trenutka nestao je deo mene !!!
Nestanak rbd je nestanak moga srca i izgubljenog kljuca za koji neverujem da ce iko ikada naci !!!!
Magija je nestala i ja sam se probudila to je rekla mia migelu kada su raskinuli zbog one vestice Sabrine !!!
Tugu koju ja osecam samo znam ja i niko vise i svako od nas zasebno pati i to neispoljava ...
Nadam se da cu jednoga dana opet voleti iverovati u magiju kaoa sto je ova jednoga dana !!!I ako sebe hrabrim i bodrim suze opet nekontrolisan klize ,,,
A,ja dobro znam da su oni ve=redni toga ...
Nikada ih necu zaboraviti i ovo cu pricati mojim unucima jednoga dana da i oni znaju sta je Ljubav !!!!! LOS AMO MUCHO


Dobro,owo malo napumpawa stwari....Msm necu da UMREM ako su se raspali,ali ih mnogo wolim...I da,njih NE WOLIM wise od roditelja,zato sto sam sa roditeljima prosla kroz CEO swaj ziwot,KAPIRAS,bili su pored mene swo wreme...XD A RBD je samo telesno,a roditelji su i telesno i fizicki....


**poncho te amo**


Citat :


sto ti uvek imas neki glupi komentar...
dal sam je ikada spomenula da cu do svoje 40 godine biti komirana i uplakana zbog raspada?NE
Ja sam rekla da ih nikada necu zaboraviti i da ce zauvek ostati u mom srcu.Vruj mi draga ovo nije obicna decija glupost.



Iz twojih usta u Bozje usi.XD

Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:25 pm

Lidija tvoji roditelji su tebi pruzili svu svoju mogucu ljubav imala si njihovu podursku , i mogla si da trazis savet svojih roditelja kod god si htela i oni su bili tu !!!
To nije moj slucaj mene su odgajale bebisiterke i babe ,roditelji stalno pituju i zaborave da ja postojim , tada sam pronasla utehu rbd-u i svatila da postoji vecih problema ,i da moj nije najveci !!!!
I onnda mi daj razlog da ih volim vise od rbd koji nisu bili tu samnom fizicki kao i moji roditelji vec pskicki ,a oni ( roditelji) ni toliko u tome je razlika !!!
P.S.Ako te znima bas zasto je to tako idi u privatan zivot i bice tema tvoji problemi ,to procitaj pa mi se obrati!!!
NEDONOSI ZAKLJUCKE PRERANO !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 4 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:33 pm

Miljana Sucur ::
Lidija tvoji roditelji su tebi pruzili svu svoju mogucu ljubav imala si njihovu podursku , i mogla si da trazis savet svojih roditelja kod god si htela i oni su bili tu !!!
To nije moj slucaj mene su odgajale bebisiterke i babe ,roditelji stalno pituju i zaborave da ja postojim , tada sam pronasla utehu rbd-u i svatila da postoji vecih problema ,i da moj nije najveci !!!!
I onnda mi daj razlog da ih volim vise od rbd koji nisu bili tu samnom fizicki kao i moji roditelji vec pskicki ,a oni ( roditelji) ni toliko u tome je razlika !!!
P.S.Ako te znima bas zasto je to tako idi u privatan zivot i bice tema tvoji problemi ,to procitaj pa mi se obrati!!!
NEDONOSI ZAKLJUCKE PRERANO !!!!!

Je li ona ujeda owako i u priwatnom ziwotu?XD
Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:40 pm

Ko jel ujeda ????Ja ????
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 4 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:46 pm

Ti,da.XD
Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:52 pm

A,sto bih ja ujedala majketi ????
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 4 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:02 pm

Pa odma si opalila paljbu na mene.
Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:12 pm

Ne nego sam rekla samo da ti imas pravo da volis vise svoje roditelje ,nego rbd ,a ja na moju zalost nemam i to je to !!!!!
Nevolim da se svadjam ,a ako se svadjam imam povad tako da ovo nemoj da razmes kao neki konflikt samo sam rekla ,ono sto je istina !!!!!
Videla sam tvoju poruku u temi vasi problemi i zaista mi je zao ...Nzm . sta da ti kazem !!!!
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 4 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:21 pm

Ja nisam nista lose mislila,nisam widela da roditelji nisu tu i zbog toga mi je zao,kapiram da ti rbd wise wolis od roditelja,ali zelela bih da ti kazem da swaki roditelj woli swoje dete,swesno ili neswesno.A to sto oni stalno putuju,skroz te kapiram da bi ti zelela da su oni pored tebe,da imas normalnu porodicu,ali mozda oni to rade ba bi ti i twoj brat imali lepsu buducnost i da bi lepo ziweli,ali nisam psihijatar,niti nemam nameru da ga izigrawam,tako da je to samo moje misljenje,ali ne i strucno misljenje.
P.S.Ja ne prawim nikakwe konflikte,samo bih wolela da ti znas da nisam mamina i tatina dewojcica,nego da sam TOM porukom htela da kazem da su uwek bili uz mene.A za twoje roditelje mi je stwarno zao,nzm sta da ti kazem.
Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:26 pm

Ma ,nema veze znam da nisi mamina i tatina devojcica !!!
Vec sam navikla da moji nisu tu ,tako da je to sada nesto normalno!!!!
Zao mi je sto si izgubila prijatelja na tako tragican nacin i za tvoju sestru imaj nadu da ce se oporavidi veruj !!!
P.S.Ovime smo sve resili, nadam se i zakopali ratne sekire ako ih je bili !!!! kisssss
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 4 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957 Nekoliko videa - Page 4 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866 Nekoliko videa - Page 4 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:29 pm

Ma jesmo.....XD jub
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 9:51 pm

Dok sam gledala ove snimke podsetila sam se na sve ove lepe godine koje smo proweli uz RBD.
Pratili smo sta se deshavalo u njihovim zivotima,bili srecni do neba svaki put kad objave novi album,spot...pa cak i kad vidimo nove slike sa nekog desavanja na kojem su bili. Nismo mogli ni da pretpostavimo da ce doci u Srbiju,da uopste znaju za nashu zemlju kao i to koliko samo fanova imaju ovde.Nadali smo se,a to nam se isplatilo.
DOSHLI SU!!
I to 2 puta!!!
Osecaj zadovoljstva kada sam na koncertu stajala u punoj areni,vristeci imena clanova grupe,ponashajuci se totalno nenormalno i ludacki pokushavajuci da se probijem sto blize...to nikada necu zaboraviti a RBD mi je to pruzio. Svima nama je to pruzio. I josh mnogo lepih stvari koje ce nam zauvek ostati u srcu i kada ostarimo.
Tuzna sam zbog raspada,ali trudim se da ne placem.
Ne treba plakati,vec biti srecan sto se tako nesto dogodilo.
Dul,Ucker,Mai,Poncho,Anny i Chris zauvek u mom srcu.
VOLIM WAS I UVEK CU VAS VOLETI!

ps. Zahvalna sam im na jos jednoj stvari...da nema RBD-a ne bi bilo ovog 4uma samim tim ne bih upoznala ovakve lujke kao sto ste vi!
BBS LOS AMO MUCHO I ZNAM DA CE SA VAMA OVA RBD MAGIJA TRAJATI JOSH DUUUUUUUUUUUUUUUUUGO.....!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 4 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 10:56 pm

jao sto se sada swadjate..
swako ima prawo na swoje misljenje.
nemam ni ja tatu pa sta nije kraj sweta.
narawno da wise wolim moju mamu od rbd-a

za mene rbd je bio nesto najlepse u mom ziwotu.
pamticu ih uwek.
nikada ih necu prestati da slusam.
rbd je bio i ostace
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 10:57 pm

Jao bb kako si ovo lepo napisala stvarno si me jako dirnula...I meni je isto drago sto sam upoznala sve vas ovde na forumu i jako mi je lepo ovde sa vama i samim tim osecam da mi je RBD mnogo blizi nego sto je zapravo u stvarnosti...Ovo je magija koja ce zauvek trajati...Volim vas bb's!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 8:53 pm

anni ::
´ko woli rbd nikada ih nece zaborawiti..
te 4 godine su za mene bila najbolje..
JA SAM PONOSNA STO SAM BILA GENERACIJA NAJBOLJEG POP FENOMENA NA CELOM SWETU
Ey,nemoj da me kopiras,to sam ja bila napisala a ti me kopiras jel si glupa da kazes nesto tako pamento!!!A vi ostali ste jos gluplji jer ne kontate sta sam vam rekla, a sad cu ponoviti po poslednji put:JA NIKAD NISAM REKLA DA CEMO RBD ZABORAVITI,VEC DA MORAMO PREBOLETI RASPAD GRUPE A RBD CE UVEK I ZAUVEK POSTOJATI U NASIM SRCIMA KAO GRUPA JER SMO IH UPRAVO TAKVE UPOZNALI ,A SAMO SE GRUPA RASPALA A ONI KAO OSOBE NISU NESTALI I UVEK CE BITI TU SA NAMA I U DOBRU I U ZLU,I STVARNO PRETERANO DRAMITE BEBICE MALE,KO DA SU UMRLI A NARAVNO DA NISU,NE DAJ BOZE!!!Ja znam da sam njihov NAJVECI FAN,VECI OD SVIH VAS ZAJEDNO RETARDI JEDNI RETARDIRANI,KRALJEVI RETARDA!Kako ste jadni i smesni tako napaljeni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekoliko videa - Page 4 380634
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 4 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 9:33 pm

ja tebe ne kopiram swako kaze ono sto hoce...
za mene je rbd bio i ostao...
i uwek cu da se ponosim sto sam bila generacija najweceg pop fenowena ikada...
ja ih wolim i nikada ali bas nikada ih necu zaborawiti...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 10:08 pm

Ja mislim da je ova svadja nastala iz ciste gluposti i da nema potrebe da nastavljamo!!!Samo cu reci da ste me pogresno shvatili,ja sam RBD volela,volim ih i volecu ih zauvek,i veoma mi je tesko pao raspad,ali sad znam,mislim ja verujem,Annie nam je stalno govorila kako treba verovati,i u ono sto verujes to je mougce i ja tako verujem tj najveci mi je san da se spoje 2010,i svim srcem se nadam da je to istina,bolje recno ja predosecam da ce to tako biti,to mi je zivotni san majke mi!!!I meni su sve RBD u zivotu,i nemojte misliti da sam ja vredjala RBD,bas,to ste mozda pogresno skontali,ne mozda vec jeste,a nekome ako nije jasno neka cita sve ispocetka moje komentare....
Onda mir,mir,niko nije kriv? :peace:
Nazad na vrh Ići dole
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitimePon Maj 11, 2009 10:30 pm

I da naravno povlacim sve sto sam rekla za vas(mislim na ono da ste prsli,da ste male bebice,retardi&co)...ali morate priznati da ste i vi preterali,ali nema veze,sad je ne bitno,valjda mozemo biti prijatelji... :moli se:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nekoliko videa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nekoliko videa
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD Zanimljivosti-
Skoči na: