Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dokaz da se rbd okuplja

Ići dole 
+5
Lara*
Rose ♥
^KittyPurry^
XoXo ^^
~?Any?~
9 posters
AutorPoruka
~?Any?~
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
~?Any?~


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Fan sam: : Anahi
Datum upisa : 13.07.2010

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 8:36 pm

Sto vi mislite jeli istina

Kada su prije gotovo dvije godine objavili da je eri RBD-a dosao kraj,nekadasnj buntovnici Maite,Dulce,Anahi,Ucker,Ponco i Kris nadali su se da ih ocekuju veoma uspjesne solo karijere,te da su jedva docekali da zavrse oprostajnu turneju i krenu svako svojim putem.Medjutim,nisu ni slutili koliko je tesko zadrzati staru slavu,pa su se neki od njih vrlo brzo otrijeznili.
Ni Pedru Damianu,idejnom tvorcu tinejdzerske senzacije,vise ne cvijetaju ruze,buduci je da nekoliko njegovih poslednjih projekata publika docekala prilicno ravnodusno. Kada je uvidio da ni vecini bivsih clanova RBD-a posao ne ide bas najbolje,da im broj obozavalaca rapidno opada,o finansijskim efektima da se ne govori,odlucio je da ih ponovo okupi.Njegov najjaci argument je svakako cinjenica da RBD uprkos tome sto su prosle skoro dvije godine od raspada grupe,jos uvijek ima milione obozavalaca u svijetu i da bi novi album i turneja i te kako mogli da se isplate.
Iz dobro obavjestenih izvora procurila je vijest da je Pedro vec obavio razgovor sa vecinom rebeldeovaca i da je vecina pristala,a da je za neke od njih neophodna 'dodatna obrada'.

ANAHI I DULCE: ZELE DA SE VRATE !!! :DDD
Pedro se prvo sastao sa Anahi koja polako izlazi iz depresije ciji je glavni razlog neuspjeh turneje da poslednjim albumom Sad((. Any je pristala,ne postavljajuci nemoguce uslove,sto govori da je pomalo,moramo priznati hirovita zvijezda konacno primirila i shvatila da treba da stoji sa obje noge na zemlji.
Serija 'Verano de Amor' u kojoj igra preslatka Dulce nije opravdala ocekivanja,a ni njen prvi album nije izazvao odusevljenje publike,a ni kriticara Sad((. Iako je uskoro ceka turneja,tokom koje ce posjetiti i Srbiju Dokaz da se rbd okuplja 494866..vec sada stizu informacije da se karte veoma lose prodaju,te se razmislja o otkazivanju Sad((.
Ona je takodje,potvrdila Pedru da racuna na nju Smile) :D

UCKER I POLITO: JEDVA DOCEKALI !!! :DDD
Kristofer je jedva docekao ozbiljnu poslovnu ponudu,posto ga,otkako nije u RBD-u,zaobilaze pravi angazmani...dok Polito,koji osim dueta sa Glorijom Trevi,nije postigao nikakav uspjeh vrijedan paznje.Njegov jedini ozbiljniji angazman bilo je ucesce u akciji za pomoc nastradalima u zemljotresu na Haitiju ...tako da su ovo ideju,obojica docekali rasirenih ruku Dokaz da se rbd okuplja 629957)

MAITE I PONCO: DA LI CE ODOLJETI FANTASTICNOJ PONUDI ??? :DDD
Medjutim,problem je nastao kada su na red dosli pregovori sa Maite i Alfonsom.
Ponco,i dalje miljenik tinejdzerki,snima serije i filmove koji postizu odlican uspjeh,a nedavno je izdao i novi album Dokaz da se rbd okuplja 494866
Maite,koja je u grupi bila potpuno u sijenci Anahi i Dulce,sada je konacno docekala SVOJIH 5 MINUTA! :DDD...Trenutno je jedna od NAJTRAZENIJIH glumica u Meksiku zahvaljujuci ogromnom uspjehu koje su postigle telenovele 'Napusteni andjeo-Cuidado con el angel' i 'Gresne duse-Mi Pecado' :DDD...Maite,koja je u grupi uvijek bila u sijenci,u drugom planu, sada je svima dokazala da je bolja i od Anahi i od Dulce...najuspjesniji je clan RBD-a! :DDD Dokaz da se rbd okuplja 629957))
Mai nije odusevljeno i sa velikim raspolozenjem reagovala na ponudu Pedra Damiana.Ipak,buduci da je sjajni producent spreman bukvalno na sve kako bi ponovo okupio buntovnike,suska se da je prelijepoj zvijezdi,kao i najatraktivnijem muskom clanu sestorke ponudio fenomenalne finansijske uslove,kao i priliku da preuzmu vodece uloge u bendu,nakon cega su oboje ipak obecali da ce razmisliti o svemu Dokaz da se rbd okuplja 494866.

U narednih nekoliko nedelja bice poznato da li se meksicka pop senzacija ponovo okuplja,a pozitivan ishod pregovora sigurno ce oduseviti njihove obozavaoce koji bi u tom slucaju u najskorije vrijeme mogli da ocekuju svijetsku turneju RBD!

Da barrr otisla bih napokon na njihov koncert Dokaz da se rbd okuplja 75293 Dokaz da se rbd okuplja 255584 Dokaz da se rbd okuplja 368876
Nazad na vrh Ići dole
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 8:49 pm

Ovako ovo je nevidjeni TRAC!!!!
Kao prvo Anahii nije ni u kakvoj depresiji pa pobogu da li neko ko otvara sledece svetsko prvenstvo moze da bude u depreesiji???
Kao drugo nije mi jasno kako Dulcein album moze da bde promasaj kada jos uvek nije izasao??? I pored toga karte se lose prodaju??? Pa jos nisu ni u prodaju izasle!!!
Trece Ponchu ide jako dobro to znamo ,ali da je nesto mnogo poznat pa sad....
A za Maite da je najpopularnija od svih "Buntovnika"to sumnjam jer samo glumi u sapunicama koje RBD publika ne prati tako mnogo dok muziku svi slusaju.Jeste popularna ali u sapunicama Dokaz da se rbd okuplja 629957
N kraju krajeva TRAAAAAC!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Dokaz da se rbd okuplja 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 8:54 pm

Ja bih bila preeeesrecna da ovo nije trac!
Ali jbg...Sto je istina,istina je...
Mada ima jedan deo mene koji misli da je ovo nije trac.
Pa Anahi je to potvrdila.A ona ne otvara SP,nego je to neka peticija,ali definitivno nije u depresiji...
Nazad na vrh Ići dole
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 9:18 pm

Lexandra ::
Ovako ovo je nevidjeni TRAC!!!!
Kao prvo Anahii nije ni u kakvoj depresiji pa pobogu da li neko ko otvara sledece svetsko prvenstvo moze da bude u depreesiji???
Kao drugo nije mi jasno kako Dulcein album moze da bde promasaj kada jos uvek nije izasao??? I pored toga karte se lose prodaju??? Pa jos nisu ni u prodaju izasle!!!
Trece Ponchu ide jako dobro to znamo ,ali da je nesto mnogo poznat pa sad....
A za Maite da je najpopularnija od svih "Buntovnika"to sumnjam jer samo glumi u sapunicama koje RBD publika ne prati tako mnogo dok muziku svi slusaju.Jeste popularna ali u sapunicama Dokaz da se rbd okuplja 629957
N kraju krajeva TRAAAAAC!!!!!

slazem se..i kazu da je poncho izao album Dokaz da se rbd okuplja 840397 Shocked
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Dokaz da se rbd okuplja 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 9:22 pm

Ko ne veruje neka ide u Anahi temu-Anahi u Unvision chatu.Ona je potvrdila Dokaz da se rbd okuplja 629957
A to da je Poncho izdao album je zeeeeesci i glup trac!
Nazad na vrh Ići dole
~?Any?~
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
~?Any?~


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Fan sam: : Anahi
Datum upisa : 13.07.2010

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 10:03 pm

Pretty Little Liar ::
Ko ne veruje neka ide u Anahi temu-Anahi u Unvision chatu.Ona je potvrdila Dokaz da se rbd okuplja 629957
A to da je Poncho izdao album je zeeeeesci i glup trac!

Da znam da je to da je poncho izdao album ali ja sam pitala ovu sta je to pisala i rekla je da nije poncho nego chris da se zabunila u prevodenju Smile ali bila bih pre sretna da je i to sto je any bila u depresiji je ja mislim tocno jer je napisala na twiterru da zeli danas (kad je to napisala) umrijeti i da ne postoji da zeli cijeli dan plakati Sad tako da se samo nadam da nije trac
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Dokaz da se rbd okuplja 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 10:06 pm

Pa mozda joj se nesto desilo tog dana,nzm.Ali ona sada osvaja sve top liste i da ne nabrajam ostalo...Tako da sigurno nije depresivna sada =))
Nazad na vrh Ići dole
Lara*
Member
Member
Lara*


Ženski
Broj poruka : 133
Godina : 27
Fan sam: : Dulce
Datum upisa : 03.04.2010

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 10:13 pm

Pola stvari ovdje je laž,al je Any je na twitteru bila pisala kako je tužna,al nikad nije napisala da želi umrijeti Crying or Very sad al već sljedćei dan je rekla kako je sretna i kako voli život <3 haha i njen album promašaj? depresija? samo me zanima ko onda rastura top ljestvie jer prema ovome Anahi želi umrijeti xD
Nazad na vrh Ići dole
~?Any?~
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
~?Any?~


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Fan sam: : Anahi
Datum upisa : 13.07.2010

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 10:20 pm

Lara* ::
Pola stvari ovdje je laž,al je Any je na twitteru bila pisala kako je tužna,al nikad nije napisala da želi umrijeti Crying or Very sad al već sljedćei dan je rekla kako je sretna i kako voli život <3 haha i njen album promašaj? depresija? samo me zanima ko onda rastura top ljestvie jer prema ovome Anahi želi umrijeti xD

Ja sam tako procitala na fejsu na jednoj stranici nemojte me krivo shvatiti ali ja sam napisala sto sam vidjela Smile ali slazem se molim te tko je obara sve zive ljestvice Smile
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeUto Jul 13, 2010 11:12 pm

Hahahaha. Ko je ikada poverovao clanku iz TvNovela? Samo cu to reci.
Nazad na vrh Ići dole
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeSub Avg 14, 2010 7:52 pm

Ja bih bila presrecna kad bi videla ponovo na okupu i u BGD Areni...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
*Twilight*Princess*
Member
Member
*Twilight*Princess*


Ženski
Broj poruka : 304
Godina : 29
Location : SIEMPRE CON RBD!!
Fan sam: : RBD-a!!
Tvoje ime : Sandra
Datum upisa : 17.06.2009

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 2:04 am

Bilo bi savrseno da ovo nije trac....jer bih nekim delom sebe zelela da se oforme ponovo...:D
Ali Anahi depresivna????axaxax...od cega?da je nije uhvatila depresija sto osvaja sve top liste i sto se smatra jednim od najboljih izvodjaca Latino Amerike??msm..kuda ide ovaj svet..boze..XDDDD
A nesto nisam primetila da Herreri cveta karijera,posto vec duze vreme nisam cula nista o njemu...
Isto to mislim i za Maite...kome se svidjaju serije u kojima neko stalno cmizdri?meni ne,dosta mi je zalopojki....Smile))))
msm oseaa helooo gledala sam svaku epizodu i smorilaa sam se kao patuljak u tunelu..xDDDD..ali ne bitno sad...
:D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com
**Laurita
Member
Member
**Laurita


Ženski
Broj poruka : 153
Godina : 26
Location : ANAHI WORLD
Fan sam: : YO SOY ANAHI GIRL.
<3
Tvoje ime : Laura Ninahi Allio Molucchi Portillo
Datum upisa : 07.12.2010

Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitimePet Dec 10, 2010 12:36 pm

O ovom sam čitala u Bravo časopisu.
mislim da nije trač.
samo daj Bože da bude tako.
ali i da Maite i Poncho potvrde da se vrate u grupu.
kako bi bilo da se en vrate ?!. to nebi bio pravi rbd . Dokaz da se rbd okuplja 30412
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dokaz da se rbd okuplja Empty
PočaljiNaslov: Re: Dokaz da se rbd okuplja   Dokaz da se rbd okuplja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dokaz da se rbd okuplja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD Tracevi-
Skoči na: