Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?

Ići dole 
+4
^KittyPurry^
Thiagnella*
Cinderella ♥
♥ DM Diva ♥
8 posters

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist ?
Dulce
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty57%Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
 57% [ 8 ]
Maite
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty0%Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
 0% [ 0 ]
Anahi
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty43%Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
 43% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 14
 

AutorPoruka
♥ DM Diva ♥
Member
Member
♥ DM Diva ♥


Ženski
Broj poruka : 148
Godina : 26
Fan sam: : DM ! (DULCEMARIA)
Datum upisa : 10.12.2010

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 6:35 pm


Obrazložite svoj odg !!
Ja mislim da bih najbolje uspijela Dulce,čini mi se vrlo samostalnom !
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 7:52 pm

Svakako mislim da je to Anahi.
Uostalom, ona je to i pokazala. Od raspada RBD-a jedina je otišla (dva puta) na truneju - možda nisu bile uspešne kao turneje sa RBD-om,ali je svakako uspela Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 629957
Dulcin cd nije imao nekog uspeha - nije ni Anahin kako se očekivalo, ali je na kraju ispalo sve dobro Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 629957
U svakom slučaju, Anahi je svakako najuspešnija od njih tri.

Maite je jako uspešna kao glumica, pogotovo ovde u srbiji gde svi gledaju ove španske serije...
Nazad na vrh Ići dole
Thiagnella*
Member
Member
Thiagnella*


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 27
Location : Svugdi pomaLo :))
Fan sam: : Smile
Tvoje ime : Marina
Datum upisa : 13.01.2010

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 8:35 pm

Dulce

Prvi dio CD-a je uspješan samo tako..prodao se već u 300 000primjeraka a izašao je prije mjesec ipo dana..
Ovo je tek početak,..još kad izađe 2.dio CD-a i kad krene turneja bit će i uspješnija...
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 9:48 pm

Đokovićka ::
Svakako mislim da je to Anahi.
Uostalom, ona je to i pokazala. Od raspada RBD-a jedina je otišla (dva puta) na truneju - možda nisu bile uspešne kao turneje sa RBD-om,ali je svakako uspela Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 629957
Dulcin cd nije imao nekog uspeha - nije ni Anahin kako se očekivalo, ali je na kraju ispalo sve dobro Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 629957
U svakom slučaju, Anahi je svakako najuspešnija od njih tri.

Maite je jako uspešna kao glumica, pogotovo ovde u srbiji gde svi gledaju ove španske serije...

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 861602

Dulcin uspeh ne moze ni da se poredi sa Anahinim! Anahi je mnoogo uspesnija od nje,pa cak i Maite mozda...
Bez uvrede fanovima...
Nazad na vrh Ići dole
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimePon Dec 27, 2010 10:54 pm

Pa gledajte..
Anahi je postigla uspjeh sa svojim albumom,te turneje su bile uspjesne(ne toliko) !
Maite postize uspjeh za uspjehom.Evo jedna je od najpriznatijih glumica u meksiku.
Ali ova serija koju sad snima nije joj neki uspjeh.
Citat :

Prvi dio CD-a je uspješan samo tako..prodao se već u 300 000primjeraka a izašao je prije mjesec ipo dana..
Ovo je tek početak,..još kad izađe 2.dio CD-a i kad krene turneja bit će i uspješnija...
To je istina..ali gledjate,nemojte sada gledat.
Nek prvo izda drugi dio albuma,pa nek odradi turneju,pa cemo vidjet ko je uspjesniji:Dulce ili Anahi

Ali glasat cu za Dulce.

Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 29
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeSre Jan 12, 2011 1:34 pm

Anahi.
Mislim da je to i dokazala. Ima mnogo nominacija, ne silazi sa top lista, skoro uvek pobedjuje u glasanjima. Najpoznatija je Latino Amerikanka, prodala je za samo dva dana vise od pola miliona primerka singla "Alergico" , a cd-a preko 3 miliona. Gledanost raste kad se ona pojavi na tv-u. Dospela je do Japana, Australije, Izraela ( nominovana je za naj pevacicu godine), Grcke ( bila je na prvom mestu top liste MTV-ja), Holandije, Novog Zelanda i tako dalje.
Nize uspeh za uspheom! Na samo jednom cd-u ima 5 singlova!!
ANAHI JE DOKAZALA DA JE VEOMA USPESNA! I to ne mozete da poreknete.
Nazad na vrh Ići dole
"EncHy"
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? 1808-96


Ženski
Broj poruka : 33
Godina : 27
Location : NY, New York
Fan sam: : Anahi i Alfonsa
Tvoje ime : Ena
Datum upisa : 22.01.2011

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeSub Jan 22, 2011 3:56 pm

Anahi.
Mislim očito je. :D
Nazad na vrh Ići dole
saricica
Member
Member
saricica


Ženski
Broj poruka : 269
Godina : 26
Location : Belgrade
Fan sam: : Vondy<3
Datum upisa : 16.10.2011

Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitimeUto Feb 14, 2012 4:18 pm

Thiagnella* ::
Dulce

Prvi dio CD-a je uspješan samo tako..prodao se već u 300 000primjeraka a izašao je prije mjesec ipo dana..
Ovo je tek početak,..još kad izađe 2.dio CD-a i kad krene turneja bit će i uspješnija...

Slazem se
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?   Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sto mislite tko bi najvise uspio kao solist?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko ima najvise sminke??
» Koga cete pamtiti najvise?
» ...sta mislite?
» Shta mislite?
» Da li mislite da ce doci do snimanja 4 sezone Rebelde?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Diskusije :: Ankete-
Skoči na: