Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kraljica tevenovela

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 29
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Kraljica tevenovela Empty
PočaljiNaslov: Kraljica tevenovela   Kraljica tevenovela Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 5:39 pm

Iako ona to shvata kao kompliment, dvadesetsedmogodišnja Majte Peroni je kraljica telenovela. Za titulu koje su u prošlosti nosile Veronika Kastro ili Talija, Majte kaže da nju u stvarnosti zanima samo da dobro uradi posao: ''To je kompliment što me definišu tako, ali to je i veoma jaka titula, jer znači veliku obavezu. Jedino što me zanima je da nastavim sa radom i dam najbolje od sebe, tako da na kraju mog rada rezultat bude veliki dar''.

U intervjuu za Notimex, meksička pevačica je rekla da iako su joj dobre kritike veoma bitne, važnije je da pokaže svoj talenat i uzbudi publiku: ''Ne volim da mislim tako svaki dan, jer ne volim da se gubim u površnom svetu, nego dolazim na set spremna da dam sve od sebe i pokažem svoj talenat, da prikažem emocije koje su napisane na listu i izađen odatle zadovoljna. Želim samo na to da se fokusiram, a posle ću videti šta će biti''.

O uspesima postignutim u 2010. godini, zvezda ''Triunfo de amor'' je prokomentarisala: ''Zvuči kao fraza, ali zahvalna sam Bogu na poslu koji mi je dao, a takođe i ljudima na podršci. Najviše što mogu jeste da se uvučem u domove ljudi i da podelim sa njima ono što najviše volim da radim. Ako to uspem dobro se osećam. Sada je većina mog vremena posvećena TDA''.

Na kraju, glumica je priznala da je jedno od najvećih zadovoljstva u njenoj karijeri to što je imala priliku da radi sa velikim zvezdama uz koje je profesionalno porasla: ''Usuđejem se da kažem da sam delila scenu sa najboljim glumica iz ove kuće (Televisa) kao što su Elena Roho, Evita Munjoz, Viktorija Rufo, Dijana Braćo i Danijela Kastro, koji su kao moji nastavnici. Naučile su me važne stvari, a ponajviše Karmen Salinas, koja me bukvalno hrani i svaki dan nešto novo nauči''.

RMS
Nazad na vrh Ići dole
Vesper Lynd
Anahi Moderator
Anahi Moderator
Vesper Lynd


Ženski
Broj poruka : 8282
Godina : 30
Location : En mundo de divas...
Fan sam: : Kraljica tevenovela 34rhims
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.07.2008

Kraljica tevenovela Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraljica tevenovela   Kraljica tevenovela Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 11:03 pm

Drago mi je sto je njen talenat pozitivno ocenjen.
Iako je mlada, ozbiljno je shvataju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiworld.mx.net
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

Kraljica tevenovela Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraljica tevenovela   Kraljica tevenovela Icon_minitimeSub Jan 15, 2011 11:22 pm

Drago mi je za nju,uspjela se istaknuti medu tolikim meksickim glumicama
Nazad na vrh Ići dole
*Dzointita*
Anahi administrator
Anahi administrator
*Dzointita*


Ženski
Broj poruka : 6758
Godina : 32
Location : I'm walking away from the troubles in my life... I'm walking away to find a better day!
Fan sam: : .
Tvoje ime : Jovana
Datum upisa : 05.04.2008

Kraljica tevenovela Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraljica tevenovela   Kraljica tevenovela Icon_minitimeSre Apr 13, 2011 2:06 am

Voli svoj posao i radi ga iz ljubavi, ne samo zbog para.. I to se vidi.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kraljica tevenovela Empty
PočaljiNaslov: Re: Kraljica tevenovela   Kraljica tevenovela Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kraljica tevenovela
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Članovi grupe :: Informacije-
Skoči na: