Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 29
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitimePon Okt 11, 2010 8:36 pm

Ako postoji nesto sto smeta Dulcinim fanowima , i swim fanowima RBD-a to je moguce ponow no okupljanje, o kojem se gowori u swim drustwenim mrezama. Tako da smo odlucili owde na DBR objasniti celi slucaj.

Kako sto neki znaju, biwsa RBD Anahí se nalazi u Brazilu u nizu koncerata i TV programa. Jedan od njenih producenata Jorge D’Alessio rekao je na swom Twitter profilu da ce Anahi objawiti iznenadjenje wezano za RBD u swom showu u Sao Paulu. To je izazwalo brojne pretpostawke, sumnje i nemir fanowa. Na kraju, spektakl se oddrzao juce, i iznenadjenje je otkriweno: Anahí ce se wratiti u Brazil naprawiti poseban show u cast RBD-a.

Znam da se nekima ova nowost moze uciniti nepotrebna, jer se ne radi izrocito o Dulce. Medjutim, to je izazwalo weliku sumnju. Anahí dolazi sama ili swi biwshi clanowi RBD-a? Odgowor je: Niko ne zna! Objawljujuci to iznenadjenje, Anahí, je rekla da je taj projekt još u pripremi i da pokusawa dobiti podrsku drugih clanowa, wideo mozete wideti Owde.

Sta reci, Dulcetes! Za sada, Dulce nije ukljucena u owaj projekt. Nemojte se nadati.. Owakaw tip nowosti nece biti ponowo objawljen owde. Podsecam da je web DBR samo o Dulce Maríi. Ali uwek takwe glasine komentarisemo nna nasem Twitteru, pratite nas mozete klikom ovdje.



Izwor:www.dulcebrasil.com
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitimeUto Okt 12, 2010 12:04 am

Ja ništa ne razumem xD
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitimeUto Okt 12, 2010 12:22 am

Cinderella ♥ ::
Ja ništa ne razumem xD


ja mislim d apresipaju iz šupljeg u prazno Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD 629957
Nazad na vrh Ići dole
-Sakishaa-
Anahi Moderator
Anahi Moderator
-Sakishaa-


Ženski
Broj poruka : 3958
Godina : 30
Location : Krf,Grcka ;)
Fan sam: : SRBIJA BEOGRAD CRVENA ZVEZDA ! *
Tvoje ime : SaKy ,) - Sandra-.-
Datum upisa : 16.08.2008

Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitimeUto Okt 12, 2010 12:42 am

Ja koliko sam razumela,Anahi pravi neki show fzn u cast RBD-a ,a Dulce nije obavestena o tome i ne zna se da li ce ona uopste ucestvovati i da li ce se to odrzati stv :P xD
Nazad na vrh Ići dole
Thiagnella*
Member
Member
Thiagnella*


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 27
Location : Svugdi pomaLo :))
Fan sam: : Smile
Tvoje ime : Marina
Datum upisa : 13.01.2010

Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitimeUto Okt 12, 2010 2:47 pm

Radi se o tome da Anahi organizira taj neki show u čast RBD-a na kojemu su do jučer trebali sudjelovat ona Pollito i Ucker al je Ucker reka da on radi na albumu i da neče..
A Dul,May i Poncho neće bit na tome..

Iskreno,meni je ovo preglupo šta ona radi..
RBD se raspa i svak je krenuo svojim putem..i meni nije jasno šta sad ona radi s tim showom u čast RBD-a..msm..nisu se onda trebali ni raspast..
A i taj Brazil više..diže ga u nebesa nebi da je neznan šta..je da će uvik platit šta triba al msn.. Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD 741505
Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 29
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitimeUto Okt 12, 2010 3:26 pm

Meni se svidja ideja. Zaista !
Ako ovi nece da prave show, zabole me uvo. Zna se ko je DIVA !
A to sto Brazilce dize u nebesa ili sta vec, pa sta? Kod njih je najpopularnija !
Bas bih volela da napravi show u cast RBD-a . Fanovi su se na njenom koncertu odusevili kad im je rekla Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD 629957
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD   Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Esclarecimentos sobre a suposta volta do RBD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD News-
Skoči na: