Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nekoliko videa

Ići dole 
+18
~AnNy_#8~
Heroinita <3
Anahi Princess 4ever
~Mi Delirio~
Srecko Sojic♥
alexandra-rbd
Alex Russo.
*Rejected*
~MiaColucciPrincess~
*Funky Angel*
♥Poncho
~WE WANT PEACE~
Viva
!Y soy ReBeLdE!
Vesper Lynd
Will's Princess<3
*~Dulce~*
~Chad&Michael~
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:02 pm

Jesu RBD umrli??????
Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:04 pm

Ne rbd nikada nece umreti i ako oni za sebe nepostoje mi za njih postojimo !!!!!!!!
I uvek cemo ih se secati zato sto je rbd urezano u nase srce i to niko nemoze da zameni ili izbrise ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 3 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:05 pm

nisu umrlia ali mi placemo od tuge sto rbd-a wise nema
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:09 pm

Pa nisu...Pa bravo da nisu umrli,ne daj bozeeeeeeeeeee,ali vi se ponasete ko da jesu...Stvarno preterujete...
Nazad na vrh Ići dole
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:11 pm

anni ::
nisu umrlia ali mi placemo od tuge sto rbd-a wise nema
Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:11 pm

NEPONASAMO SE KAO DA SU UMRLI ,ALI RECI MI TE SE NEOSECAS OVAK ZBOG NJIHOVOG RASPADA I OVAKO JE NAJLAKSE DA IZRAZIMO TUGU ............RBD NUCA VA MURIR !!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:12 pm

***Annie*** ::
Pa nisu...Pa bravo da nisu umrli,ne daj bozeeeeeeeeeee,ali vi se ponasete ko da jesu...Stvarno preterujete...
ja se tako osecam,,,i ako mi se place plakacu
Nazad na vrh Ići dole
♥Poncho
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 7820
Godina : 29
Fan sam: : *
Datum upisa : 09.09.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:12 pm

***Annie*** ::
**poncho te amo** ::
ja ga necu nikada preboleti
ali sve ima i svoju dobru stranu.
nastavice karijere kao solisti anny ili ucker mozda posete srbiju
za njima je ostalo mnogo albuma i koncerta koje mozemo slusati iznova i iznova....

Citat :
To je u redu,sto su oni rekli,ali oni se sigurno ne bi samovoljno raspali,bili bi i u grupi i radili nesto novo...

slazem se sa ovim.Oni su imali i izvan grupe svoje sopstvene projekte(CCEA,VAV,LUTWT...) tako da je uglavnom kriv taj glupi ugovor koji je istekao Sad

kao sto ste i svi primetili,realno rastanak je najteze pao anahi.Ona dugo nije imala svoje planove za sopstvenu karijeru i verujem da je najvise patila od svih.Zatim skoro je ostavila post na univisionu i spominje da se nece povuci da ce nastaviti da se bori,da ce snimiti novi disk.Ona verovatno nije imala snage da osnuje sopstvenu karijeru jer joj je sve ovo tesko palo.Ali je napokon skupila snagu prvenstveno zbog svojih fanova.Onda chris....za dalji tok njegove karijejre se nista nezna....sigurno je i njemu sve tesko palo.Ali mislim da se oskoro ocekuje i njegovpovratak,tj CD.
Pa neces sigurno plakati i tugovati za raspadom RBD-a kad budes imala 30 godina...?!Nemojte sad da me pogresno shvatite da mislim da su ovo sve decije gluposti,i da ce nas proci za koju godinu,naravno da nece,kad budemo imali 30-40-50 pa cak i 60 godina nasoj deci i unucima cemo prepricavati da smo voleli jednu grupu koja je za nas u nasem detinstvu i pubertetu znacila mnogo vise od jedne grupe i uvek cemo na to doba gledati sa nostalgijom sa zeljom da se vratimo u to doba i da ponovo sanjamo taj san koji nam je promenio zivote na bolje ali sigurno neces za 10 ili 20 godina tugovati,plakati,zaliti zbog raspada RBD-a,pa u zivotu ima mnogo gorih stvari kao npr. nesrecna ljubav ili smrt veoma drage osobe,i to se preboli a kako onda ne bi preboleli raspad RBD-a???Moramo biti jaki i veoma teskog srca preboleti ovo,pa to su nas i oni ucili...Skontajte ovo ljudi sto je Annie rekla u ovoj poruci:

Samo zelim da znate da vas volim i da, iako nam zivot da neke tuzne momente i mislimo da nista ne moze biti gore, postoji jedno svetlo, jedna nada, i moja nada ste vi! Zbog toga necu pasti, nista me nece odgurnuti i naterati da se povucem zato sto znam, da negde postoji neko ko bi mi dao zagrljaj koji mi je tako potreban.

O tome vam i pricam,ovo ce biti veoma tesko da prebolimo ali jbg,moramo da budemo jaki,zivot ide dalje...Nazalost bez RBD-a...Ali kao sestorke,pa nisu oni umrli ne daj boze,samo se raspadaju i nastavljaju solo karijere i naravno da sve ima svoju dobru stranu,nastavice karijere kao solisti,posetice nasu zemlju i nije kraj sveta...Slazem se sa tobom bb da je raspad najteze pao Annie i Chrisu,a mislim da je Mai najlakse jer je ona jos pre nego sto su odlucili da se raspadnu vec pocela da snima seriju...

sto ti uvek imas neki glupi komentar...
dal sam je ikada spomenula da cu do svoje 40 godine biti komirana i uplakana zbog raspada?NE
Ja sam rekla da ih nikada necu zaboraviti i da ce zauvek ostati u mom srcu.Vruj mi draga ovo nije obicna decija glupost.
Nazad na vrh Ići dole
♥Poncho
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 7820
Godina : 29
Fan sam: : *
Datum upisa : 09.09.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:13 pm

***Annie*** ::
Pa nisu...Pa bravo da nisu umrli,ne daj bozeeeeeeeeeee,ali vi se ponasete ko da jesu...Stvarno preterujete...
idi zakopaj se molim te.
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Nekoliko videa - Page 3 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:14 pm

Da,nechu preboljeti to!
Ali kad pogledam..Sve sam ih volela
ali Anahi mi je da kazem uvek bila najvaznija,,,
Bila sam nekako tuzna zbog njihovog raspada ali o5
nije mi toliko...
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 3 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:16 pm

ja se osecam bas grozno..
iskreno bas mi nedostaju..
anahi najwise..
ona me je nauclia najwise od swih njih
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:16 pm

**poncho te amo** ::
***Annie*** ::
**poncho te amo** ::
ja ga necu nikada preboleti
ali sve ima i svoju dobru stranu.
nastavice karijere kao solisti anny ili ucker mozda posete srbiju
za njima je ostalo mnogo albuma i koncerta koje mozemo slusati iznova i iznova....

Citat :
To je u redu,sto su oni rekli,ali oni se sigurno ne bi samovoljno raspali,bili bi i u grupi i radili nesto novo...

slazem se sa ovim.Oni su imali i izvan grupe svoje sopstvene projekte(CCEA,VAV,LUTWT...) tako da je uglavnom kriv taj glupi ugovor koji je istekao Sad

kao sto ste i svi primetili,realno rastanak je najteze pao anahi.Ona dugo nije imala svoje planove za sopstvenu karijeru i verujem da je najvise patila od svih.Zatim skoro je ostavila post na univisionu i spominje da se nece povuci da ce nastaviti da se bori,da ce snimiti novi disk.Ona verovatno nije imala snage da osnuje sopstvenu karijeru jer joj je sve ovo tesko palo.Ali je napokon skupila snagu prvenstveno zbog svojih fanova.Onda chris....za dalji tok njegove karijejre se nista nezna....sigurno je i njemu sve tesko palo.Ali mislim da se oskoro ocekuje i njegovpovratak,tj CD.
Pa neces sigurno plakati i tugovati za raspadom RBD-a kad budes imala 30 godina...?!Nemojte sad da me pogresno shvatite da mislim da su ovo sve decije gluposti,i da ce nas proci za koju godinu,naravno da nece,kad budemo imali 30-40-50 pa cak i 60 godina nasoj deci i unucima cemo prepricavati da smo voleli jednu grupu koja je za nas u nasem detinstvu i pubertetu znacila mnogo vise od jedne grupe i uvek cemo na to doba gledati sa nostalgijom sa zeljom da se vratimo u to doba i da ponovo sanjamo taj san koji nam je promenio zivote na bolje ali sigurno neces za 10 ili 20 godina tugovati,plakati,zaliti zbog raspada RBD-a,pa u zivotu ima mnogo gorih stvari kao npr. nesrecna ljubav ili smrt veoma drage osobe,i to se preboli a kako onda ne bi preboleli raspad RBD-a???Moramo biti jaki i veoma teskog srca preboleti ovo,pa to su nas i oni ucili...Skontajte ovo ljudi sto je Annie rekla u ovoj poruci:

Samo zelim da znate da vas volim i da, iako nam zivot da neke tuzne momente i mislimo da nista ne moze biti gore, postoji jedno svetlo, jedna nada, i moja nada ste vi! Zbog toga necu pasti, nista me nece odgurnuti i naterati da se povucem zato sto znam, da negde postoji neko ko bi mi dao zagrljaj koji mi je tako potreban.

O tome vam i pricam,ovo ce biti veoma tesko da prebolimo ali jbg,moramo da budemo jaki,zivot ide dalje...Nazalost bez RBD-a...Ali kao sestorke,pa nisu oni umrli ne daj boze,samo se raspadaju i nastavljaju solo karijere i naravno da sve ima svoju dobru stranu,nastavice karijere kao solisti,posetice nasu zemlju i nije kraj sveta...Slazem se sa tobom bb da je raspad najteze pao Annie i Chrisu,a mislim da je Mai najlakse jer je ona jos pre nego sto su odlucili da se raspadnu vec pocela da snima seriju...

sto ti uvek imas neki glupi komentar...
dal sam je ikada spomenula da cu do svoje 40 godine biti komirana i uplakana zbog raspada?NE
Ja sam rekla da ih nikada necu zaboraviti i da ce zauvek ostati u mom srcu.Vruj mi draga ovo nije obicna decija glupost.
Uopste nije NIKAKVA DECIJA GLUPOST!
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 3 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:20 pm

Za mene to je bio moj najbolji period moga ziwota
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:23 pm

NIJE GLUPOST NARANO DA NIJE GLUPOST !!!!!!!!!!!
Dosta bre vise ko hoce nek ih zaboravi 10 ili 20 godina ,ali ja necu ...
Za mene ovo nije prolazna tinejdzerska faza ovo je nesto sto ja stvarno volim i zasta cu da se borim....
Jel kad je meni bilo najteze nije bilo ni mojih roditeljan ni nikoga ...
Samo je RBD bio tu njihove pesme klipovi svaka njihova revc ...
I sada placem i dosta vise nemogu da vas lusam rbd je zakljucan u mom srcu i taj knjuc je izgubljen i nema povratka !!!!!!!!!!
rbd je nesto najllepse sto mi se desilo i nezelim da to iko kvari !!
rbd cu uvek pamtiti !!!!
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:24 pm

RBD NUNCA VA MORIR a ne RBD NUCA VA MURIR...Naravno da se tako osecam,svi se tako osecamo,slomnjeno i unisteno,svi smo tuzni i svi placemo(eto ja sad ne placem,ali sigruno ce doci trenutak kad cu plakati,taj trenutak slabosti kao juce) ali sta cemo,nista nam ne pomaze da placemo,ali svakako se moralo jednom desiti da se raspadnu,ako ne sad,svakako bi se raspali za 10 godina...Moramo se pomiriti sa tim jer ako se ne pomirimo samo cemo patiti a to je njihova odluka i mi smo tu nemocni,mozemo samo da se pomirimo sa surovom istinom,a ako ne...Onda...Sta onda???Onda da se ubijemo... Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:28 pm

Ovo je neverovatno...Jel ste vi glupi ili folirate?Ja nisam rekla da je to decija glupost,obicna tinejdzerska faza,ja to nisam reklaaaaaa,nego ste vi coravi pa ste procitali naopacke...
Nazad na vrh Ići dole
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:29 pm

anni ::
Za mene to je bio moj najbolji period moga ziwota
I za meneee naravno Sad Sad Sad
PROMENILI SU MOJ ZIVOT U POTPUNOSTI!! Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:29 pm

Miljana Sucur ::
NIJE GLUPOST NARANO DA NIJE GLUPOST !!!!!!!!!!!
Dosta bre vise ko hoce nek ih zaboravi 10 ili 20 godina ,ali ja necu ...
Za mene ovo nije prolazna tinejdzerska faza ovo je nesto sto ja stvarno volim i zasta cu da se borim....
Jel kad je meni bilo najteze nije bilo ni mojih roditeljan ni nikoga ...
Samo je RBD bio tu njihove pesme klipovi svaka njihova revc ...
I sada placem i dosta vise nemogu da vas lusam rbd je zakljucan u mom srcu i taj knjuc je izgubljen i nema povratka !!!!!!!!!!
rbd je nesto najllepse sto mi se desilo i nezelim da to iko kvari !!
rbd cu uvek pamtiti !!!!
Tako jeee bb!!!!!!! Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:30 pm

Vama su sigurno toliko mokre oci da ne vidite ni sta citate...
Nazad na vrh Ići dole
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:33 pm

Ja sam rekla da ne mislte to a vi to skontali kao da sam ja rekla da je to decija glupost...Naravno da nije,RBD NISU DECIJA GLUPOST!!!Ma vi ste prsli! :vb_cussing:
Nazad na vrh Ići dole
♥Poncho
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 7820
Godina : 29
Fan sam: : *
Datum upisa : 09.09.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:51 pm

AJDE UMUKNI IDI ZAKOPAJ SE I NEMOJ DA NAS NERVIRAS ..


Poslednji izmenio **poncho te amo** dana Sub Apr 11, 2009 2:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Nekoliko videa - Page 3 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:52 pm

A ti shto radish
ajde annie rkaljice uzmi bocicu i cuclicu
ovde si suvishna!
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Nekoliko videa - Page 3 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:53 pm

kraljice!**
Nazad na vrh Ići dole
♥Poncho
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 7820
Godina : 29
Fan sam: : *
Datum upisa : 09.09.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:54 pm

To svakako...
slazem se sa andreom
komentare ko da pises ocima
pa ni nevidis sta si napisala
Nazad na vrh Ići dole
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:56 pm

Naravnooooo!Ti mislis sta xoces
MI ZNAMO DA NIKADA NECEMO ZABORAVITI RBD!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nekoliko videa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nekoliko videa
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD Zanimljivosti-
Skoči na: