Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 RBD i mi 2 godine nakon "raskida"

Ići dole 
+13
Wanderer
~*UCKER*AnChI*~
Vesper Lynd
Veca
.::Vondy::.
MaRiYa :)
Cinderella ♥
*~Dulce~*
Leeloo
Alex Russo.
Samantha Jones
DiVa*Total <3
XoXo ^^
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 08, 2010 5:36 pm

Cekaj malo u zabludi sam jer i dalje volim RBD????!!!Pa ne bih bash rekla...i ja nisam rekla da ce se opet sastaviti jer znam da nece,ali ono sto sam rekla je da bih bila presrecna kad bi opet postojali kao grupa,ali znam da nece i gotovo.Volim i dalje RBD i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
~*UCKER*AnChI*~
Member
Member
~*UCKER*AnChI*~


Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 28
Fan sam: : ///
Tvoje ime : Andrijana
Datum upisa : 02.10.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 08, 2010 5:38 pm

Ne, u zabludi ste ako cekate da se ponovo okupe.
Ne tumaci pogresno molim te..
Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 28
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 09, 2010 10:48 am

Ja to nisam rekla. RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
Oni se nece okupiti, RBD je proslost. RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
Nazad na vrh Ići dole
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 09, 2010 6:34 pm

Tacno,samo ih josh uvek volimo i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
Alex Russo.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Alex Russo.


Ženski
Broj poruka : 26403
Godina : 28
Location : Montenegro.
Fan sam: : Svega cega ti nisi Smile

Tvoje ime : Dreamer.
Datum upisa : 02.03.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 1:44 pm

Alergica ♥ ::
Ja to nisam rekla. RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
Oni se nece okupiti, RBD je proslost. RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 1:58 pm

Ne slušam ih i ne volim ih više i jednostavno je tako.
Ako mi se baš, baš u nekom trenutku sluša određena pesma, lako "skoknem" do youtube-a i odslušam.
To što ih ne volim više nema baš nikakav razlog određeni a u to spada i predrasuda da su oni grupa za decu - nisu grupa za decu ali niko ko ih je nekad voleo nije u obavezi da ih voli zauvek.
Ne kajem se što sam bila njihov fan jer sam tako stupila u kontakt sa mnogo divnih osoba sa kojima, opet, danas nisam sa svima u najboljem odnosu ali isto kao i RBD (a i više) oni mi znače i značili su mi mnogo u vreme kad sam "ludela" za RBD-om.
Jaca, Miljana, Ivana, Andrea,Sandra,Sonja, Sanja...da ne nabrajam više, uglavnom, to je poenta iz moje perspektive...
Nazad na vrh Ići dole
Jessica•Rose
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Jessica•Rose


Ženski
Broj poruka : 7378
Godina : 28
Location : cvrsto stojim na zemljii &#9829;
Fan sam: : Sebe &#9829;
Tvoje ime : Irma McMahon
Datum upisa : 03.06.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 2:00 pm

slazem se gore sa ninom i jovanom
ja sam rbd zavoljela odjednom tj kroz jedan dan i mislila sam da cu ga voljeti zauvijek,bila sam opsjednuta s njime .. plakala sam kad bih gledala video o njihovom raspadu,bila sam luda za vondy .. i sami znate koliko sam mrzila osobe koje su pricale ruzno o vondy xD ili one koji su voljeli barken (sa izuzetcima naravno xD ) plakala bih na svaku riejc o tome da ucker ima novu curu ili slicno,visila sam na web novelama i sami znate ..
e onda sam jednog dana sve to prekinula jer sam samo ugrozavala svoj vlastiti privatni zivot s tim sto sam bila toliko opsjednuta rbd-om ..
a sad uopce mi ni ne pada na pamet da zaplacem za njima jer oni nisu mrtvi,zivi su a i takodjer one poruke vjerujte u vile ili budite djeca zauvijek totalno su ''glupe''
msm glupo mi je to da osoba od 40 godina vjeruje u vile ili da se ponasa kao dijete zar ne?
kao sto vi rekoste gore oni su meni jedna velika uspomena a sad imam neke nove ciljeve u zivotu i neke nove snove u kojima nema mjesta RBD-u
jednostavno misljenja se mijenjaju ali to sto se napisali ''neki su odrasli'' totalno ste u pravu .. ja sam starija i mnogo bolje shvatam neke stvari,imam drugacije poglede na zivot .. nisam vise toliko zaludjena time .. jednostavno 'opametila' sam se ..
jer stvarno bez obzira na rbd danas puuno mladih svoje zivote posvecuju slavnim licnostima i time ugrozavaju sebe i svoju psihu ..
ja ne obozavam dulce,anahi ili bilo koga ..
msm previse je to danas zaludjeno i bolesno tim celbrityima ..
tu osobu nikad nisam upoznala i nezz kakva je .. ja volim njihovu muziku i ono sto rade ali ne volim njih ..
na primjer 100x vise volim nine,nike,tami,jovanu,miljanu,sasku i ostalu ekipu nego dulce npr .. to je jednostavno tako
msm da su to dva razlicita pojma
saska ono sto si napisala 'kleli ste se da cete ih voljelti zauvijek' - u pravu si
priznajem da sam govorila da cu ih voljeti zauvijek a sad shvatam da se samo roditelji i porodica mogu voljeti zauvijek .. cak se i prijatelji s vremenom zaborave .. nazalost to je tuzna istina ali je tako ..

prije sam govorila
Voljela sam ih volim ih i voljet cu ih zauvijek

a sad govorim
Voljela sam ih puno,i ostace me za mene jedna velika,prelijepa uspomena,jedan veliki san i ponosna sam sto sam bila dio generacije RBD-a ali na tome se sve zavrsava!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/?ref=logo
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 3:00 pm

Ja ih jos volim..ali ne toliko u mjeri nego prije.Da se oni okupe i da imaju koncert,dakako bi otisla RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
RBD je imao svoju magiju.i stvarno je grupa bila za pamcenje.
Vise ne branim toliko RBD kao prije..kad bi netko reko npr da je Dulce glupa i cc..ja bih doslovno skocila na njega xD
Ali sad..ali ja nju(njih)ne poznajem..meni je sada malo bolesno nekog branit koga ne poznajes..ali okej Smile
Zahvaljuci RBD-u upoznala sam diwne osobe ..sa kojima cu ostat u kontaktu:srculence:
Nazad na vrh Ići dole
buntovnica
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
buntovnica


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 27
Location : Mexico
Fan sam: : Gosep Girl.. One Tree Hill... RBD...
Tvoje ime : Anabella Casillas von uckerman
Datum upisa : 14.10.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 4:53 pm

prije sam govorila
Voljela sam ih volim ih i voljet cu ih zauvijek

a sad govorim
Voljela sam ih puno,i ostace me za mene jedna velika,prelijepa uspomena,jedan veliki san i ponosna sam sto sam bila dio generacije RBD-a ali na tome se sve zavrsava!
[/quote]

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 861602
ja se u potpunosti slazem sa ovim.... ali svi trebate da shvatite da je to NEMOGUCE zbog toga sto oni sada imaju svoje karijere sada su SOLISTI i to se nece promijeniti... jer i kada bi se ponovno sastali to bi bio potpuni promasaj...ja ponavljam da sam obozavala RBD a volim ih i sada.. i ja sam kao i svi ostali fanovi slusala njihove pjesme stalno...ne kazem da sam odrasla u ovih dvije godine jer jos ih volim poslusati ali jednostavno one izjave tipa: "vjerujem u vile" ili "ne prestajte sanjati". to su davno prevazidene izjave i svi smo shvatili da su to zapravo price za malu djecu jer zivot se ne svodi samo na vjerovanje u vile i sanjanje.. to sto mi zelimo i sanjamo nece nam samo tako pasti s neba zato sto mi to toliko zarko zelimo nego trebamo "zavrnuti rukave " i sami polako poceti graditi svoj zivot i svoj san... to je moje misljenje necu da se svadam ni sa kim ali misli da ima dosta osoba koje se slazu samnom..

njam RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 306459
Nazad na vrh Ići dole
Jessica•Rose
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Jessica•Rose


Ženski
Broj poruka : 7378
Godina : 28
Location : cvrsto stojim na zemljii &#9829;
Fan sam: : Sebe &#9829;
Tvoje ime : Irma McMahon
Datum upisa : 03.06.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 5:26 pm

buntovnica ::

ja se u potpunosti slazem sa ovim.... ali svi trebate da shvatite da je to NEMOGUCE zbog toga sto oni sada imaju svoje karijere sada su SOLISTI i to se nece promijeniti... jer i kada bi se ponovno sastali to bi bio potpuni promasaj...ja ponavljam da sam obozavala RBD a volim ih i sada.. i ja sam kao i svi ostali fanovi slusala njihove pjesme stalno...ne kazem da sam odrasla u ovih dvije godine jer jos ih volim poslusati ali jednostavno one izjave tipa: "vjerujem u vile" ili "ne prestajte sanjati". to su davno prevazidene izjave i svi smo shvatili da su to zapravo price za malu djecu jer zivot se ne svodi samo na vjerovanje u vile i sanjanje.. to sto mi zelimo i sanjamo nece nam samo tako pasti s neba zato sto mi to toliko zarko zelimo nego trebamo "zavrnuti rukave " i sami polako poceti graditi svoj zivot i svoj san... to je moje misljenje necu da se svadam ni sa kim ali misli da ima dosta osoba koje se slazu samnom..

Da slazem se ja s tobom definitvno ..
Izjava ''Ne prestajte da sanjate'' hajd i nekako,treba da vjerujemo u svoje snove ali izjava I do believe in fairies je totalno za malu djecu..
Pa cak je i Annie prestala da je upotrebljava
Kako sam prestala da budem zaludjena s RBD-om malo sam pocela da na njih gledam realno a ne ono kao prije,u nekom mastanju i nekim zabludama.

Vondy & Los A se vole!

Vondy,Los A i ostale traume su totalno nevazne u nasim zivotima.Toliko smo opsjednuti njima da cak pocinjemo zapostavljati svoj ljubavni zivot.Takodjer oni nikada nisu bili zajedno,nit ce biti,nit pate jedni za drugima.To je jednostavno neka iluzija i neka masta koju smo stvorili sami sebi.Oni imaju svoj zivot i imaju pravo da s njim rade sta hoce

RBD je jedna velika porodica

RBD nisu najbolji prijatelji na svijetu.Nismo u pravu kada govorimo da se oni vole kao braca i sestre,da se nikad ne svadjaju,da se uvijek cuju,da su oni porodica.Msm da bi svi trebali prihvatiti cinjenicu da je to rijetkost.Oni su na sceni izgledali kao porodica ali iza kamera ko zna sta se sve desavalo.Mi ne treba da ulazimo u to,vec treba da ih pamtimo po onome sta su nam davali na pozornici,kao i sve rijeci ljubavi koje su nam upucivali.Mozda je to samo varka ili ne,za mene ce ostati upamceni po tom lijepom sto su nam pruzali.Trebamo ih pamtiti po tome ali ne i zivjeti s tom zabludom da su oni najbolji medju sobom,vec prihvatiti stvari onakve kakve one jesu!

RBD su najljepsi & najbolji!

Pogresno.Npr za mene Mai nema savrsen glas,Ucker nije najljepsi muskarac na svijetu.Nema savrsen glas.Dulce nema uvijek savrsenu figuru.Annie zna falsati na koncertima itd itd .. Znaci oni nisu savrseni.Imaju svoje mane koje mi cesto tacnije nikada ne priznajemo!To nam je velika pogreska jer samo time sebi stvaramo zablude kojih cemo se tesko rijesiti

Mrzitelji RBD-a su odvratni,glupi i idioti!

Njih opravdavam u tome sto imaju pravo da iskazu svoje misljenje,ali samo na kulturan nacin.Oni koji vrijedjaju RBD i njihove fanove zasluzuju da im se vrati istom mjerom ali oni koji to kazu na lijep nacin,ne zasluzuju da se pljuje po njima i njihovim idolima!Npr. naisla sam na jedan forum gdje je bila tema za Dulcin spot i svi su komentari bili u smislu ''Odlicno,super,najbolje'' ali je bio i jedan komentar 'Ne svidjaju mi se ni spot ni pjesma'..Svi su se sjatili da blate tu djevojku sto je to napisala a ona se branila pred njima svima.Napisala je komentar 'Tema se ne zove Obozavamo Dulcin novi spot vec Komentari na Dulcin spot' i msm da im je zatvorila usta time.Totalno je bila u pravu.Treba da slijedimo taj primjer i da ne blatimo svakoga ko kaze da im se ne dja RBD,svako ima pravo na svoje misljenje.Cak i ako neko pocne vrijedjati,trebali bismo se samo okrenuti i gledati svoja posla.Ne moramo se spustati na nivo tih koji vrijedjaju RBD.Kao sto je Andjela napisala,mi ustavri RBD i ne poznajemo i kako mozemo braniti nekoga koga ne poznajemo.Mi vidimo njihove maske,njihove kostime u javnosti i ne mozemo na osnovu toga procijeniti nekoga.Oni u privatnom zivotu mogu biti 100x bolji ali i gori.Ja se ne ponosim time sto sam mrzila Anahi iz totalno neobjasnjivih razloga.Kao eto ona se mnogo promijenila.Ja nemam pravo da osudjujem nikoga,dok se mene ne dira i tice ,neka ljudi rade sta hoce.


Zao mi je sto sam ovoliko ispisala ali sam jednostavno osjetila potrebu za tim! RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 368876
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/?ref=logo
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 5:37 pm

Iskreno, meni nije žao što si se raspisala. RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957 Sve što si rekla u potpunosti je tačno.
Nazad na vrh Ići dole
Jessica•Rose
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Jessica•Rose


Ženski
Broj poruka : 7378
Godina : 28
Location : cvrsto stojim na zemljii &#9829;
Fan sam: : Sebe &#9829;
Tvoje ime : Irma McMahon
Datum upisa : 03.06.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 5:39 pm

ღHeidi ::
Iskreno, meni nije žao što si se raspisala. RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957 Sve što si rekla u potpunosti je tačno.

Drago mi je da tako msh RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/?ref=logo
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 6:01 pm

Irma potpuno se slazem sa tobom..ali msm ja jos volim RBD,volim njihove pjesme..
postujem ih..ali kad se nekog voli,onda ga uzvisuje u nebesa(najcesce)ž
i fanoviod Dulce i Anahi su dosli do te mjere da su uspjeli izmijeniti sistem PeopleEnEspanol.com kako bi automatski dobili više glasova(Dulce Maria i Anahi) -.-


Nazad na vrh Ići dole
Jessica•Rose
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Jessica•Rose


Ženski
Broj poruka : 7378
Godina : 28
Location : cvrsto stojim na zemljii &#9829;
Fan sam: : Sebe &#9829;
Tvoje ime : Irma McMahon
Datum upisa : 03.06.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 6:23 pm

Znam cula sam za to..
Msm stvarno pocele su se prelaziti granice :/
To sto su uradili na prevaru mi je stvarno glupo
Time omalozavas rad svog idola
Ja takodjer i dalje slusam RBD i njihove pjesme,bez daljnjeg
Pogotovo u zadnje vrijeme sam se malo pozelila pa ih opet stalno slusam ali to ne mora odmah znaciti da sam opsjednuta s njima Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/?ref=logo
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 28
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 7:23 pm

stupid lamb ::
Ne slušam ih i ne volim ih više i jednostavno je tako.
Ako mi se baš, baš u nekom trenutku sluša određena pesma, lako "skoknem" do youtube-a i odslušam.
To što ih ne volim više nema baš nikakav razlog određeni a u to spada i predrasuda da su oni grupa za decu - nisu grupa za decu ali niko ko ih je nekad voleo nije u obavezi da ih voli zauvek.
Ne kajem se što sam bila njihov fan jer sam tako stupila u kontakt sa mnogo divnih osoba sa kojima, opet, danas nisam sa svima u najboljem odnosu ali isto kao i RBD (a i više) oni mi znače i značili su mi mnogo u vreme kad sam "ludela" za RBD-om.
Jaca, Miljana, Ivana, Andrea,Sandra,Sonja, Sanja...da ne nabrajam više, uglavnom, to je poenta iz moje perspektive...

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 368876
Nazad na vrh Ići dole
XoXo ^^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
XoXo ^^


Ženski
Broj poruka : 4727
Godina : 28
Location : Neverland
Fan sam: : RBD,Gossip Girl ...

Tvoje ime : Saska
Datum upisa : 17.01.2008

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 8:00 pm

Miss.Torres{♥} ::
Znam cula sam za to..
Msm stvarno pocele su se prelaziti granice :/
To sto su uradili na prevaru mi je stvarno glupo
Time omalozavas rad svog idola
Ja takodjer i dalje slusam RBD i njihove pjesme,bez daljnjeg
Pogotovo u zadnje vrijeme sam se malo pozelila pa ih opet stalno slusam ali to ne mora odmah znaciti da sam opsjednuta s njima Smile
Voleti nekog i nesto,i biti opsednutt nekim i necim su totalno dve razlicite stvari.
Ja ih jos uvek volim,zaista ih jako gotivim.
IRAMA
RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 368876
A svrha otvaranja ove moje teme je da vam pokazem razliku u vasim misljenjima tada i sada i ne osudjujem nikoga,samo mi je bilo grozno da to prodje ne opazano i ono josh uvek zeljno iscekujem nove pesme exRBD-a.

Nazad na vrh Ići dole
Jessica•Rose
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Jessica•Rose


Ženski
Broj poruka : 7378
Godina : 28
Location : cvrsto stojim na zemljii &#9829;
Fan sam: : Sebe &#9829;
Tvoje ime : Irma McMahon
Datum upisa : 03.06.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 11:47 pm

Pda nisam ja ni rekla da je iko ovdje opsjednut .. Govorila sam uopsteno ne samo za RBD vec za sve .. Jednostavno sam osjetila potrebu a ova tema mi se ucinila prikladnom za to RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957
Takodjer,zeljno iscekujem nove pjesme ex RBD-a kao i ti,ali nisam vise opsjednuta kao sto sam nekad bila :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/?ref=logo
buntovnica
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
buntovnica


Ženski
Broj poruka : 37
Godina : 27
Location : Mexico
Fan sam: : Gosep Girl.. One Tree Hill... RBD...
Tvoje ime : Anabella Casillas von uckerman
Datum upisa : 14.10.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 12, 2010 1:55 pm

Irma u porpunosti se slazem s tobom ... RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 629957

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 861602
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*Princess*
Member
Member
*Twilight*Princess*


Ženski
Broj poruka : 304
Godina : 28
Location : SIEMPRE CON RBD!!
Fan sam: : RBD-a!!
Tvoje ime : Sandra
Datum upisa : 17.06.2009

RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 1:39 am

MDWTSerbia ♥ ::
I ja ih i dalje obozavam, i uvek cu ih voleti. 5 godina ne moze da se izbrise kao gumicom. Oni ce uvek biti deo mene, jer sam uz njih odrasla.
I mnogo mi nedostaju, to doba je bilo najlepse vreme.

U potpunosti se slazem...i dalje ih slusam...i uvek cu...
Uz njih je vecina nas odrasla i mnogo su nam prirasli za srce..to se ne moze tek tako unistiti i baciti u vodu..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com
Sponsored content





RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD i mi 2 godine nakon "raskida"   RBD i mi 2 godine nakon "raskida" - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RBD i mi 2 godine nakon "raskida"
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: ~Rebelde i RBD~ :: ~RBD~ :: RBD Tracevi-
Skoči na: