Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stihovi, citati, izreke....

Ići dole 
+32
*Unloved_Princess*
devil.ㄨ
Maitita*
Rose ♥
Heroinita <3
*Twilight*Princess*
DiVa*Total <3
~*Ice*Girl*~
Alex Russo.
Ma Cherie
*Funky Angel*
Wonderwall^^
dreamer.
mrsuckermann
Dulce en mi ♥
^KittyPurry^
Angel ♥ Christian
Honey B.
ponny
anchy_rbd
_HeRr0niTa_<3
Innocent.♥
Slatka Mala
Wanderer
{♥}Barken{♥}
nena15
♥~aNgEl_dE_dUlcE~
Leeloo
Jessica•Rose
*wondy*girl*
XoXo ^^
Samantha Jones
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
devil.ㄨ
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
devil.ㄨ


Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 27
Location : With Dulce! <3
Fan sam: : Celog RBD-a <3
Najvise Dulce...
Tvoje ime : Annie,Anchy..Ana
Datum upisa : 15.01.2011

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 7:05 pm

si cada dia te espero a ti
si venderia mi voz por ti
me perdido en un mar de
recuerdos y no quiero
saliiir sin ti ♥ (Michelle-Cada dia)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twitter.com/chiquitasddulce
*Unloved_Princess*
Member
Member
*Unloved_Princess*


Ženski
Broj poruka : 105
Godina : 27
Fan sam: : <3 Maite y Poncho <3
Tvoje ime : Wanja ^^
Datum upisa : 19.01.2011

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 2:20 pm

-„Katkad se lakše povjeriti neznancu nego ljudima koje poznaješ. Zašto li je to tako?“ Slegoh ramenima. „Vjerojatno zato što nas stranac vidi onakvima kakvi jesmo, a ne onakvima kakvima nas želi smatrati.


-Kada ja umrem, sve moje postat će tvoje... osim snova.


-Drug is a never stopping train.


-`Uradi nešto za svoju savjest, ne misli da si sam. Kreni oštro, uzmi stvar u svoje ruke, zaboravi na strah!`



-`Al' nije suza nikad tugu isprala, ni pjesma nije nikad bila utjeha, jer ono što srce zapamti to se nezaboravlja!`


-"We loved with a love that was more than love." - Edgar Allan Poe


-"Always be a poet, even in prose."


-“Where words fail, music speaks.”


-"Jedina je draž prošlosti u tome što je-prošla.


-Art never comes from happiness. or hope, cause hope includes the possibility of happiness.

Eto nesto i od mn Smile
Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 5:39 pm

Sudbina uvek čeka na uglu ulice. Kao prorok, kurva ili prodavac srećki: njene tri omiljene inkarnacije. Ipak, ona ne dolazi kući po vas. Treba joj ići u susret.

Sve što sam o životu naučila, može se svesti na tri reči: ŽIVOT IDE DALjE...

Ne razočaravaju nas ljudi, već očekivanja i zablude koje imamo o njima.

U dnu svake duše ima zakopanog blaga koje jedino ljubav otkriva.
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePet Jan 28, 2011 10:45 pm

Miguel de Cervantès:
- Il faut donner du temps au temps.
- Je vis de mon désir de vivre.
- Là où est la musique, il n'y a pas de place pour le mal.
- La plume est l'interprète de l'âme: ce que l'une pense, l'autre l'exprime.
- Oiseaux de même plumage volent en compagnie.
- Où il ya de la vie, il y a de l'espoir.
- Qui perd la santé perd beaucoup; - Qui perd un ami perd encore plus; - Mais celui qui perd le courage perd tout.
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePet Jan 28, 2011 11:17 pm

Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart.
Nazad na vrh Ići dole
~*Princess Luna*~
Member
Member
~*Princess Luna*~


Ženski
Broj poruka : 274
Godina : 27
Location : El mundo detras...
Fan sam: : Yo digo R,tu dices BD ...RBD,RBD !!!
Tvoje ime : Ivona Uckermann
Datum upisa : 25.04.2010

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSub Jan 29, 2011 1:37 am

♥Odustati od nekog,ne znači da si slab.To samo znači da si dovoljno jak da ga pustiš da ode

♥Ako nemaš ono što voliš,voli ono što imaš jer život je ono što je,a ne ono što bi trebao biti.

♥Kad si tužan i želiš umrijeti sjeti se onog' ko umire,a želi živjeti

♥Nikada se ne prestaj smijati, čak ni kada si tužan, jer nikada ne znaš kada će se netko zaljubiti u tvoj osmijeh.(Gabriel Garcia Marquez)

♥Kažu da važne trenutke u životu ne prepoznajemo kada se događaju. Ideje, stvari i ljude
počnemouzimati zdravo za gotovo. Tek kad njih nestane, shvatiš koliko si se
prevario. Shvatiš koliko ti je to zaista trebalo, koliko to voliš!


♥ Budi ono što jesi nemoj glumiti osjećaje i ne budi ni ciničan prema ljubavi jer usprkos svoj ograničenosti i svim razočaranjima ona je vječna, kao trava.


♥Život je pozornica i svako ima svoju ulogu.Čemu onda ne pokazati svima a i sebi što možeš
i uživati u svojoj ulozi,kakva god ona bila?!



Dulcin govor
A veces, nuestros sueños caen al suelo
Como pedacitos de estrellas que poco a poco se apagan
Nuestro corazón, llora en silencio,
Y cuando las lágrimas caen, hielan todo el cuerpo
Y el corazón de tanto amar se convierte en hielo
Para no sufrir más, para ya no llorar,
Pero se vueltas al cielo,
Te darás cuenta que quedan millones de estrellas
Y cada una es un sueño por cumplir,
Y la fuerza en tu interior,Derretirá el hielo en tu corazón.
Solo nunca dejes de creer,Porque el amor
Y tus sueños
Son la única puerta en eternidad

Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeUto Feb 08, 2011 10:15 pm

At this moment, there are 6 billion
people in the world.
Some are running scared.
Some are coming home.
Some tell lies to make it through the day.
Others are just now facing the truth.
Some are evil that war with good.
And some are good, struggling with evil.
6 billion people in the world.
6 billion souls.
And sometimes, all you need is one.
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeUto Feb 08, 2011 10:23 pm

Tea :O Predobrooooo!


"Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli,teško je kad tvoj neko prestane da te voli.."
Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 4:12 pm

I don't wanna miss one smile, I don't wanna miss one kiss, well, I just wanna be with you. Right here with you, just like this. (Aerosmith - I don't wanna miss a thing)
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 1:02 am

Nisam to sto mislis,ja sam daleko veci,nisam ni isti k'o juce,sad sam neko treci
Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 3:58 pm

Praesenti ne credas fortunae. (Ne veruj sreći ni kada je prisutna.)

Semper dic verum, vacuam duc crimine vitam, fer patienter onus, fac sapienter opus. (Uvek govori istinu, ne čini zlo, strpljivo podnosi teret, razumno radi posao.)

Nazad na vrh Ići dole
jasmina306
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la



Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 32
Fan sam: : RBD
Datum upisa : 09.03.2011

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSre Mar 09, 2011 2:33 am

Leeloo ::
ja imam oko 85 ja msm ali ne u kompu,u kompu imam samo ovo...




Ko je zdraviji duhom? Oni koji nisu bolesni, ili oni koji imaju snage da nastave dalje uprkos nedaćima koje su ih snašle?



Zar život ne postane dosadan ako stalno izbegavamo probleme i ne želimo da ih rešimo?



S vremenom shvatamo da u životu postoje tri greške koje ne možemo da ispravimo; propuštena prilika, sastanak na koji nismo otišli i izgovorena uvreda.



Neko ko te uči da napreduješ u školi života, nije samo profesor, već pravi učitelj.



Biti buntovnik, je mnogo više nego bolest mladih.Pravi buntovnik mora biti gospodar sopstvene sudbine.



Niko ne zna šta nas čeka u budućnosti, ali ako kreneš prema njoj uzdignutog čela, odlučnog pogleda i srčano, otkrićeš da si ti taj junak kog si tražio.



Zašto ima ekstremno siromašnih ljudi, koji sve što imaju jeste novac?



Bio jednom jedan čovek kome su pokrali celo imanje, pa čak i zavese sa prozora, ali tek tada je počeo da ceni svetlost kojanje ulazila kroz prozor.



Lubav počinje osmehom, razvija se kroz poljubac, i umire u suzama.Ali ne treba prestati sa životom iz straha od tuge.



Život je kao more iluzija, samo treba da budemo spremni da tražimo do dna, da bismo uspeli da pronadjemo svoj kovčeg sa blagom.



Onaj ko je u stanju da prizna tudji uspeh, i ko ume da mu se raduje kao da je njegov sopstveni, bez trunke zavisti, taj je stekao veliku mudrost.



Nismo mršaviju kad nekom kažemo da je debeo, niti pametniji kad nekom kažemo da je glup. Zašto onda ističemo tudje mane, a ne vlastite.



Život je put kojim koračamo svakodnevno. Ponekad naidjemo na rupe i prepreke koja je teško zaobići, no ništa nije nemoguće.Sve prepreke mogu da se savladaju, i na kraju puta nagrada će biti veća.



Novu školsku godinu nismo počeli samo novim sveskama i knjigama, već jednim potpuno novim načinom života, koji je proisteko iz naših iskustva iz prošlosti.Kakve li nas još avanture i pustolovine čekaju' Da li ćemo znati pravilno da iskoristimo ovo nevino doba?



Šta je to tako posebno kod ljubavi pa je jednima provod, a drugima tragedija?



Kažu sa je strasna ljubav kao plamen.Plamen koji nestane ako nema kontakta sa

spoljšnjošću ili ga ne neguješ.



Prava ljubav je kao eliksir za ranjenu dušu.Kao sunčeva svetlost,pruža utehu posle oluje.



U našem svetu razum i strast su odvojeni.Šta bi se desilo da pokušamo da osetimo misao i mislimo osećaj?



Poljubac odiše posebnim bogatstvom.Iako se ne kupuje i ne prodaje,on je veliki dar koji možemo da primimo i da damo.



Ispunjen život je inspirisan ljubavlju, a vodjen inteligencijom.




imaš još???
Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 2:17 pm

Ja sam žena koja zna šta hoće: TEBE!


Čoveku dajte ljubav, jer ljubav nikada ne prosi,
ljubav nikada ne zahteva, ona samo rosi, rosi...
Ljubav nikada ne preti,
ne uzima, ona samo leti, leti...
Ljubav se nikada ne kaje,
ne osuđuje, ona samo daje, daje...


Kada se orkestar zaustavi, ja ću i dalje plesati.
Kada avioni prestanu leteti, ja ću i dalje leteti.
Kada vreme stane, i dalje ću te voleti.
Ne znam gde, ne znam kako.
Ali, i dalje ću te voleti.


Nazad na vrh Ići dole
Samantha Jones
Dulce administrator
Dulce administrator
Samantha Jones


Ženski
Broj poruka : 6300
Godina : 29
Location : Beograd, Srbija
Fan sam: : .
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.11.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSub Avg 06, 2011 11:24 pm

Par citata o Beogradu:

"Nebo je nad Beogradom prostrano i visoko, promenljivo a uvek lepo; i za zimskih vedrina sa njihovom studenom raskoši; i za letnjih oluja kada se celo pretvori u jedan jedini tmurni oblak koji, gonjen ludim vetrom, nosi kišu pomešanu s prašinom panonske ravnice; i u proleće kad izgleda da cvate i ono, uporedo sa zemljom; i u jesen kad oteža od jesenjih zvezda u rojevima. Uvek lepo i bogato, kao naknada ovoj čudnoj varoši za sve ono čega u njoj nema i uteha zbog svega što ne bi trebalo da bude.
Ali najveći raskoš toga neba nad Beogradom, to su sunčevi zalasci. U jesen i u leto oni su prostrani i jarki kao pustinjske vizije, a zimi prigušeni tmastim oblacima i rujnim maglama. A u svako doba godine vrlo su česti dani kad se oganj toga sunca koje zalazi u ravnici, među rekama pod Beogradom, odbije čak gore u visokoj kupoli neba, i tu se prelomi i prospe kao crven sjaj po razasutoj varoši. Tada sunčano rumenilo oboji za trenutak i najzabačenije uglove Beograda i odblesne u prozorima i onih kuća koje inače slabo obasjava."

Ivo Andrić

„Ko je imao sreće da se jutros probudi u Beogradu, može se smatrati da je za danas dovoljno postigao u životu. Svako dalje insistiranje na još nečemu, bilo bi neskromno.“

Duško Radović

,,Došavši, nađoh najkrasnije mesto od davnine, preveliki grad Beograd, koji je po slucaju razrusen i zapusteo, sazdah ga i posvetih Bogomateri ..."

Despot Stefan Lazarević

,,Beograd je opet ogrejalo sunce, jer niko drugi nije hteo."

Dusko Radovic

,,Nad Beogradom sunce sja kao da nikad neće zaći. Ali kad stane da zalazi, gasi se kao žeravka u vodi. Izgleda mi kao da ne zalazi sunce, nego i zemlja s njim. Potone zajedno sa suncem i modra gorska kosa u daljini, a zatim počne da se gubi i sremska ravnica, da se savija kao naslikano platno."

Ivo Andric

"Ovaj veliki grad bio je, izgleda, oduvek ovakav: istrgan, prosut, upravo kao da nikad ne postoji, nego večno nastaje, dograđuje se i oporavlja. S jednog kraja niče i raste, a sa drugog vene i propada. Uvek se kreće i talasa, nikad ne miruje i ne zna šta je spokoj i tišina. Grad na dve reke, na velikom prostoru sapet vetrovima."

Ivo Andric

"Još ponegde u Beogradu postoje tarabe, a uz tarabe raste korov jakog, oporog mirisa... Gugutka guguče na grani divlje kruške, a zalutali poljski miš beži od straha ili gladi... Sve to još postoji negde, u nekoj ulici bez imena i kući bez broja...
Zakačilo se kao čičak za nogavicu velegrada i putuje vremenima i prostorima kojima ne pripada."

Dusko Radovic

"Ako išta pogodi Beograd, pogodiće ga to što više neće moći da priča sa svetom! U ovom gradu, naime, gotovo da nema porodice koja nema nekog od bližnjih u inostranstvu. I ne postoji grad na planeti gde se više priča preko telefona!
Naravno, više zovemo mi, nego naši nas! Naši u belom svetu su se već navikli da štede novac, impulse i osećanja. Prezaduženi preko guše, s neplaćenim kirijama i telefonskim računima, kada nas uhvati sentimentalno raspoloženje zovemo koga stignemo u Americi, Australiji ili Francuskoj."

Momo Kapor

"Volim beogradske ulice... volim beogradske novine, ujutro, kada još mirišu na svežu, tek otisnutu štamparsku boju. Prelistavam ih uz prvu kafu, pa ako su vesti loše (a obično jesu) i izgledi na budućnost - sumorni, ja natrag u krevet. Šta da radim u jednom takvom danu? Nisam neophodan!"

Momo Kapor
Nazad na vrh Ići dole
Harry Potter <3
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Harry Potter <3


Ženski
Broj poruka : 6073
Godina : 30
Location : With I. !
Fan sam: : Harry Potter <3
Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 2iapjdw

Romione <3
Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 288y0qw

'I heard it. A voice. Your voice, Hermione. You said my name. Just my name... And I knew the ball of light was going to take me where I needed to go'

Tvoje ime : Sanja
Datum upisa : 16.08.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePon Avg 08, 2011 2:34 pm

Sva iskušenja, sva ispaštanja i sve patnje u životu mogu se mjeriti snagom i dužinom nesanica koje ih prate. Jer dan nije njihovo pravo područje. Dan je samo bijela hartija na kojoj se sve bilježi i ispisuje, a račun se plaća noću, na velikim, mračnim i vrelim poljima nesanice. Ali tu se i sve riješava i briše, konačno i nepovratno. Svaka preboljena patnja nestaje tu kao rijeka ponornica, ili sagori bez traga i spomena.

"Jelena ,žene koje nema"

Ivo Andrić
Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeUto Avg 09, 2011 11:40 pm

Ivo Andrić:

- Ima ljudi čiji je život tako dobro ispunjen da ni svojom smrću ne mogu da nas obeshrabe.

- Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo. Trebalo je živeti.

- Svi pravi životi su lepi i teški.
Nazad na vrh Ići dole
Harry Potter <3
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Harry Potter <3


Ženski
Broj poruka : 6073
Godina : 30
Location : With I. !
Fan sam: : Harry Potter <3
Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 2iapjdw

Romione <3
Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 288y0qw

'I heard it. A voice. Your voice, Hermione. You said my name. Just my name... And I knew the ball of light was going to take me where I needed to go'

Tvoje ime : Sanja
Datum upisa : 16.08.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 10, 2011 4:56 pm

Svi smo mi mrtvi, samo se redom sahranjujemo.
-Ivo Andrić

Mika Antić :

~O meni najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.

~Pa ako se i oklizneš, nekada, u životu, ne gledaj to kao pad u sunovrat, nego kao pad uvis!

~Ako neko postane svestan da je kroćen, kad-tad mora podivlja

~Stvarnost je stvarnija ako joj dodaš nestvarnog.
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 7:37 pm

Željko Joksimović - Ima nešto u tom što me nećeš


Ima nešto u tom sto me neces
ostavljas mi vremena za druge
gledam kako veselo se kreces
kao leptir oko moje tuge

Ima nesto u tom sto me neces
nesto cemu sama ne znas ime
ima nesto u tom sto me neces
a sve znaci ne zaboravi me


Ima nesto u tom sto me neces
od te lazi nacisto umrecu
ima nesto u tom sto me neces
i u tome sto ja tebe necu

Nazad na vrh Ići dole
dreamer.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
dreamer.


Ženski
Broj poruka : 5278
Godina : 30
Location : I walk this empty street, on the boulevard of broken dreams...
Fan sam: : Ne može se protiv gena,
to je ljubav urođena,
jedan tim za sva vremena,
ZVEZDA CRVENA!



Ja sam Zvezdaš odavde do sunca,
za CRVENU ZVEZDU moje srce kuca,
gde i kada, nije ni važno,
za moju ZVEZDU uvek kuca snažno!



Tvoje ime : (= Maja =)
Datum upisa : 19.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 03, 2011 8:28 pm

Niko ne vidi koliko jedna staza kojom prolazimo svaki dan izgleda drugačija svaki put, i da nikad jedno jutro nije slično drugom.


Kada god budućnost potisne sadašnjost mi je odbacujemo u ime budućnosti za kojom žudimo, a koju nikada nećemo imati.


Jednog će vam dana celi život bljesnuti pred očima. Postarajte se da bude vredan gledanja.
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePon Dec 12, 2011 7:38 pm

Remember, remember, the Fifth of November, the Gunpowder Treason and Plot. I know of no reason why the Gunpowder Treason should ever be forgot... But what of the man? I know his name was Guy Fawkes and I know, in 1605, he attempted to blow up the Houses of Parliament. But who was he really? What was he like? We are told to remember the idea, not the man, because a man can fail. He can be caught, he can be killed and forgotten, but 400 years later, an idea can still change the world. I've witnessed first hand the power of ideas, I've seen people kill in the name of them, and die defending them... but you cannot kiss an idea, cannot touch it, or hold it... ideas do not bleed, they do not feel pain, they do not love... And it is not an idea that I miss, it is a man... A man that made me remember the Fifth of November. A man that I will never forget.

- Evey Hammond; "V for Vendetta"
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimePon Dec 12, 2011 8:17 pm

“Whatever happens tomorrow, we have today and I will always remember it.”
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 12:10 pm

- It seems strange that my life should end in such a terrible place, but for three years I had roses and apologized to no one.
I shall die here.
Every inch of me shall perish.
Every inch, but one.
An inch.
It is small and it is fragile and it is the only thing in the world worth having.
We must never lose it or give it away.
We must NEVER let them take it from us.
I hope that whoever you are, you escape this place.
I hope that the worlds turns, and that things get better.
But what I hope most of all is that you understand what I mean when I tell you that, even though I do not know you, and even though I may never meet you, laugh with you, cry with you, or kiss you, I love you.
With all my heart,
I love you.


- Valerie; "V for Vendetta"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stihovi, citati, izreke....   Stihovi, citati, izreke.... - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stihovi, citati, izreke....
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: R.T.B. Caffe :: Chat-
Skoči na: