Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stihovi, citati, izreke....

Ići dole 
+32
*Unloved_Princess*
devil.ㄨ
Maitita*
Rose ♥
Heroinita <3
*Twilight*Princess*
DiVa*Total <3
~*Ice*Girl*~
Alex Russo.
Ma Cherie
*Funky Angel*
Wonderwall^^
dreamer.
mrsuckermann
Dulce en mi ♥
^KittyPurry^
Angel ♥ Christian
Honey B.
ponny
anchy_rbd
_HeRr0niTa_<3
Innocent.♥
Slatka Mala
Wanderer
{♥}Barken{♥}
nena15
♥~aNgEl_dE_dUlcE~
Leeloo
Jessica•Rose
*wondy*girl*
XoXo ^^
Samantha Jones
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 29
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 10:32 pm

❤ Tvoje usne su sladje od meda.. Moje telo gori dok te gleda.. Tvoje oci su lepse od neba.. Ti si jedino sto mi u ovom trenutku treba.. c(: ❤ ✰
Nazad na vrh Ići dole
Honey B.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Honey B.


Ženski
Broj poruka : 878
Godina : 28
Fan sam: : Beyonce
Green Day
Tvoje ime : Honey B.
Datum upisa : 05.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 3:46 pm

When it's time to live and let die
And you can't get another try
Something inside this heart has died,you're in ruins
Nazad na vrh Ići dole
Ma Cherie
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Ma Cherie


Ženski
Broj poruka : 1731
Godina : 29
Location : Upper East Side :D NY
Fan sam: : Damon & Elena <3
Gossip Girl
PLL <3
Tvoje ime : Teodora,Tea,Dora
Datum upisa : 12.12.2007

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeSub Feb 13, 2010 11:13 pm

Mala stala pored tebe sad misli da je faca... I sad kao meni komentare baca... A kako volim to kad pokusava da mene sjebe a na kraju sjebe i tebe i samu sebe....

Mala brate mrzis me..????????????Mrznja je samo plod ljubomore tako daaaa....Izvaljena si!!!!!Ogovaras me???????Uffff...hvala na reklami ali ja tebe necu jer ne radim promocije..!!!!


Mala brate mrzis me..????????????Mrznja je samo plod ljubomore tako daaaa....Izvaljena si!!!!!Ogovaras me???????Uffff...hvala na reklami ali ja tebe necu jer ne radim promocije..!!!!


Muwas swaku ribu, mislis da si faca... !!! Swaka druga mislis da hoce da ti baca! Pokusao si meni da bacas neke spike... ae decko pali... POLIZES MI TIKE...!


Mamina i tatina oduvek sam bila i uvek padala na nekog debila.


Nisam vise ono shto sam nekada bila... Naivno dete, ranjiva i mala... Znam da pobedim i kada gubim... Nisam vise lutka u rukama drugih, niti prasina koju svako seje... Ja sam ona koja se uvek poslednja smeje... Smile



Devojke pune estetike, statusi puni patetike, uvodjenje, "cx" i "tj" fonetike... "Ajmo na zurku, da bi imali nove slike!" Profil slika te je smorila...Moras smisliti novi look... Hmmm...ceo svet se polako pretvara u...FACEBOOK!!!


Ne moze biti kao JA, zato mrzi me i pljuje... Kad se lose prica o meni ona prva tu je... Ne moze biti kao ja, ali stalno pokusava... Glumi nesto, a zna da za nju sve lose zavrsava...


..Zašto uzalud trošiš toliku energiju samo da bi me mrzila? To me ne boli! To mi ne smeta! To mi samo imponuje, a to je ono što ne želiš,zar ne? Bolje sa čekaj da se sklonim, možda tada zablistaš u punom sjaju..


Decko,priznaj-ZA MENE SI NULA!!! Kazes da ti se svidjam-IZVINI,NISAM TI IME CULA!!! Zelis da me imas,ali ne ide to tako...Ma pali mali,nadji neku koja ce ti dati lako... Smile))


Ti meni nesto kazes, mislis li da cu da te slusam, kada sam ljuta svasta mogu da pokusam. Nemoj da se trudis meni neces da udovoljis, ni sa cim ti mene neces da zadovoljis. Sve sto sam zelela od tebe sam krala, nesrecna bi bila kada bi sa tobom ostala!!!
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 12:20 am

Love me, Love me
Say that you love me
Fool me, Fool me
Oh how you do me
Kiss me, Kiss me
Say that you miss me
Tell me what I wanna hear
Nazad na vrh Ići dole
Alex Russo.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Alex Russo.


Ženski
Broj poruka : 26403
Godina : 28
Location : Montenegro.
Fan sam: : Svega cega ti nisi Smile

Tvoje ime : Dreamer.
Datum upisa : 02.03.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 5:50 pm

Nema tog resenja za kojeg ja problem nemam.
Nazad na vrh Ići dole
Ma Cherie
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Ma Cherie


Ženski
Broj poruka : 1731
Godina : 29
Location : Upper East Side :D NY
Fan sam: : Damon & Elena <3
Gossip Girl
PLL <3
Tvoje ime : Teodora,Tea,Dora
Datum upisa : 12.12.2007

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Feb 26, 2010 1:21 am

Devojke kao ja NIKAD ne placu.I kad gube, pobedjuju.Devojke kao ja NIKAD ne mole, stisnu zube pa PREBOLE!

Mala mamina pametnice, imas sve petice.Palis licem bebice,sa pogledom gresnice, koji gradom siri srcke i povrede desnice.

Prijateljstvo se stice godinama a gubi u trenu.Pravi prijalj je uz tebe uvek a lazni pokaze svoje lice kad-tad.

Mogu sama,budi sigurna u to.Uvek sam na vrhu,nikad na dnu.Svaku zelju sebi ispunim,imam sve sto pozelim.Ljubav?!Ma ne treba mi to!Srce kao kamen,tu je,skoro da i ne kuca,nek me osudjuju,ja sam sebi dovoljna.Shvatite,ja sam SKORPIJA!!

Mislio je da je frajer...A setao drolju.Zar ne shvata da je zbog qrve izgubio BOLJU!!
Nazad na vrh Ići dole
Alex Russo.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Alex Russo.


Ženski
Broj poruka : 26403
Godina : 28
Location : Montenegro.
Fan sam: : Svega cega ti nisi Smile

Tvoje ime : Dreamer.
Datum upisa : 02.03.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePon Mar 08, 2010 3:08 pm

It's truth,but truth is not always apperance.
Nazad na vrh Ići dole
anchy_rbd
Member
Member
anchy_rbd


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 28
Location : Split
Fan sam: : opicena,tvrdoglava...
Tvoje ime : Anamarija


Datum upisa : 28.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:29 pm

prijateljstvo je naljepsi akord u simfoniji zivota...
vise naucimo iz poraza nego iz pobjede..
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 12:04 am

You know you are in love
when you see the world in his eyes,
and his eyes everywhere in the world.

Love is like the sun coming out of the clouds
and warming your soul.

To the world you may be one person,
but to one person you may be the world.

Love isn't blind; it just only sees what matters.
Nazad na vrh Ići dole
anchy_rbd
Member
Member
anchy_rbd


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 28
Location : Split
Fan sam: : opicena,tvrdoglava...
Tvoje ime : Anamarija


Datum upisa : 28.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 8:27 pm

Zazvonio je telefon... Dugo je zvonio... Konačno se javio...

On: Halo
Ona: Bok.. ja sam. Dugo se nismo čuli..jako dugo.
On: Ne mogu vjerovati da si to ti... ali prepoznajem ti glas..
Ona: Da predugo... predugo sam oklijevala da okrenem tvoj broj. Ni sama ne znam kako sam se na to natjerala sada...
On: Da...
Ona: Našla sam tvoj novi broj na informacijama...sva sreća pa nema puno muškaraca s tvojim imenom...
On: (tišina) ..kako to da si nazvala...?
Ona: (tišina) pa htjela sam te čuti... vidjeti kako si?
On: Nakon toliko vremena da me pitaš kako sam... dobro sam.. ide nekako.. živi se dan po dan. A ti?
Ona: Dobro sam...
On: Lažeš...osjetim ti po glasu..nikada nisi znala lagati...
Ona: Tebi ne...
On: Da to je uvijek valjalo kod nas.. barem se nikada nismo lagali...
Ona: Znaš... (tišina)..nemam pravo to pitati ali... jel se sjetiš kada mene?
On: (tišina)
Ona: Ne moraš odgovoriti.. postavljam pitanja bez smisla...previše je vremena prošlo imaš svoj život..
On: ...naravno da se sjetim...i nekada poželim da nije tako..ali uvijek je isto...
Ona: Pitam se zašto sam to napravila..zašto sam te otjerala od sebe .... nikad mi to nije bilo jasno... možda sam se previše bojala da ćeš biti kao i svi drugi.. da ćeš i ti otići na kraju... pa sam te potjerala...tjerala te a samo sam htjela da ostaneš
On: I ja sam htio samo to..ostati...
Ona: Ja sam kriva za sve...
On: Ne nisi ti kriva... i ja sam prebrzo digao ruke od tebe.. otišao ponosno muški.. da bi sada sjedio sam i razmišljao o tome kako je moglo biti da sam ostao.
Ona: (tišina ) i kako si ti jesi oženjen? Imaš obitelj?
On: Nemam..Oženio se jesam.. ali nakon dvije godine sam se i razveo. Bila je dobra, draga..sve mi je želje ispunjavala, ali ju nisam volio. Trudio sam se zavoliti ju ali nakon nekog vremena shvatio sam da je to nemoguće pa sam ju pustio da ode... Sada se udala ima dvoje djece i sretna je.
Ona: A ti živiš sam?
On: Da .Živim sam..naučio sam se na to.. navikne se čovjek kada mora...
Ona: Da..navikne se čovjek...
On: A što je s tobom?
Ona: Ja sam sama..uživam kao i uvijek.. dobro je...
On: Nikad se nećeš promjeniti...ali nisi sretna.
Ona: (tišina)
On: Ne moraš mi to reći..znam te toliko...mirnija si nego što si bila prije...
Ona: Pa eto bilo je vrijeme da i ja malo odrastem...
On: Da, tko bi rekao da ćeš i ti jednom odrasti i biti ozbiljna žena...
Ona: Da..morala sam i ja malo odrasti...
On: Znaš često sam razmišljao o ovome... sanjao da ćeš nazvati..da ćeš se pojaviti negdje...onako iznenada. Zamišljao sam kako ću biti sretan ako te opet vidim ili čujem..
( tišina)....i jesam sretan ..ali sam istovremeno i potišten..
Ona: Zašto?
On: Zato što mi je sad jasno da se neke stvari ne mogu vratiti na staro...promjenili smo se... nismo više djeca..nismo više tako mladi i puni poleta...u stanju mijenjati sve...
Ona: znam.. znam da nije više isto..ali..
On: Nema tu ali više... znaš to i sama .. ne moram ti to ja govoriti... odrasli smo...
Ona: (tišina) znači kad... znači kad spustim slušalicu...
On: Nećemo se više čuti... neću te zvati a nećeš ni ti mene... samo bi se povrijedili još više...
Ona: znači nećemo se ni vidjeti...?
On: Nećemo..to je bolje za nas oboje... bolje da te ne vidim...
Ona: Htjela bi te vidjeti...
On: Nije stvar u tome da te ne želim vidjeti..želim to više od svega... ali znam da ne smijem...Tako bi samo povrijedio sebe a i tebe...
Ona: Znam.. (tišina)
On: Nisam te zaboravio..niti ću to ikada napraviti...znaš to.. nikada te neću istjerati iz svog srca..niti iz svojih misli..tamo ću te čuvati dok sam živ.
Ona: (tišina) ali...
On: I nemoj se sada pitati zašto... nemoj jedina.. tako je moralo biti. Sada bi najveća pogreška bila vjerovati da možemo nastaviti gdje smo stali prije 12 godina...
Ona: Ne mogu dalje..od onda...Od onog dana...
On: Znam...
Ona: Nsam htjela da budeš nesretan.. oprosti mi...
On: Nisi ti kriva... ne možeš se krivit što sam te zavolio..previše zavolio. Nisi ti kriva što ne mogu voliti drugu... jednostavno je tako..
Ona: (tihi jecaj...)
On: Draga vrijeme je da se pozdravimo..i da završimo s ovom mukom... molim te napravi to zbog sebe i zbog mene.. nećemo se više kažnjavati.. dobro?
Ona: (tihi jecaj) ...nemoj... nemoj spustiti slusalicu..molim te...
On: (tišina)..nemoj plakati....
Ona: (tihi jecaj) ...volim te...
On: I ja tebe.. ali ne možemo ovako..ne možemo si opet otvarati stare rane.. nemoj.. nemoj misliti više na to..živi život...živi i sjeti me se kada spavaš... tamo možemo biti zajedno. Tamo te čuvam svake noći..tamo imamo 22 godine i ništa nam se ne može dogoditi.
Ona: Ne želim ovo... ne želim da nestaneš...
On: Znam.. ni ja to ne želim ali znam da je to najpametnije.. a znaš i ti.. samo što sada ne želiš to priznati..
Ona: Ne mogu poklopiti slušalicu...
On: Onda ću ti pomoći još ovaj puta voljena.... pozdravit ću te... i reći ti da ćeš mi uvijek biti u mislima i srcu... živi srećo moja.. živi... volim te...
(spuštena slušalica)
Ona: ...jecaj...i ja tebe volim.... jecaj...

Prošlo je 40 godina...Nisu nikada više razgovarali niti su se vidjeli... Onda je on umro... Na njegovoj ploči u donjem desom kutu stajalo je malo ugravirano srce, a pored njega riječi: ˝Ovo je srce pripadalo samo njoj˝. Pored toga je stajao datum njihovog telefonskog razgovora... Tog hladnog zimskog jutra na grobu je klecala sijeda starica i tiho plakala... Suze su klizile niz njezino naborano lice, a njezin topli dah je bio jedino što je bilo toplo... U naboranim rukama je držala jednu crvenu ružu... Dugo je tako nepomično klečala.. zatim se nagnula poljubila ružu i stavila ju na grob... Otišla je polako u daljinu...polako..polako... kao da ne želi otići... Svaka je godine dolazila na taj dan i nosila ružu. Uvijek bi se zadržala kojih 15 minuta i opet nestala... Jedne godine starica nije više došla..nije bilo starice..nije bilo više ruže...samo prazan grobak i snijega na njemu. No te noći zvijezde su posebno jako sjale... sjale su jer nije više bilo tuge..jer su konačno bili zajedno, tamo gdje su jedino mogli biti sretni zajedno...u vječnosti..
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 12:51 am

The desire of the man is for the woman, but the desire of the woman is for the desire of the man.
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*Princess*
Member
Member
*Twilight*Princess*


Ženski
Broj poruka : 304
Godina : 29
Location : SIEMPRE CON RBD!!
Fan sam: : RBD-a!!
Tvoje ime : Sandra
Datum upisa : 17.06.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 30, 2010 1:51 am

I try to smile when I see other girls with you ,acting like everything is ok ,but ohh,you don’t know how it feels to be so in love ,with someone who doesn’t even know,my secret love..

Ljubav je kada premostis sve razlike, zaboravis na godine, srusis sve zidove, trpis sve udarce...kada ti suza krene niz lice, kada te voljena osoba ubija polako...kada ne pozelis da dajes deo sebe svakom, kada ne vidis druge oko sebe...kada volis, kada patis...kada pozelis vreme da vratis, kada pozelis da trenutak postane vecnost, kada pozelis da nikada ne prestane,a plasis se da neko ne nestane...

Ne plasim se rizika, letim iznad oblaka, jacima se opirem, od sebe ne odustajem!

Pravilo privlačnosti : Sve za čim u životu jurimo beži

I možda nisam tako dobra kao ti...
Sve moje mane su vrline prošlosti...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com
Honey B.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Honey B.


Ženski
Broj poruka : 878
Godina : 28
Fan sam: : Beyonce
Green Day
Tvoje ime : Honey B.
Datum upisa : 05.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 6:52 pm

If I smile and don't believe
Soon I know I'll wake from this dream
Don't try to fix me, I'm not broken
Hello I am the lie living for you so you can hide
Don't cry
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 9:54 pm

PoSlE sVaKoG PaDa uStAjEm, NiKaD nE oDuStAjEm...JaČA pOsTaJeEm, dO KrAja oStAjEm...!
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 9:55 pm

U ziv0tu ne vredi plakati ni za Kim....!A ak0 vec plaCes, p0digni glaVuda Ti suZa ne Bi paLa tak0 NISK0 ka0 st0 je pala 0s0ba za k0j0m plaCes .
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 9:57 pm

Sta kaze Sasa Matic kad kara Mariju Serifovic? Ipak ti stavi kesu na glavu...
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 10:01 pm

SmAk sweta ce biti kada se: -Delije izljube sa Gr0barima, -Milka Canic kaze d0br0 jutr0, -Walter 0dbrani Sarajev0, -SasXa P0p0wic u GRAND d0wede Michael Jacks0na, -Chuck N0rris d0bije batine, -Partizan 0sv0ji Ligu Sxampi0na, -Pink pusti film bez reklama, -Zwezda udje u Evr0ligu, -Z0rica Brunclik 0farba u zut0, ...zat0 sam0 0pusxten0 xD..
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 10:07 pm

Srce je kao kontejner,u njega stane swako djubre...!xDD
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 5:42 pm

Mozes da mi zavidis...To je problem tvoj...Znam da me mrzis...Jer nisi nivo moj... Smile)) :P
hajde klinko,o meni jos malo pricaj,hajde moje uspehe velicaj Smile kapiram da ti je krivo,jer nemas zivota,kapiram da ne znas sta je oko srca toplota...to je onaj osecaj koji zavidni nemaju,to je kad su uz tebe svi koji ti trebaju Smile kada te tudja usta gaze,a ne mogu nikako da te poraze!!!

Kad me vidis kazes mi da Oladim,drugima pricas kakO ti se gadim,a kad dOdjem sa nOvim krpicama u skOlu, ti me ispOd Oka pakOsnO gledas na hOlu. Tu mi glumis neku barbiku, ustvari samO mudrujes na skOlskOm hOdniku. Ti bi samnOm nestO da se bijes, a kad ti dOdjem iza drugarica se krijes. StalnO me prOvOciras, i pravis se... da sve znas.OciglednO si ljubOmOrna na mene, al' neces da priznas..

Uvek te razocaraju oni ljudi od kojih to najmanje 0cekujes,povrede te oni od kojih ne slutis da ces biti povredjen. . .a oni kojima stvarn0 znacis,oni koji te vole. . .bice uz tebe i u dobru i u zlu Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 5:42 pm

Ovako momak treba postupati prema djevojci*
Kada ode bijesna od tebe -PRATI JE; Kada te gleda u usta -POLJUBI JE; Kada te gurne ili udari -ZAGRLI JE;Kada te psuje -POLJUBI JE I RECI JOJ DA JE VOLIS; Kada je tiha -PITAJ JE STA SE DESAVA; Kada te ignorise -POKLONI JOJ SVOJU PAZNJU; Kada te -POVUCE, POVUCI I TI NJU; Kada je vidis potpuno nesrecnu u ... Погледај јошnajgorem izdanu -RECI JOJ DA JE PRELIJEPA; Kada je vidis kako place -ZAGRLI JE I NE PRICAJ NISTA; Kada je vidis kako hoda -ZAGRLI JE IZNENADA ODPOZADI; Kada je uplasena -BRANI JE; Kad ti kaze tajnu -NIKOME NI REC; Kada te gleda u oci -NE SKRECI POGLED DOK ONA TO NE UCINI; Kad ti kaze da joj nedostajes -OSJECA BOL; Kada joj polomis srce -BOL NIKAD NE ODE; Kada kaze da je gotovo -I DALJE ZELI DA BUDES NJEN; Kada procita ovo -ZELI DA I TI PROCITAS....
Ovakvog ce se momka svaka djevojka pamtiti i sa osmijehom sjecati ... =))
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 5:43 pm

Kada neko hvali nekoga-mali broj ljudi u to veruje,a kada neko ogovara nekoga-svi u to poveruju!?????
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 5:47 pm

Gledala sam tvoje oci i trazila u njima srecu...i rekla sebi da nikad vise tako jako nikod voleti NECU...kad sam te juce srela s drugom bio si TI...sapnula bi ti da sam smela zar tako LJUBAVI...??...samo sam tiho prosla i gledala negde pravo...a TI gledas u mene i tiho rece ZDRAVO...suteci bez ijedne reci prosla sam kr...aj vas...i tiho u dusi secala se...NAS...Sad((((((((((((((((((((((((((((((
Nazad na vrh Ići dole
Honey B.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Honey B.


Ženski
Broj poruka : 878
Godina : 28
Fan sam: : Beyonce
Green Day
Tvoje ime : Honey B.
Datum upisa : 05.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimePet Maj 21, 2010 5:26 pm

Hey God - Tell me what the hell is going on
Seems like all the good shits gone
It keeps on getting harder hanging on
Hey God, there's nights you know I want to scream
These days you've even harder to believe
I know how busy you must be, but Hey God...
Do you ever think about me
[/b]
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 11:52 pm

Samo osmeh tvoj mi treba,ja sam srećna kad si srećan.
Ne budi tužan,dajem ti ljubav i gde god da si - od bola te čuvam!
Sad
Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitimeUto Jun 29, 2010 12:12 am

Možda imam djavola, tu negde u sebi, ali ovo lice andjela poklanjam tebi...

Neću dozvoliti da vide kad me povrede, osmehnuću se, nek crknu od ljubomore...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stihovi, citati, izreke....
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: R.T.B. Caffe :: Chat-
Skoči na: