Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nekoliko videa

Ići dole 
+18
~AnNy_#8~
Heroinita <3
Anahi Princess 4ever
~Mi Delirio~
Srecko Sojic♥
alexandra-rbd
Alex Russo.
*Rejected*
~MiaColucciPrincess~
*Funky Angel*
♥Poncho
~WE WANT PEACE~
Viva
!Y soy ReBeLdE!
Vesper Lynd
Will's Princess<3
*~Dulce~*
~Chad&Michael~
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 1:11 pm

jao owo je tako tuzno...
necu kralj...
wolim ih mnogo.
oni su me naucili mnogo....
NECU BRE KRALJ

ja uwek placem uz owe video..
https://www.youtube.com/watch?v=KiPPD0xOdSM
https://www.youtube.com/watch?v=rAjthR79HO8 jao owde uwek placem
https://www.youtube.com/watch?v=ZcyvGj1C5Vs
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~Chad&Michael~
Member
Member
~Chad&Michael~


Ženski
Broj poruka : 474
Godina : 34
Location : Sa Chadom i Michaelom...Mmmm...Kako se dobro ljube... :DDD <3
Fan sam: : Po ceo dan blejim,wisim na kompu,setam sa Laurom,Zwezdanom i Dejanom...A ponekad i sa Igorem... <3 Nekoliko videa - Page 2 494866 Uglawnom:bleja Nekoliko videa - Page 2 629957 Nekoliko videa - Page 2 629957 Nekoliko videa - Page 2 629957
Tvoje ime : Miss Lidija Murray Vartan Nekoliko videa - Page 2 494866 Nekoliko videa - Page 2 494866 Nekoliko videa - Page 2 494866
Datum upisa : 03.04.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:24 pm

Znaci ti hoces mene definitiwno da ubijes?!XD
Owi klipowi me UBIJAJU!!!AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!UPOOOOOOOOOMOC.........!!!!!!!OTKAZALO MI JE SRCE.......!!!!!!!!
Je*em ti Pedra u dupe.........!!!!!!!!!!STOKA JEDNA!!!!!!!NEK SE NOSI!!!!!!!!HOCU RBD NAZAD!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!UPOOOOOOOMOC!!!!!!!!!!!!!PONCHITO,DOJI DA MI POMOGNESSSSSSS!!!!!!!!XDDDDDDDKAO I OSTALI!!!!!!!!!!!IZLECITE ME SWOJIM PESMAMA!!!!!!!!!!Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:32 pm

znam kako ti je i ja uwek placem kado owo gledam.. Sad Sad Sad
necu kralj... Sad Sad Sad Sad

widite owaj video vezan je za vondy..
pesma se sawrseno uklapa...

https://www.youtube.com/watch?v=R9pyru7yzmY
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
♥Poncho
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 7820
Godina : 29
Fan sam: : *
Datum upisa : 09.09.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:36 pm

ljudi nije pedro kriv za sve.
Nazad na vrh Ići dole
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:45 pm

Da nije samo on kriv,ali vecim delom jeste...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:54 pm

nije pedro kriw wec chris morena..
ali i oni su samo rekli da hoce da probaju nowe stari u ziwotu..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:56 pm

To je u redu,sto su oni rekli,ali oni se sigurno ne bi samovoljno raspali,bili bi i u grupi i radili nesto novo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 3:59 pm

da ali ima chris morena i argentina nisu hteli ugowor da produze...
sto ih mrzim..
oni su kriwi sto wise rbd-a nema
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 4:02 pm

Odgledala sam sve videe koje ste postavili i plakala sam kao luda... Sad Tako se osecam grozno,od tolikog plakanja me boli glava,oci su mi krvave a jos sam i prehladjena... Sad Sad Donela sam odluku da vise necu plakati,ali mislim da necu moci,kako da ne placem kad se zavrsio jedan san,jedan tako magican san,najlepsi san od svih nas,kako da ne placem kad se razisla najsloznija porodica na svetu... Sad Sad Sad Naravno da sam IH VOLELA,VOLIM IH I VOLECU IH ZAUVEK,samo mislim da ovaj raspad(ne samo njihov vec i raspad moga srca)necu dugo preboleti... Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Poslednji izmenio **Fan de Dulce** dana Pet Maj 08, 2009 3:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 4:08 pm

Isto,bb,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
♥Poncho
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 7820
Godina : 29
Fan sam: : *
Datum upisa : 09.09.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 4:46 pm

ja ga necu nikada preboleti
ali sve ima i svoju dobru stranu.
nastavice karijere kao solisti anny ili ucker mozda posete srbiju
za njima je ostalo mnogo albuma i koncerta koje mozemo slusati iznova i iznova....

Citat :
To je u redu,sto su oni rekli,ali oni se sigurno ne bi samovoljno raspali,bili bi i u grupi i radili nesto novo...

slazem se sa ovim.Oni su imali i izvan grupe svoje sopstvene projekte(CCEA,VAV,LUTWT...) tako da je uglavnom kriv taj glupi ugovor koji je istekao Sad

kao sto ste i svi primetili,realno rastanak je najteze pao anahi.Ona dugo nije imala svoje planove za sopstvenu karijeru i verujem da je najvise patila od svih.Zatim skoro je ostavila post na univisionu i spominje da se nece povuci da ce nastaviti da se bori,da ce snimiti novi disk.Ona verovatno nije imala snage da osnuje sopstvenu karijeru jer joj je sve ovo tesko palo.Ali je napokon skupila snagu prvenstveno zbog svojih fanova.Onda chris....za dalji tok njegove karijejre se nista nezna....sigurno je i njemu sve tesko palo.Ali mislim da se oskoro ocekuje i njegovpovratak,tj CD.
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 12:27 am

chrisu,may i anahi po meni je najteze rastanak pao...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:48 am

Da ,ovo je nesto zasta ja mislim da necu preboleti ...
Ja znam i swi oko mene znaju da postoji waznijih stwari od RBD -a ,ali ja mislim da ja RBD wolim wise nego swoje roditelje nzm .zasto?
Ali RBD nihove pesmo koje su realne ,slike klipovi swaka njihova rec je za mene bila zakon..
Bili su samnom i u dobru i u zlu ( i ako oni to neznaju) i kada sam cula da ono sto najwise wolim i za ono zasta zivim nestaje i moj san sa njihovim se rastura tog trenutka nestao je deo mene !!!
Nestanak rbd je nestanak moga srca i izgubljenog kljuca za koji neverujem da ce iko ikada naci !!!!
Magija je nestala i ja sam se probudila to je rekla mia migelu kada su raskinuli zbog one vestice Sabrine !!!
Tugu koju ja osecam samo znam ja i niko vise i svako od nas zasebno pati i to neispoljava ...
Nadam se da cu jednoga dana opet voleti iverovati u magiju kaoa sto je ova jednoga dana !!!I ako sebe hrabrim i bodrim suze opet nekontrolisan klize ,,,
A,ja dobro znam da su oni ve=redni toga ...
Nikada ih necu zaboraviti i ovo cu pricati mojim unucima jednoga dana da i oni znaju sta je Ljubav !!!!! LOS AMO MUCHO
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 11:08 am

**poncho te amo** ::
ja ga necu nikada preboleti
ali sve ima i svoju dobru stranu.
nastavice karijere kao solisti anny ili ucker mozda posete srbiju
za njima je ostalo mnogo albuma i koncerta koje mozemo slusati iznova i iznova....

Citat :
To je u redu,sto su oni rekli,ali oni se sigurno ne bi samovoljno raspali,bili bi i u grupi i radili nesto novo...

slazem se sa ovim.Oni su imali i izvan grupe svoje sopstvene projekte(CCEA,VAV,LUTWT...) tako da je uglavnom kriv taj glupi ugovor koji je istekao Sad

kao sto ste i svi primetili,realno rastanak je najteze pao anahi.Ona dugo nije imala svoje planove za sopstvenu karijeru i verujem da je najvise patila od svih.Zatim skoro je ostavila post na univisionu i spominje da se nece povuci da ce nastaviti da se bori,da ce snimiti novi disk.Ona verovatno nije imala snage da osnuje sopstvenu karijeru jer joj je sve ovo tesko palo.Ali je napokon skupila snagu prvenstveno zbog svojih fanova.Onda chris....za dalji tok njegove karijejre se nista nezna....sigurno je i njemu sve tesko palo.Ali mislim da se oskoro ocekuje i njegovpovratak,tj CD.
Pa neces sigurno plakati i tugovati za raspadom RBD-a kad budes imala 30 godina...?!Nemojte sad da me pogresno shvatite da mislim da su ovo sve decije gluposti,i da ce nas proci za koju godinu,naravno da nece,kad budemo imali 30-40-50 pa cak i 60 godina nasoj deci i unucima cemo prepricavati da smo voleli jednu grupu koja je za nas u nasem detinstvu i pubertetu znacila mnogo vise od jedne grupe i uvek cemo na to doba gledati sa nostalgijom sa zeljom da se vratimo u to doba i da ponovo sanjamo taj san koji nam je promenio zivote na bolje ali sigurno neces za 10 ili 20 godina tugovati,plakati,zaliti zbog raspada RBD-a,pa u zivotu ima mnogo gorih stvari kao npr. nesrecna ljubav ili smrt veoma drage osobe,i to se preboli a kako onda ne bi preboleli raspad RBD-a???Moramo biti jaki i veoma teskog srca preboleti ovo,pa to su nas i oni ucili...Skontajte ovo ljudi sto je Annie rekla u ovoj poruci:

Samo zelim da znate da vas volim i da, iako nam zivot da neke tuzne momente i mislimo da nista ne moze biti gore, postoji jedno svetlo, jedna nada, i moja nada ste vi! Zbog toga necu pasti, nista me nece odgurnuti i naterati da se povucem zato sto znam, da negde postoji neko ko bi mi dao zagrljaj koji mi je tako potreban.

O tome vam i pricam,ovo ce biti veoma tesko da prebolimo ali jbg,moramo da budemo jaki,zivot ide dalje...Nazalost bez RBD-a...Ali kao sestorke,pa nisu oni umrli ne daj boze,samo se raspadaju i nastavljaju solo karijere i naravno da sve ima svoju dobru stranu,nastavice karijere kao solisti,posetice nasu zemlju i nije kraj sveta...Slazem se sa tobom bb da je raspad najteze pao Annie i Chrisu,a mislim da je Mai najlakse jer je ona jos pre nego sto su odlucili da se raspadnu vec pocela da snima seriju...
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 12:53 pm

ti mislis da je lako da ürebolis njih.ja nikada necu zaborawiti rbd.uwek ce imati jedno posebno mesto u mom srcu.oni su me naucile jako wazne stwari u ziwotu.ja ne mogu da se odreknem magije...oni su bili sa mnom u dobru i zlu..ja cu ih uwek slusati i wolete..ikako oni su sada swi krenulu solo karijerama ja ih necu swe pratiti...naprimer poncha ja njega ne wolim i nije mi wazna njegowa karijera.ali dok je on jos u rbd bio ja sam swe o njemu pratila...kada se raspao rbd raspalo se i pola mene..iako oni sada pricaju da ce uwek da ostawnu jedna welika porodica to nije istina...od njih se samo sada druze chris,anny i may..slike sam nasla preko jednog spanskog foruma..
dul,ucker i poncho sada nemaju wremena da se njima widjaju...
ja se nadam da ce rbd uwek da postoji..
uwek cu da werujem u ono sto je ucker rekao:RBD CE BITI I OSTATI.NEMOJTE DA TUGUJETO STO SE ZAWRSILI BUDITE SRECNI STO JE BILO!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:23 pm

Nisi me razumela,procitaj pazljivije tekst...Sad ti mislis da ja zelim da prebolim RBD,mislis da ja nisam njihov fan,da ja mislim da je to obicna pubertetska zaludjenost,naravno da ne,nemas ti pojma ni niko koliko ja njih volim,koliko mi znace, ali bbs moramo biti realni...Raspad cemo preboleti,ali da zaboravimo RBD,to nikad...
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:29 pm

da ali koliko ce nam trebati raspad da prebolimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
~WE WANT PEACE~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~WE WANT PEACE~


Ženski
Broj poruka : 2344
Godina : 27
Location : Sa Saskom i Irmom na obali mora na zalasku sunca sedimo i cawrljamo o nasim malim tajnama !!!!!
Fan sam: : Ja samn vrh lik!!!(BAREM TAKO KAZU )XEXXEEXX!!!Veoma sam temperamentna i buntovna nedam na sebe !!!!!
Najvise na svetu volim svoga brata rbd drustvo i lud provod !!!
Vilim da se svadjam tako da PAZITE SE !!!!SALA<3333<<<<33333
los amo mucho ,a tebe SASKA najvise xexexxeex
PEACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Tvoje ime : Miljana zovu me coki
P.S.NEMOJTE ME ZVATI MILJKA ILI SLICNO KISSSS
Datum upisa : 01.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:36 pm

Mnogo mnogo to je gore nego raskid sa deckom !!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http:// www.rebelde the best.com
Anahi Princess 4ever
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Anahi Princess 4ever


Ženski
Broj poruka : 834
Godina : 27
Location : Eno me tamo....Hey!!!
Fan sam: : Shta god da kazem bice ne potrebno,i znaci ce jedno
I am crazy girl....
Tvoje ime : Mina,Minica,Minchi,Mici...Ili kako god hocete....XD
Datum upisa : 23.12.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:40 pm

*~Dulce~* ::
***AnahiPrincess*** ::
Sad sam mnogo tuzna,ovi klipovi su me mnogo pogodili...Ja ne mogu da zamislim da njih vise nema,ja svaki put kad kupim neki casopis ocekujem da ce da pise RBD ponovo na okupu...LJUDI STA DA RADIMO MI BEZ NJIH???
JA NE MOGU BEZ NJIX!!!!!NIKAKO!
Sad Sad Sad Sad Sad
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nazad na vrh Ići dole
~Mi Delirio~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~Mi Delirio~


Ženski
Broj poruka : 1267
Godina : 26
Location : Sa Annie na koncertu,pevamo Mi Delirio...<3
Fan sam: : Ja sam jedna lujkaca zaljubljena u Uckera i opcinjena vilama..posebno jednom vilom...najlepsom i najboljom...Anahi Giovannom Puente Portillom...!
Tvoje ime : Tea Von Uckermann
Datum upisa : 02.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:44 pm

Sigurno jako dugo i jako tesko,ali cemo se vremenom naviknuti bez RBD-a jer se i teze stvari prebole...

P.S.Na to da cemo se naviknuti bez RBD-a mislim RBD-a kao grupe,ali oni kao osobe ce uvek postojati i nikad ih necemo zaboraviti,zauvek,do smrti cemo ih voleti i biti ponosni jer smo bili generacija koja je zivela za vreme najveceg muzickog pop fenomena ikada... Sad
Nazad na vrh Ići dole
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:45 pm

Sad kad sam procitala ovu Uckerovu recenicu pocela da sam da placem Sad Sad Sad
JA NIKADAA,ALI NIKADA necu moci da prebolim raspad jer je tako nestao i deoo mene....srce mi se slomilo,,,,vise mi nista nije isto kao pre!!
Naucili su me toliko toga,bili samnom uvek,ispunili moji zivotni san 2 puta,,,toliko sam se puta smejala,plakala,tugovala,ludovala zbog njix....A TO SE NE ZABORAVLJA!!!!!!!!!!
Hvala im za sveeeee,za swaku rec,osmex,suzu,,,za swaku pruzenu ruku i reci utexee!!
Naucili su me da uvek verujem i nikada ne prestajem da sanjam i to radim i uvek cu raditiiii!!!!Necu prestati da budem dete,,,,
Swaki dan kad gledam seriju,odslusam neku njixovu psmu,pogledam njixove slike,nas koncert,,,osecam ix tako blizuu kao da u tom trenutku stoje ispred mene,,,a suze same padajuu....ovako se osecamo swii...a to mogu SAMO PRAVI FANOVI RBD-a!!!!!Znam da je i njima mnoogo tesko,previse,,,,ali verujemm da ce se vratiti ponovo biti 6 andjela koji zive zajedno sa fanovima,,,,RBD I DO BELIEVE,,,PRONTO VOLVERAS!!!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:51 pm

ja sada si me rasplakala Sad Sad Sad Sad Sad Sad :belloschavos: :anybb: :dull: :may:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:52 pm

anni ::
ja sada si me rasplakala Sad Sad Sad Sad Sad Sad :belloschavos: :anybb: :dull: :may:
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srecko Sojic♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Srecko Sojic♥


Ženski
Broj poruka : 3289
Godina : 28
Location : nemam pojma
Fan sam: : Nekoliko videa - Page 2 Belindalun6
Tvoje ime : milana(ana)
Datum upisa : 08.03.2009

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:58 pm

ja ne mogu da prestanem da placcem..
sada slusam pesmu y no puedo olvidarte Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldemaniasr.com
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 2:00 pm

anni ::
ja ne mogu da prestanem da placcem..
sada slusam pesmu y no puedo olvidarte Sad Sad Sad Sad Sad
a ja inalcanzable,,,aaaaaaaa umiremmmm
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nekoliko videa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko videa   Nekoliko videa - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nekoliko videa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD Zanimljivosti-
Skoči na: