Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Alfonso Herrera ne podnosi Anahi

Ići dole 
+9
DiVa*Total <3
Samantha Jones
^KittyPurry^
Cinderella ♥
Maitita*
Ma Cherie
Rose ♥
XoXo ^^
Vesper Lynd
13 posters
AutorPoruka
Vesper Lynd
Anahi Moderator
Anahi Moderator
Vesper Lynd


Ženski
Broj poruka : 8282
Godina : 30
Location : En mundo de divas...
Fan sam: : Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 34rhims
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.07.2008

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 8:38 pm

Пре само два дана, Алфонсо Ерера, некадашњи припадник групе РБД, одазвао се на позив мексичке продуценткиње, Карле Естраде у форуму 2 телевизије Сан Анхел како би урадио пробе за нову теленовелу "Проклетство" ("El Maleficio"), римејку истоимене мелодраме осамдесетих. Пончо Ерера појавио је у 9ам у Карлиној канцеларији, заједно са својим публицистом Марисол Алселај, како би финализовали договор о сарадњи и склопили споразум. Ипак, ствари нису ишле глатко када је позната продуценткиња објаснила младом глумцу да за његову партнерку жели ни мање ни више него Алфонсову бившу колегеницу Анаи, са којом сарађује пуних 8. година, а говорило се да су били и у романтичној вези.

"Истина је да њих двоје имају врло лош однос, заправо у групи се нису подносили уопште. Ван камера и сцене нису пуно комуницирали, просто нису исте таласне дужине и не одговарају једно другом. Често су озбиљне дискусије у групи заправо биле између њих двоје. Имали су јако лошу комуникацију иако то нису показивали отворено, на последњим концертима је то било и више него очигледно. Она га не подноси, а он је презире.

Карла је 2008. године желела ангажовати Анаи у теленовели Сортилехио, али је млада глумица одбила улогу како би сте посветила новом солситичком материјалу, али уз договор да ће наредни пројекат радити заједно. Карла жели да се врати на велика врата и спремна је платити милион и по долара како би ангажовала тренутно најпопуларнију мексичку звезду у својој новој теленовели. Овога пута не жели пропусте, улоге су потврдили Андрес Гарсија, Сесар Евора и Ерик де Кастиљо. Обезбедиће ударни еленцо. Иако је првобитно планирала укључити Вилијама Левија, то неће бити могуће, јер је млади кубанац везан за већ два пројекта, од којих је један продуциран од стране Салвадора Меије, па је тако контактирала Алфонса Ереру како би подигла ниво експанзије на највећи могући начин, открива саговорник.

Не жели да чује за њу. Заправо, не жели да ради ни са једним од бивших колега из групе, али услов који је поставио је био врло јак. Рекао је да са њом више никада неће радити и да не може да издржи са њом на сцени и ван ње. То је једини услов који је популарни бунтовник затражио. Након лоше вибрације коју је проживео током снимања са Белидном Перегрин у новели Камалеонеси, нема намеру да трпи конфликтисање поново са Анаи"

Са друге стране, изгледа да је слава поприлично ударила у главу Ерери, који је током састанка био на дистанци и незаинтересован за било какве компромисе који му нису ишли по вољи. Доста се променио за последње две године и то се осети. По мишљењу Карле Естраде, након две неуспешне серије, и два филма, Алфонсо није у позицији да поставља услове. Анаи је тренутно најпожељнија мексичка звезда, са којом је успех теленовеле засигуран на интернационалном нивоу, па је тако Карла већ обавила неколико разговора са глумицом.

"Анаи се тренутно налази у густој агенди концерата и промоција по свету, али се по повратку у Мексико Сити нашла са Карлом и разговарале су доста дуго, али за сада се не зна Анаин одговор, иако је већ сада сасвим сигурно да је Анаи прихватила улогу, након што је Карла одлучила позвати неколико глумаца на разгово како би пронашла иделаног галана у својој новели.

Прича говори о угледној жени која остаје удовица, након смрти супруга и наставља живети посвећена васпитању своје двоје деце заједно са својом мајком, која је такође изгубила мужа пре неколико година. Упознаје моћног милионера Енрикеа Де Мартина који се заљубљује у њу и жели да је ожени.

Живот њене породице се мења из корена када се досели у вилу, где упознаје децу свог новог супруга- перверзног Хорхеа, умиљатог али застрашуљућег Сесара и мистериозног Раула. Убрзо открива да њен сурпуг није онакав какав се чини и да је својим алкохолисањем убио своју прву жену. Његов најстарији син, Хорхе доживљава паранормалне околности када га запоседне дух њеног покојног супруга након чега се њен живот претвара у пакао.


"Проклетсво" ће бити пуна ударних повратака, међу којима се налази и Андрес Гарсија, који се након 10. година враћа у своју матичну кућу. Карла је ових дана водила разговоре са доста звучним антологијским именима које за сада држи у строгој тајности. Несумњиво ће ово бити најзначанији пројекат псоледњих година.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiworld.mx.net
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 8:48 pm

AyA se mrzeeee????Ma daaaajjj nema sanse...Poncho uobrazen???Imao je konflikte sa Belindom????
Sve u svemu -NEVERUJEM JA U OVO-
Nazad na vrh Ići dole
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 9:25 pm

Diamante Corazon ♥ ::
AyA se mrzeeee????Ma daaaajjj nema sanse...Poncho uobrazen???Imao je konflikte sa Belindom????
Sve u svemu -NEVERUJEM JA U OVO-

ni ja..Belinda stalno govori da je Poncho divan
uglavnom ne znam tocno o cemu se radi..onda bi rekla detaljnije
Nazad na vrh Ići dole
Ma Cherie
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Ma Cherie


Ženski
Broj poruka : 1731
Godina : 29
Location : Upper East Side :D NY
Fan sam: : Damon & Elena <3
Gossip Girl
PLL <3
Tvoje ime : Teodora,Tea,Dora
Datum upisa : 12.12.2007

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 9:45 pm

Glupost.
AyA se ne podnose?
Ani je uvek govorila kako obozava Poncha i on kako on nju.
A Belinda i Alfonso lose vibre?
ahahah :D
Glupost.
VOlela bi da Ani vidim u ovakvoj ulozi. :D
Nazad na vrh Ići dole
Maitita*
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Maitita*


Ženski
Broj poruka : 4758
Godina : 28
Fan sam: : .
Tvoje ime : Ninna Smile
Datum upisa : 07.01.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeČet Sep 02, 2010 11:05 pm

ne werujem ni ja..nema sxanse :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Alfonso Herrera ne podnosi Anahi DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimePet Sep 03, 2010 12:47 am

Hmm...ne znam šta da kažem. Sve je moguće, ali mislim da su malo preterali. Možda i malo više. Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 629957
Onako, najnerealnije mi je to da su između njega i Beli loše vibracije. U to svakako ne verujem. xD
Moguće je da sad uobrazio (tu ne smem da grešim dušu),ali ovo za njega i čanove grupe...posebno za Anahi...ne verujem baš.
Ne znam. Sve je moguće, ali tolikooooooo...uostalom, na poslednjim koncertima se UOPŠTE nije primetilo to izmađu njih kao što ovde piše. -.-
Pogotovo ne na certu u Srbiji.



Ali, u svakom slčaju, ova serija mi se čini stvarno zanimljiva. Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 629957 Možda je i budem gledala. Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 629957

btw, Nina, gde si našla tekst??
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimePet Sep 03, 2010 3:47 pm

Pa,iskreno,ne verujem u ovo nimalo.Ali o5 sve je moguce.
Ja sam kod njih primetila da ima hemije,ali samo na koncertima i dok glume.Ovako,mislim da se bas i ne druze mnogo.
On se uvek vise druzio sa Dulce,a ona sa Uckerom,tako da...
Ali ne verujem bas da je on toliko ne podnosi.
A da se uobrazio,sasvim je moguce XD
Nazad na vrh Ići dole
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 1:03 pm

{Robsten♥} ::
Pa,iskreno,ne verujem u ovo nimalo.Ali o5 sve je moguce.
Ja sam kod njih primetila da ima hemije,ali samo na koncertima i dok glume.Ovako,mislim da se bas i ne druze mnogo.
On se uvek vise druzio sa Dulce,a ona sa Uckerom,tako da...
Ali ne verujem bas da je on toliko ne podnosi.
A da se uobrazio,sasvim je moguce XD
Pa jeste moguce da se uobrazio,ali nekako toooliko mnogo da glumi ogromnu zvezdu-neverujem,NEKAKO MI PONCHO NE DELUJE UOBRAZENO. NE NIKAKOO!
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 5:31 pm

Ovo DEFINITIVNO nije istina.Pogledajte sta je napisao nekoj devojci na twitteru
@Adryelle_Puente pobrecitos... ya no saben ni que inventar.

Pa mislim stvarno...
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimePon Sep 06, 2010 12:28 pm

Da se stvarno ne podnose ne bi toliko izdrzali u tako velikom projektu kao sto je RBD. Jesu oni odlicni glumci, ali ne verujem da neko godinama moze da glumi ljubav prema osobi koju ne podnosi.
Dakle, cista laz. Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 629957
Cinjenica je da njih sestoro i dalje prodaju novine te me vise nijedna ovakva laz ne moze iznenaditi.
Bilo bi lepo ponovo ih videti u nekom zajednickom prijektu, ali bih volela da ovoga puta Anahi ima ulogu neke snazne zene.
Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 29
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimePon Sep 06, 2010 12:35 pm

Gluposti. Zasto bi se onda njih dvoje dopisivali preko tweetera i jednom drugom pisali Smile ?
Glupost. Kao i ovo za Belindu.
E, sad, da se uobrazio, to mi ne znamo.xD A i da se vole, govori cinjenica da je Anahi pitala preko tweetera Poncha da li zeli da ucestvuje u njenom spotu Quiero.
Novinari nemaju pametnija posla, nego samo izmisljaju.
A, sto se tice uloge, volela bih da Anahi vidim i u nekoj tv noveli.
Nazad na vrh Ići dole
Leeloo
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Leeloo


Ženski
Broj poruka : 6793
Godina : 29
Fan sam: : Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 2m30c60
Tvoje ime : Miljana
Datum upisa : 07.01.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimePon Sep 06, 2010 1:46 pm

Da, ne podnose se, isto kao što je Dulce već 35. put trudna -.-
Nazad na vrh Ići dole
MaRiYa :)
Member
Member
MaRiYa :)


Ženski
Broj poruka : 220
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba ^^
Fan sam: : OT <3
Los Serrano :]
Vondy 4ever ^.^
Tvoje ime : Marijaa ;]
Datum upisa : 20.08.2010

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeUto Sep 07, 2010 8:38 pm

ja mislim da jeste bilo perioda kada se nisu bas najbolje slagali,ali da on nju NE PODNOSI,nema sanse Alfonso Herrera ne podnosi Anahi 629957
Nazad na vrh Ići dole
VivoXdulce
Member
Member
VivoXdulce


Ženski
Broj poruka : 113
Godina : 33
Location : Sa Dul na putovanjy...obilazimo ceo swet...stigli smo do L.A
Fan sam: : OBOZAVAM DULCE MARIU...
ZIVIM ZBOG NJE...
Datum upisa : 11.08.2009

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 2:39 pm

Giovanna ♥ ::


"Проклетсво" ће бити пуна ударних повратака, међу којима се налази и Андрес Гарсија, који се након 10. година враћа у своју матичну кућу. Карла је ових дана водила разговоре са доста звучним антологијским именима које за сада држи у строгој тајности. Несумњиво ће ово бити најзначанији пројекат псоледњих година.

Andres Garsija,zar se nije pre nekoliko godina pricalo da je Anahi sa njim ii sta ja znam svee .. ??

P.S.Ne sviđa mi se kako zvuci serija,mislim da je mnogo ozbiljna,ii ne verujem da cu je gledati .. :/

Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Member
Member
roberta_bg


Ženski
Broj poruka : 300
Godina : 28
Fan sam: : RBD-aaa,Twilightaaa,HSM-a.. :D :D :D
Datum upisa : 12.03.2010

Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitimeNed Mar 18, 2012 7:17 pm

sta bre? o.O ovo nije istina !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera ne podnosi Anahi   Alfonso Herrera ne podnosi Anahi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alfonso Herrera ne podnosi Anahi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VOLVERTE A VER [Alfonso Herrera]
» Alfonso Herrera na AXN festivalu
» TERMINALES [Alfonso Herrera]
» Alfonso - Galerija
» Alfonso avatari

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Članovi grupe :: Informacije-
Skoči na: