Rebelde The Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde The Best

Uvek uz najbolje. Uvek uz RBD


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD

Ići dole 
+23
stella
MaRiYa :)
Jessica•Rose
uckvondy
AlexandraRBD
*Lea*
Rose ♥
*Twilight*Princess*
Vasilisa
^KittyPurry^
Heroinita <3
Nadja Any
♫Music~is~my~Life
Pompas.De.Poncho
Wanderer
Innocent.♥
Vesper Lynd
DiVa*Total <3
Dulce en mi ♥
Alex Russo.
Cinderella ♥
~*Ice*Girl*~
{♥}Barken{♥}
27 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Hmmmm....Usredsredimo se na njihovu kosu xD
Lepse su sada(Anahi-braon,Dulce-crna,Maite-braon)
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty41%Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
 41% [ 18 ]
Lepse su bile ranije(Anahi-plava,Dulce-crvena,Maite-crna)
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty59%Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
 59% [ 26 ]
Ukupno Glasova : 44
 

AutorPoruka
{♥}Barken{♥}
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
{♥}Barken{♥}


Ženski
Broj poruka : 2351
Godina : 27
Location : U selu Fejsbukovcu! :D
Fan sam: : Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 55l4l0
Tvoje ime : Mila
Datum upisa : 06.08.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 7:41 pm

Devojke su lepse sada kada imaju:
Anahi-braon kosu
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Wqq0xf

Dulce-crnu kosu
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 4t12jc

Maite-braon kosu
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 2604e2s

Ili ranije,kada su imale:
Anahi-plavu kosu
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 33a9deu

Dulce-crvenu kosu
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 2ajc660

Maite-crnu kosu
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD R29f12
Nazad na vrh Ići dole
~*Ice*Girl*~
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
~*Ice*Girl*~


Ženski
Broj poruka : 1311
Godina : 28
Fan sam: : Muzike... Smile
Datum upisa : 20.01.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 8:23 pm

ufffffff....any mi je lepsa kao plavusa, dul kao crnka i may kao crnka tako da nijedna opcija Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Cinderella ♥


Ženski
Broj poruka : 3784
Godina : 29
Location : Mystic Falls
Fan sam: : Because Damon&Elena belong together.
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD DE-Kissing-damon-and-elena-28134081-120-118

Tvoje ime : Jovana
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Insg8x
Datum upisa : 15.07.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 8:28 pm

Kako kad. xD
Nazad na vrh Ići dole
Alex Russo.
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Alex Russo.


Ženski
Broj poruka : 26403
Godina : 28
Location : Montenegro.
Fan sam: : Svega cega ti nisi Smile

Tvoje ime : Dreamer.
Datum upisa : 02.03.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 8:31 pm

Sada veoma su se prolepsale Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dulce en mi ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Dulce en mi ♥


Ženski
Broj poruka : 625
Godina : 31
Location : Mexico City
Fan sam: : Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 121uc82
Tvoje ime : Tanja

Datum upisa : 14.09.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 9:46 pm

bilo koja boja kose njima lepo stoji i lepe se... anahi je lepsa sa braon kosom, dulce je slatka i sa crvenom i sa crnom kosom, a maite je lepsa sa crnom kosom...
Nazad na vrh Ići dole
DiVa*Total <3
Anahi Moderator
Anahi Moderator
DiVa*Total <3


Ženski
Broj poruka : 20770
Godina : 28
Location : Beograd
Fan sam: : Anahi <3
Tvoje ime : Ivana
Datum upisa : 13.04.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 10:29 pm

Sada Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 306459
Anahi wise wolim sa braon kosom a Dul mi je slatka i sa owom nowom boje kose.. A Maite..kako god..swejedno mi je.
Nazad na vrh Ići dole
Vesper Lynd
Anahi Moderator
Anahi Moderator
Vesper Lynd


Ženski
Broj poruka : 8282
Godina : 30
Location : En mundo de divas...
Fan sam: : Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 34rhims
Tvoje ime : Nina
Datum upisa : 08.07.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 11:26 pm

Glasala sam za sada...
Iskreno Anahi mi je lepa i sa braon i sa plavom kosom, Dulce i kao srvenokosa i kao crnokosa je lepa, a Maite je definitivno lepsa sa crnom kosom...
Hvala Bogu vratila se na crnu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahiworld.mx.net
Innocent.♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Innocent.♥


Ženski
Broj poruka : 5951
Godina : 26
Location : Mystic Falls.
Fan sam: : Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD A0i9lv

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 25g9xed

Delena. <3
Leyton. <3

Tvoje ime : Andjela
Datum upisa : 08.05.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePon Jan 11, 2010 11:38 pm

Sada,mada...
Anahi mi je lepsha sa braon kosom,Maite sa braon ali ipak Dul mi je lepsha sa crwenom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Wanderer
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Wanderer


Ženski
Broj poruka : 10690
Godina : 28
Location : with Sam & Dean.
Fan sam: : Supernatural
Datum upisa : 18.04.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeUto Jan 12, 2010 12:42 am

Lepse su bile ranije(Anahi-plava,Dulce-crvena,Maite-crna)
Nazad na vrh Ići dole
Pompas.De.Poncho
Member
Member
Pompas.De.Poncho


Ženski
Broj poruka : 269
Godina : 29
Location : Vatam Poncha..
Fan sam: : Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD RBD-Adis
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Maiteperronif
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Perrera
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Amoalosherronis
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Herroniii
Tvoje ime : Tatjana....Or Mrkva..xDD


Datum upisa : 25.07.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeUto Jan 12, 2010 1:02 am

Lepse su bile ranije(Anahi-plava,Dulce-crvena,Maite-crna)

Najbolje su takve..... Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 306459
Nazad na vrh Ići dole
http://enriqueserbia.forumotion.com/index.htm
♫Music~is~my~Life
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
♫Music~is~my~Life


Ženski
Broj poruka : 714
Godina : 28
Location : U Mexicu ,dogovaram duet sa Dulce!!
Fan sam: : WeeŁŁiki fan RBD & Jessice AŁBe!!

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Listen to Your Heart <3

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

I'm NoT PerfecT,and SO WHAT'..'?
Tvoje ime : Dzeny (Dzee..!)
Datum upisa : 03.09.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeUto Jan 12, 2010 2:21 pm

one su uviek lijepe al sam glasala za RANIJE,jer vise mi se svidja crvena kosa kod dulce,plava kod any,al kod maite mi se vise svidja braon..
Nazad na vrh Ići dole
Nadja Any
Member
Member
Nadja Any


Ženski
Broj poruka : 157
Godina : 28
Location : In ShOpPiNg !!!
Fan sam: : Ukratko...Ličim na Miu Colucci...!!!
Tvoje ime : Nadja
Datum upisa : 03.10.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeUto Jan 12, 2010 4:14 pm

Lepši su bili pre jer je to njihov original!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Heroinita <3
Anahi administrator
Anahi administrator
Heroinita <3


Ženski
Broj poruka : 13045
Godina : 29
Location : tri metri sopra il cielo :)
Fan sam: :
Miley <3
Eminem <3
Nadal <3

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Cantbetamedavatar1
Tvoje ime : Andrea
Datum upisa : 12.10.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 2:44 am

Lepse su sada(Anahi-braon,Dulce-crna,Maite-braon)
Nazad na vrh Ići dole
^KittyPurry^
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
^KittyPurry^


Ženski
Broj poruka : 6429
Godina : 28
Location : U ogledalu
Fan sam: :
Romione
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 25uiq92


Tvoje ime : Emma Sawyer Scott
Datum upisa : 18.10.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 4:03 pm

pa...ranije definitivno...msm i sada su prelepe,ali mi se dul wisxe swidja sa CRVENOM,Maite sa CRNOM,ali mi je Anahi lepsxa sa braon..<3
Nazad na vrh Ići dole
Vasilisa
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Vasilisa


Ženski
Broj poruka : 5217
Godina : 29
Location : Underworld
Fan sam: : Emilie Autumn

Tvoje ime : Tami
Datum upisa : 02.09.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSub Jan 16, 2010 2:16 am

Anahi ne stoji plava nikako, po meni... Maite je lepse braon, ali sada je ponovo crna. A Dulce gori sa crvenom ^^
Tako da sam ipak glasala za ranije
Nazad na vrh Ići dole
*Twilight*Princess*
Member
Member
*Twilight*Princess*


Ženski
Broj poruka : 304
Godina : 28
Location : SIEMPRE CON RBD!!
Fan sam: : RBD-a!!
Tvoje ime : Sandra
Datum upisa : 17.06.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeNed Jan 17, 2010 11:20 pm

Lepse su bile ranije(Anahi-plava,Dulce-crvena,Maite-crna)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com
Rose ♥
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan



Ženski
Broj poruka : 2620
Godina : 27
Location : Klosarim sa M. ^^
Fan sam: : Sebe
Tvoje ime : ~Angela~
Datum upisa : 19.07.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 5:41 pm

Prije su bile ljepse..ali i sad su prelijepe
Nazad na vrh Ići dole
*Lea*
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
*Lea*


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 29
Location : Upper East Side
Fan sam: : rocka,popa,Gossip Girl,Alicie Keys,Bon Jovia..
Tvoje ime : Lea
Datum upisa : 13.01.2010

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeUto Feb 09, 2010 12:30 am

meni su i sad lijepe,a i prije su mi bile lijepe..tako da nisam glasala jer se ne mogu odlučiti......
Nazad na vrh Ići dole
AlexandraRBD
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la
AlexandraRBD


Ženski
Broj poruka : 3
Godina : 27
Fan sam: : Anahi
Datum upisa : 21.02.2010

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 7:39 pm

sada su mi lepse Anahi i Dulce a Maite je pre bila lepsa
Nazad na vrh Ići dole
uckvondy
Member
Member
uckvondy


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 33
Fan sam: : RBD


Datum upisa : 22.06.2010

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeČet Avg 12, 2010 10:27 pm

PRELIJEPE SU BILO KOJE BOJE KOSE...
samo da dul nije plava,
ani nije crvena
may ne plava ni crvena....hheheh
ostalo je OK
Nazad na vrh Ići dole
Jessica•Rose
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Jessica•Rose


Ženski
Broj poruka : 7378
Godina : 28
Location : cvrsto stojim na zemljii &#9829;
Fan sam: : Sebe &#9829;
Tvoje ime : Irma McMahon
Datum upisa : 03.06.2009

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSub Sep 11, 2010 5:32 pm

Annie i Dul su bile ljepse prije a Mai sada ..
Tako da sam glasala za prije
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/?ref=logo
MaRiYa :)
Member
Member
MaRiYa :)


Ženski
Broj poruka : 220
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba ^^
Fan sam: : OT <3
Los Serrano :]
Vondy 4ever ^.^
Tvoje ime : Marijaa ;]
Datum upisa : 20.08.2010

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSub Sep 25, 2010 1:52 pm

meni su lepse pre Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 629957 maite mi uposte nije lepa sa braon kosom,dulce mi je onako,al joj crvena kosa mnogooooo bolje stoji nego crna ,dok mi je Anahi i sad lepa,mada joj malkice bolje stoji plava,ali je i dalje prelepaa <33
Nazad na vrh Ići dole
stella
Dobrodosao/la
Dobrodosao/la



Ženski
Broj poruka : 51
Godina : 29
Fan sam: : rbda oduvjek a posebno uckera i dulce
Datum upisa : 28.01.2010

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeČet Dec 09, 2010 3:50 pm

maite lepse stoji braon dulce stoje obje iako je po meni lepsa sa crnom anahi pasu obje
Nazad na vrh Ići dole
**Laurita
Member
Member
**Laurita


Ženski
Broj poruka : 153
Godina : 26
Location : ANAHI WORLD
Fan sam: : YO SOY ANAHI GIRL.
<3
Tvoje ime : Laura Ninahi Allio Molucchi Portillo
Datum upisa : 07.12.2010

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimeSub Dec 11, 2010 12:18 pm

Neznam ..
Glasala sam Lepse su sada(Anahi-braon,Dulce-crna,Maite-braon)
alii Dulce mi je ljepša sa crvenom. tako da nisam imala puno izbora :/
Nazad na vrh Ići dole
Harry Potter <3
Rebeldethebest Clan
Rebeldethebest Clan
Harry Potter <3


Ženski
Broj poruka : 6073
Godina : 30
Location : With I. !
Fan sam: : Harry Potter <3
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 2iapjdw

Romione <3
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD 288y0qw

'I heard it. A voice. Your voice, Hermione. You said my name. Just my name... And I knew the ball of light was going to take me where I needed to go'

Tvoje ime : Sanja
Datum upisa : 16.08.2008

Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitimePet Avg 12, 2011 4:04 pm

Glasala sam za ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD   Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ranija boja njihove kose ili sadasnja... xD Ajde i o tome da diskutujemo xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde The Best  :: Diskusije :: Ankete-
Skoči na: