Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3

Ići dole 
+22
AnAhI mi BB
Anahi Fan De ♥
Jessica•Rose
Wanderer
Angel ♥ Christian
Heroinita <3
^KittyPurry^
_HeRr0niTa_<3
Miss Uckermann♥
DiVa*Total <3
Anny
XoXo ^^
DarknesS BiH
~MiaColucciPrincess~
♫Music~is~my~Life
Alex Russo.
fandeanahi
*RoBeRtItA*RbD
Rose ♥
Vesper Lynd
Innocent.♥
{♥}Barken{♥}
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

:( :( :(
Zbog nacina na koji su pewali
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty0%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Zbog pesama
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty0%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Zbog njih samih,zbog nacina na koji su nam pokazali swoje emocije i zbog toga sto su mi ulepsali ziwot
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty15%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 15% [ 6 ]
Zbog odredjenih clanowa benda
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty3%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 3% [ 1 ]
Zbog serije
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty0%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 0% [ 0 ]
Zato sto su nesto posebno,ne ponowljiwo i sto su swaki moj dan cinili lepsim,naterali me da se smejem,da placem i da se swemu radujem
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty45%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 45% [ 18 ]
Nista od nawedenog
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty3%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 3% [ 1 ]
Zbog swega &lt;3
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty34%Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
 34% [ 14 ]
Ukupno Glasova : 40
 

AutorPoruka
saricica
Member
Member
saricica


Ženski
Broj poruka : 269
Godina : 26
Location : Belgrade
Fan sam: : Vondy<3
Datum upisa : 16.10.2011

Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3   Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 4:07 pm

♫Music~is~my~Life ::
Zato sto su nesto posebno,ne ponowljiwo i sto su swaki moj dan cinili lepsim,naterali me da se smejem,da placem i da se swemu radujem....imam samo za reci da su oni NAJBOLJI I DA CE TAKO UVJEK OSTAT U MOM SRCU,IAKO SU SE RASPALI ,NISU SE RASPALI U NASIM SRCIMA!!PODRZAVAT CU IH U SVEMU JER SU ONI ZAISTA ZASLUZILI SVOJIM RADOM,UVJEK CU SE SJECAT PRVOG PUTA KAD SAM POCELA GLEDAT SERIJU I POCELA IH SLUSAR I OTADA SAM POLUDJELA ZA NJIMA, RBD VOLIMOOOOOOOOOOOOOOO TEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!MI SMO UZ VASSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

Slazem se,zauvek ce ostati u mom srcu Sad
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Member
Member
roberta_bg


Ženski
Broj poruka : 300
Godina : 28
Fan sam: : RBD-aaa,Twilightaaa,HSM-a.. :D :D :D
Datum upisa : 12.03.2010

Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3   Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3 - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 18, 2012 5:54 pm

Zbog svegaa!
Nazad na vrh Ići dole
 
Zbog cega ce RBD uwek biti u wasem srcu? <3 <3 <3
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Da li ste nekad plakali zbog Rbd?
» Hoce li Los A biti ponowo zajedno?
» Hoche li Vondy ponowo biti zajedno?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Diskusije :: Ankete-
Skoči na: