Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ko je najbolje glumio u Rebelde

Ići dole 
+44
~?Any?~
uckvondy
VivoXdulce
Leeloo
*Twilight*Princess*
Rose ♥
Wanderer
Heroinita <3
Dulce en mi ♥
vOnDy...parasiempre..<3<3
AnAhI mi BB
Anahi Fan De ♥
^KittyPurry^
christy
Miss Uckermann♥
Cinderella ♥
fandeanahi
Honey B.
Slatka Mala
Innocent.♥
Samantha Jones
josipa
...Bojana...
DarknesS BiH
♫Music~is~my~Life
Alex Russo.
♥~aNgEl_dE_dUlcE~
vondy*
~MiaColucciPrincess~
[Al.]Ashtonlicious.
rbd para siempre
(!:Gatita_de_Anny:!)
::BBita haDDita AnnY::
Dulce♥Peace
Jessica•Rose
*~Dulce~*
*Tea*
DiVa*Total <3
Dulce*Ana*
Vesper Lynd
Josip
**VoNdY 4eVeR**
~Mi Delirio~
XoXo ^^
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ko je najbolje glumio u Rebelde
Anny
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty26%Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
 26% [ 27 ]
Dul
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty55%Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
 55% [ 57 ]
Ucker
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty7%Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
 7% [ 7 ]
Chris
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty4%Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
 4% [ 4 ]
Poncho
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty6%Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
 6% [ 6 ]
May
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty2%Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
 2% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 104
 

AutorPoruka
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 12:01 am

AnahiRocks♥ ::
Takodje mislim da je Anahi savrseno odigrala ulogu Mie,ali mi ne deluje kao takva osoba u privatnom zivotu.A to za solarijum,to je bilo u trecoj sezoni,izgledala mi je vestacki,ali je o5 bila prelepa.
Na drugom mestu mi je Dul tj Robi <3

I u drugoj sezoni je sprzena Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 629957
To mi se uoooooospre ne svidja -.- Ima prelepe plave oci uz koje deff ne ide crnacki ten xD + sto hlumi mladu, bebi bogatasicu xD
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 11:02 am

Pa u drugoj nije koliko u tercoj.Uopste joj ne stoji taman ten xD
Ne znam sta joj je,dal je solarium ili ona krema za potamnjivanje jer sam u jednom Bravo specijalu o RBD-u procitala da koristi kremu.
Nego da ne spamujemo XD
Ne svidja mi se uloga Lupite jedino,ali mi se cini da se Maite pronasla u njoj i da ju ju extra odglumila.
A o Djovaniju nemam reci.Christian je stvoren za tu ulogu!
Sto se tice Poncha i Uckera,OK su odglumili...
Ali Dulce i Anny najbolje...
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 1:34 pm

Hmm. Msm da nisu svi mogli da iskazu svoje glumacke sposobnosti u Rebelde.
Anahi i Maite su imale nekako monotone uloge: ili se smeju ili placu. Nije bilo necega izmedju.
Christopher... Manje-vise je ok odglumio. Ponekad je njegova uloga zaista smarala, ali sve u svemu nije lose.
Christian... Pozitivno lud kao i uvek. Uloga mu je savrseno pristajala jer sam cula da je takav saljivdzija i u privatnom zivotu.
Dulce i Alfonso su mi nekako najbolje odglumili jer su imali zaista dobre uloge. A i Alfonso je dokazao da je zaista odlican glumac.
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 3:08 pm

Pa dobro ali i Mia je bila buntovna isto.U trecoj sezoni joj se svasta desavalo,svako bi plakao.Meni je ona najsmesnija posle Djovanija.Pogotovo kad se svadja sa Sol.XD Kod Roberte me jedino nervira to sto UVEK mora da bude glavna i prva.Takve osobe me nerviraju,ali je svejedno obozavam <3
Nazad na vrh Ići dole
uckvondy
Member
Member
uckvondy


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 33
Fan sam: : RBD


Datum upisa : 22.06.2010

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 11, 2010 12:57 pm

DULCE.....NARAVNO <3 <3 <3...by uck
Nazad na vrh Ići dole
~?Any?~
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
~?Any?~


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Fan sam: : Anahi
Datum upisa : 13.07.2010

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 10:28 pm

Lexandra ::
i ja msm anny tako je uwerljiwa i odlicno zna da place
Totalno i jos kada je s prijateljicama je totalna luda sa svojim kremama i sovim hirovima a kada je s miguelom onda je njezna dobra zrela skroz druga ali stvarno s onim svoji que dificil eser yo i ostalim spikama njenim stvarno je odlicno odglumila Smile
Nazad na vrh Ići dole
MaRiYa :)
Member
Member
MaRiYa :)


Ženski
Broj poruka : 220
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba ^^
Fan sam: : OT <3
Los Serrano :]
Vondy 4ever ^.^
Tvoje ime : Marijaa ;]
Datum upisa : 20.08.2010

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 25, 2010 2:54 pm

Dulce i Anahi su savrseno odglumele Robertu i Miu, i ostali su odlicni naravno (:
Nazad na vrh Ići dole
stella
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la



Ženski
Broj poruka : 51
Godina : 29
Fan sam: : rbda oduvjek a posebno uckera i dulce
Datum upisa : 28.01.2010

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 10:06 pm

dulce ima talenta...ali...nije..za..kameru..nije..baš...fotogenična...zapravo niko nezna kako je any glumila jer je zapravo takva slatka i vesela mai i nije bila...za...tu...ulogu...ucker...nema..nešto u sebi....poncho ...je..ono....bla..bla...i..zato..je..po..meni...naj..glumio....cris...zbog..toga..sto..je..u..seriji..bio...ženskaroš...a..zapravo..je...gay
Nazad na vrh Ići dole
saricica
Member
Member
saricica


Ženski
Broj poruka : 269
Godina : 26
Location : Belgrade
Fan sam: : Vondy<3
Datum upisa : 16.10.2011

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 4:00 pm

Svako je na svoj nacin odigrao predobro!
Za Dul nemam reci.Sa Robertom sam i crkavala od smeha i od placa,kao da sam bila na njenom mestu :D
Ucker isto,fantastican je bio!Savrseno je glumio,tacno sam mogla da vidim koliko je Diego sazreo od prve do poslednje epizode :D
Ponchito ima emociju za 10!Koliko sam plakala kad je pricao o smrti svog oca i kad je prevario Miu.Odlican je glumac!
Anahi je nevidjena,koliko je morala da place zbog uloge,ali me je uvek zasmejavala kad poludi i kad svakome svasta kaze :D
Chis mi je posle Roberte imao najsmesniju ulogu.Sa njim sam umirala kad zove Robertu Chocky,kad ogovara po skoli,kad je na kraju zezao Havijerovog oca ahahahaha.Kralj je stvarno :D!
May mi je generalno od svih najgora glumica,ali bilo je momenata kada je stvarno bila urnebesna,npr. kad su im ukrali donji ves,a ona pukla sto su joj ukrali gace iz Italije ahhahaha
Uglavnom su svi super,ali meni su Ucker i Dul najbolje odigrali,prosto ta emocija koju su oni kao par imali po mom misljenju niko u seriji nije imao.Zajedno su imali neku magiju i hemiju zbog koje su mi najbolje odglumili <3


Poslednji izmenio saricica dana Sre Apr 02, 2014 11:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Member
Member
roberta_bg


Ženski
Broj poruka : 300
Godina : 28
Fan sam: : RBD-aaa,Twilightaaa,HSM-a.. :D :D :D
Datum upisa : 12.03.2010

Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 18, 2012 6:02 pm

Dul :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je najbolje glumio u Rebelde   Ko je najbolje glumio u Rebelde - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je najbolje glumio u Rebelde
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ko se od devojaka najbolje oblaci??
» Ko najbolje pjeva na engleskom jeziku?
» Solo ce najbolje uspeti...(boys)
» Solo ce najbolje uspeti...(girls)
» *Ime koje najbolje zwuci kada se izgowori?*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Diskusije :: Ankete-
Skoči na: