Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dulce i Ucker nam cestitali <3

Ići dole 
+8
*Dzointita*
Cinderella ♥
XoXo ^^
Samantha Jones
*Kokainita*
*~Dulce~*
Innocent.♥
^KittyPurry^
12 posters
AutorPoruka
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Dulce i Ucker nam cestitali <3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 4:32 pm

Ucker:

Felicidades serbia!!

Dulce:

Ey felicidades serbia!!! Y eslovenia!! Vamos bien!


Ayyy!!! DUSE!!! Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876
Nazad na vrh Ići dole
Innocent.♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Innocent.♥


Ženski
Broj poruka : 5951
Godina : 26
Location : Mystic Falls.
Fan sam: : Dulce i Ucker nam cestitali <3 A0i9lv

Dulce i Ucker nam cestitali <3 25g9xed

Delena. <3
Leyton. <3

Tvoje ime : Andjela
Datum upisa : 08.05.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 4:56 pm

Za Dulce sam videla na Fejsu..
Duseeee..<333 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Dulce i Ucker nam cestitali <3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimePon Jun 21, 2010 8:33 pm

Ma najbolji su,nema sta XD

Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876 Dulce i Ucker nam cestitali <3 368876
Nazad na vrh Ići dole
*~Dulce~*
Dulce administrator
Dulce administrator
*~Dulce~*


Ženski
Broj poruka : 11825
Godina : 29
Location : Oboozavam RBD!!!!
Fan sam: : Pa ovako:...Obooozavam RBD-bez njix ne mogu da zivim,ovaj forum-Obozavam vas sweee bbs...MNOOGO!!


Tvoje ime : Jovana Uckermann Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeUto Jun 22, 2010 1:39 pm

Duse mojeeeeeee .. Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Kokainita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Kokainita*


Ženski
Broj poruka : 17382
Godina : 29
Location : tamo gde ima alkohola :)
Fan sam: : Tequile! <3
Tvoje ime : Milica
Mia

Datum upisa : 06.08.2007

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 1:29 pm

Shta su nam chestitali? Smile) ahahah nisam u toku :D
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemariaworld-serbia.synthasite.com/index.php
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 1:35 pm

Pobedu nad Nemackom na Svetskom prvenstvu u fudbalu. Dulce i Ucker nam cestitali <3 629957
Nazad na vrh Ići dole
*Kokainita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Kokainita*


Ženski
Broj poruka : 17382
Godina : 29
Location : tamo gde ima alkohola :)
Fan sam: : Tequile! <3
Tvoje ime : Milica
Mia

Datum upisa : 06.08.2007

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 1:52 pm

ooo tooo Dulce i Ucker nam cestitali <3 494866 Miceeeeeeee!
'Fala im! :D
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemariaworld-serbia.synthasite.com/index.php
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 2:37 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Boze nisam ni mislila da ce se setiti toooo mnogo mi je dragooo!!!!
Dusheeeee!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Kokainita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Kokainita*


Ženski
Broj poruka : 17382
Godina : 29
Location : tamo gde ima alkohola :)
Fan sam: : Tequile! <3
Tvoje ime : Milica
Mia

Datum upisa : 06.08.2007

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 2:41 pm

Da,stvarno su divni! :D
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemariaworld-serbia.synthasite.com/index.php
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 3:12 pm

Jesuuu bash.....obozzavam ihh!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Dulce i Ucker nam cestitali <3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Dulce i Ucker nam cestitali <3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 3:15 pm

Dulce i Ucker nam cestitali <3 799998 Dulce i Ucker nam cestitali <3 799998 Dulce i Ucker nam cestitali <3 799998 O, Boze...znas kad bih se ja setila da cestitam njima..xD
Bas imaju dobre menadzere..nema sta. xD
Nazad na vrh Ići dole
*Dzointita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Dzointita*


Ženski
Broj poruka : 6758
Godina : 32
Location : I'm walking away from the troubles in my life... I'm walking away to find a better day!
Fan sam: : .
Tvoje ime : Jovana
Datum upisa : 05.04.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 4:15 pm

Koji kraljevi! Ne verujem!!!
<3 <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
Vesper Lynd
Anahi Moderator
Anahi Moderator
Vesper Lynd


Ženski
Broj poruka : 8282
Godina : 30
Location : En mundo de divas...
Fan sam: : Dulce i Ucker nam cestitali <3 34rhims
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.07.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 10:54 pm

Bas lepo od njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiworld.mx.net
Ma Cherie
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Ma Cherie


Ženski
Broj poruka : 1731
Godina : 29
Location : Upper East Side :D NY
Fan sam: : Damon & Elena <3
Gossip Girl
PLL <3
Tvoje ime : Teodora,Tea,Dora
Datum upisa : 12.12.2007

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 11:06 pm

Divniii su <3
Nisu nam čestitali izgubljenu utakmicu Sad
Važno da retardirani sudija nije "video" da onaj debil igra rukom... Samo kad Srbin igra rukom vidi Sad Pobedili bi Sad
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Dulce i Ucker nam cestitali <3 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 11:26 pm

Pa jbg....To ti je sudbina...
Ali bitno da smo pobedili Nemacku posle 30 i nesto godina...

Nazad na vrh Ići dole
Ma Cherie
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Ma Cherie


Ženski
Broj poruka : 1731
Godina : 29
Location : Upper East Side :D NY
Fan sam: : Damon & Elena <3
Gossip Girl
PLL <3
Tvoje ime : Teodora,Tea,Dora
Datum upisa : 12.12.2007

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 11:29 pm

Posle 40 i nešto Smile))
Jbgg kad neko nema sreće Sad
Nazad na vrh Ići dole
*Dzointita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Dzointita*


Ženski
Broj poruka : 6758
Godina : 32
Location : I'm walking away from the troubles in my life... I'm walking away to find a better day!
Fan sam: : .
Tvoje ime : Jovana
Datum upisa : 05.04.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 11:33 pm

Ma bre, je**s penal, uzasno smo igrali... Zigic ne treba da bude u reprezentaciji.. Ni Pantelic nije bolji, vadi ga samo onaj gol.. Ali koje su oni sanse propustili.. UZAS...
Nazad na vrh Ići dole
Ma Cherie
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Ma Cherie


Ženski
Broj poruka : 1731
Godina : 29
Location : Upper East Side :D NY
Fan sam: : Damon & Elena <3
Gossip Girl
PLL <3
Tvoje ime : Teodora,Tea,Dora
Datum upisa : 12.12.2007

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 12:16 am

*Dzointita* ::
Ma bre, je**s penal, uzasno smo igrali... Zigic ne treba da bude u reprezentaciji.. Ni Pantelic nije bolji, vadi ga samo onaj gol.. Ali koje su oni sanse propustili.. UZAS...
A dobroo, nisu tako losi. Imali su sto šansi, tačno.
Navijamo za njih iako izgube.
Treba da budemo srećni što smo uopšte došli na SP.
A Žigić...Pa treba da igra više nogama, ali nije tako loš.
Krasić ♥, Stojković ♥ , Pantelić ♥ (dao je go, i to je nešto)
Nismo bili tolko loši. :D
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 9:33 am

*Dzointita* ::
Ma bre, je**s penal, uzasno smo igrali... Zigic ne treba da bude u reprezentaciji.. Ni Pantelic nije bolji, vadi ga samo onaj gol.. Ali koje su oni sanse propustili.. UZAS...
Slazem se sa svim ovim, ali dodala bih da ni Krasic ne bi bas trebao da bude u reprezentaciji.
Zigic ne zna da igra fudbal, jednostavno ceka da mu lopta padne na glavu i da onda iskoristi svoju visinu.
No, dosta spamovanja! Dulce i Ucker nam cestitali <3 306459
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Dulce i Ucker nam cestitali <3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Dulce i Ucker nam cestitali <3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 7:21 pm

Nije spam. :P Tema je u vezi fudbala. xD

A, sto se toga tice, da i ja dam svoj komentar. Mi jednostavno nemamo coveka koji moze mirne glave da sutne u go, pored golmana. xD Realno, ono sto je Krasic promasio u prvom poluvremenu (msm da je bila prva dobra akcija..kada je prosao sve, i golmana i ostane sam pored gola) i on preko precke Crying or Very sad Mislim, stvarno...svako ko iole dugo igra fudbal bi to pogodio. Mislim, ponasali su se kao rekreativci, kad da im je to .. ne znam. U smislu "lako cemo mi to. Kad smo Nemacku pobedili, lako cemo i ostale" Previse su se izgubili u toj zelji da pobede. I stvar je u tome sto oni ne zele da pobede zbog reprezentacije Srbije, vec zbog sebe. Svako uzme loptu i sutira na go, dok je ovaj neki drugi sam tamo sa druge strane..ali, ne! Svi hoce da daju go kako bi postali slavniji, kako bi ih narod dizao u nebesa i hvalio. I sto je najgore, u pravu su - Kad je Jovanovic dao go protiv Nemaca i Stojkovic odbranio penal - milion grupa samo na face-u o njima. A, niko druge ne spominje.
U tome je veliki problem kod nasih igraca - ne igraju pravilno fudbal. Ne igraju ga lepo tehnicni. Gruvaju loptu, pa se mole Bogu da udje u go.
Krasic je ono i promasio jer se vec video na naslovnim stranama novina kako ga hvale za prvi pogodak. Logicno da ce promasiti.
Pantelic ima tooooooooliku zelju da da go, da ja jednostavno ne mogu da poverujem kako do sada nije uleteo sa onom loptom u bilo koju mrezu na terenu! Mislim, da nije dao onaj 'kao neki go' protiv Australije, stvarno ne bih znala sta da kazem...
Ako nije imao bar 5 sansi po utakmici (i u pripremama i na samom SP-u), ma i vise..ja dajem glavu. I sto je najgore promasio je 99/100!! <- malo sam preterala, ali znate na sta mislim.
I u tome je problem nasih igraca. Cim su onako pristupili pripremnim mecevima, ja sam znala da od toga nema nista. xD Ne pravim se pametna, ali stvarno kazem - oni su protiv Novog Zelanda igrali kao sto bi moj razred (u kom imaju samo dva KAO fudbalera) igrao na nekom turnircicu u skoli. I posle svega govore "ovo je samo da se zagrejemo, videcete kad pocnemo da pobedjujemo na SP". Eto, i to smo videli! To je jednostavno tako kako je. Ja nisam puno ocekivala, tako da se ni nisam razocarala, ali ono...Zao mi je, jer imaju kvalitet, ali nemaju pametnu glavu.

Kako su provodili vreme izmedju utakmica? - sedeli su, pusili i pili pivo. Mislim, gde ste videli da se sportisti tako ponasaju?
Ako vec odberes da budes sportista i da igras za svoju reprezentaciju, onda treba da das 110% sebe! Njih jednsotavno, boli uvo za sve...a, kada su pred novinarima i navijacima glume najvece Srbe! Mrzim takvo ponasanje..
I upravo zbog toga postujem Vidica. Mozda nema nikakav kontakt sa fanovima, ali je realan i iskren. Decko, tj. covek ( xD ) odradi svoj posao na terenu najbolje sto moze, igra GLAVOM i srcem, a posle meca sabire utiske. I dobre odluke i greske. Uci iz svakog meca i nikad nista ne obecava. Dok svi ostali pricaju prazno u gomilu naroda. xD
Kad je jedan selektor reprezentacije mogao da dozvoli da u dva prva meca na SP-u, golman mora da brani penal, jer su nasi igraci u sesnastecu igrali rukom, onda svakako nisu zasluzili pobedu. Tu nema vise diskusije. NIje tu stvar samo u igracima, vec i u selektoru, iako ja Antica stvarno postujem i cenim,. On prvo mora da uspostavi autoritet nad igracima, pa nek onda obecava i kuje njih u nebesa. . Jednostavno, ne sme da im dozvoli da samo veruju u pobedu jer zele da pobede.. Tu treba mnogo vise. Dulce i Ucker nam cestitali <3 629957

Nemojte pogresno da me shvatite - ja stvarno obozavam Srbiju i nasu reprezantaciju,ali realno gledam na stvari.. Dulce i Ucker nam cestitali <3 629957
Nazad na vrh Ići dole
*Dzointita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Dzointita*


Ženski
Broj poruka : 6758
Godina : 32
Location : I'm walking away from the troubles in my life... I'm walking away to find a better day!
Fan sam: : .
Tvoje ime : Jovana
Datum upisa : 05.04.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 9:02 pm

Uuuu, al' si se ispisala.. xDD
Slazem se sa vecinom stvari.. Oni za to sto igraju u reprezentaciji ne dobijaju novac.. I zato ih je manje briga na utakmice.. Zato kad igraju sa svojim klubovima za goleme pare, vidis kako lete po terenu..
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Dulce i Ucker nam cestitali <3 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Dulce i Ucker nam cestitali <3 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 11:15 pm

Pa, to..xD Ima neki tamo ne znam kako se zove (xD), ali ga svi znaju kao odlicnog fudbalera u reprezentaciji, dok u klubovima nije video lopte. xD Ali, to je jedan od milion.
Nasi, realno, svima je stalo do para. Dulce i Ucker nam cestitali <3 629957 Ali, dobili su ovi i sada pare. Samo za to sto su se plasirali na SP, dobili su oko 3,6 miliona evra - logicno, ukupno. xD Ali, sve te pare ide jedno dvadestetoro ljudi. xD

Ja inace cesto filozofiram (to mi je u krvi xD), i stvarno se jedam raspisala, ali zaista mislim da sam u pravu. Dulce i Ucker nam cestitali <3 629957
Nisi valjda sve procitala? xD JA ne bih imala zivaca..ahaha
Nazad na vrh Ići dole
*Dzointita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Dzointita*


Ženski
Broj poruka : 6758
Godina : 32
Location : I'm walking away from the troubles in my life... I'm walking away to find a better day!
Fan sam: : .
Tvoje ime : Jovana
Datum upisa : 05.04.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSub Jun 26, 2010 1:12 am

Naravno da sam sve procitala... xD

Inace, ja ne pratim fudbal bas zbog ovoga.. Uvek se razocaram.. ;/
Nazad na vrh Ići dole
~MiaColucciPrincess~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~MiaColucciPrincess~


Ženski
Broj poruka : 3417
Godina : 34
Location : U Mexicu u hotelskoj sobi sa Uckerom,...uhh,kako nam je lepo...
Fan sam: : Luda ko struja...xD!!!
Tvoje ime : Maja
Datum upisa : 18.01.2008

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeSub Avg 14, 2010 7:04 pm

Pa hvala im...lepo od njih...<3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldecorazon.forumotion.net
saricica
Member
Member
saricica


Ženski
Broj poruka : 269
Godina : 26
Location : Belgrade
Fan sam: : Vondy<3
Datum upisa : 16.10.2011

Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitimeNed Okt 16, 2011 2:41 pm

Stvarno su divni!Zato ih i volimo!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dulce i Ucker nam cestitali <3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce i Ucker nam cestitali <3   Dulce i Ucker nam cestitali <3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce i Ucker nam cestitali <3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BOOK:DULCE AMARGO [Dulce Maria Espinosa]
» Ucker,Poncho ili Chris??
» Look Dulce :)
» *~Dulce~* is in hot seat
» Dulce vs Belinda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD News-
Skoči na: